Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Blender - help

Gledam malo ponudu blendera. Imam namjeru sad za crni petak nesto na rasprodaji uhvatit. Na sto treba pripazit? Koju jacinu ili marku gledati? Russell Hobbs ima bas divne modele al ne znam dal se isplate? Trazim nesto sto bi ajmo reci svakodnevno radilo, a da mi se nece pokvarit ili istupiti nožići kroz mj dva. Jednom sam dobila savjet da treba kupovati one koji imaju kao vrč, a ne one one koji se okreću naopako. Da čujem vas koji znate nesto o tome. Ugodan vikend svima! <3
prije 15 dana, 19:31
Pozdrav, ja imam od Russell Hobbs-a blender koji sam dobila na poklon i jako sam zadovoljna. Radi skoro dvije godine svaki drugi dan i super je. Imam i od Delimana Nutribullet i isto je dobar. Nemam nekih zamjerki, ali ne radi tako cesto jer mi ne trebaju bas oba dva.. Za useljenje sam prijateljici uzela ovaj Multifresh, kolegica na poslu ga je pohvalila pa cemo vidjeti https://www.delimano.hr/vakuumski-ekstraktor-basic-multifresh
prije 15 dana, 20:11
Nutribullet ne kupovati, tata mi radi u servisu i vjerujte, ne kupujte to precjenjeno sranje. uzmite Philips
prije 12 dana, 22:29
Ja sam isto cula da Nutribullet ne valja. Valjda ovisi o sreci kako tko kod njih naleti. Bit ce Hobbs ili Philips il tako neka marka. Zanima me vise koju snagu motora da gledam, dal trebaju biti neke posebne ostrice i slicno.
prije 12 dana, 00:12
Russell Hobbs i ja imam i vise od dvije godine jako cesto miksam od proteinskih shakeova do kad pravim krem juhice jako sam zadovoljna jos nije bio pokvaren nijednom uz njega se dobije i onaj dio za usitnjavanje orasastih plodova :)
prije 11 dana, 15:32
Ja sam kupila prije dvije godine Silvercrest iz Lidla i super mi je, radi još uvijek.
prije 4 dana, 21:17