Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Odvlaživač zraka - preporuke

Tražim dobar i kvalitetan odvlaživač zraka za prostoriju od 20 m2. Dosad sam koristila ceresit tablete i ne pomaže, uvijek osjećam miris vlage u zraku koji me izluđuje. Izbacila sam tepihe, zavjese, zidove redovito krečim i čistim ukoliko se pojavi kakva točkica. Redovito zračimo, ali ova godina je prevlažna i imam osjećaj da puštam još više vlage. Molim preoporuke modela onih koji imaju iskustva... bitno mi je da nije prebučan i da je cijena do 2,000 kn.
2020 11 14
Preporučam Gree. Mi ga imamo godinama i razlika prije njega i sad je očita. Prije mi je sol bila mokra u kartonskom pakiranju, a šećer bi se u papirnatoj vrećici skamenio. Sad toga nema. Cijena je ispod 2000 kn.
2020 11 14
Da, gledala sam i tog proizvođača. Je li jako bučan? Većina ih stvara buku od 40 db, ali ja si ne mogu predočiti koliko bi to bilo bučno. I još jedna stvar me zanima - jel on ispuhuje hladan zrak van? Jer ne bih htjela da mi još puše i rashlađuje prostoriju...
2020 11 14
Nemam pojma zaista koliko je glasan...mi ga upalimo preko noći u dnevnom boravku i do jutra radi. Nije bučan da se ne bi moglo uz njega normalno živjeti. Npr. imamo jako tihu napu (koliko napa može biti tiha hahah), odvlaživač je neusporedivo tiši od nje. Ispuhuje topli zrak, ne hladan. Čak bi se reklo da pomalo i grije prostoriju.
2020 11 15
Super, hvala na preporuci.
2020 11 15
Mi već par godinama imamo s ebaya, tj 2 smo kupili. Preporučili smo već par ljudi koji su uzeli isti i jako su zadovoljni. Odlični su, nisu jako bučni, mada ja ih upalim ujuutro kad ustanemo (o spavaćim sobama se radi) i gore cijeli dan, navečer h ugasim. Fino skupe vlagu, nemam više fleka s kojima sam se borila i samo izlijem vodu kad se napuni. Na ebayu ne mogu naći baš taj koji sam ja uzela, ali evo isti https://www.ebay.co.uk/itm/Home-Office-500ML-Compact-Portable-Mini-Air-Dehumidifier-Condensation-Damp/264891716010?hash=item3dacc6d1aa:g:4Z8AAOSwOGdffxZQ
2020 11 16
Hvala također, taj mi se isto sviđa.
2020 11 19
Trotec je među najboljima, imali smo problema s vlagom u podrumu i puno ljudi na internetu piše da su prezadovoljni s tom firmom, pa smo se odlučili za njih i mogu reći da se isplati svaku lipu. Naš je došao oko 1200 kn, a skupi oko 20 litara dnevno. Najtoplija preporuka, ima par trgovina kod nas koje ih prodaju https://www.nabava.net/odvlazivaci-zraka , a mislim da imaju i baš svoj webshop. Može se naručiti čak i direktno od njih iz Njemačke.
2021 01 08