Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuka za parfem

Ljubiteljica sam "orijentalnih" parfema tipa Opium, Samsara, Shalimar, Chanel 5, Encens Mythique....imate li kojim slučajem preporuku za neke slične parfeme koji su mi eto možda promakli... hvala unaprijed :)
prije 14 dana, 22:43
Imala sam prije i nedavno sam iz Oriflame kataloga naručila ponovno Women's Collection Mysterial Oud toaletna voda. Zaista se ne bavim nikakvom kataloškom prodajom, ali smatram da je ova toaletna voda skroz zanemarena. Kupila na blef prvi put i oduševila se. Vrlo ugodan i topao miris, nema tu iritantnost kakvu recimo za mene ima Chanel 5 ili klasika Kenzo Joungle koji pokose sve 😁 Nije svaki put u katalogu, a na akciji se nađe za 70tak kn.
prije 14 dana, 11:32
I možda će vam se svidjeti Avonov Far away gold i Rare Gold. Meni su orijentalni i zimski mirisi. Skroz odudaraju od tipičnih Avonovih mirisa. Probajte i Chopard wish. Jpg classique airlines - nažalost ne znam koliko je ovaj parfem dostupan u trgovinama, jer je nešto novo. Ja sam ga kupila na krpicama.
prije 14 dana, 11:35
Evo i još jedna preporuka od mene, ako se još kojeg sjetim, opet ću pisati 😁 Dobila sam na poklon iz Douglasa woody mirage, ne znam postoji li još taj parfem u prodaji, ali ako uspjete naletiti na njega, isprobajte ga. Svakako je orijentalni, vuče mi nešto između joungle ili chopard wish, ali ima tu neku razliku. Trajnost je sasvim solidna, ja sam zadovoljna s tim parfemom.
prije 14 dana, 11:45
Thierry Mugler - Alien 🤩
prije 14 dana, 12:01
Slazem se za alien parfem je zakon jako.trajan sto duze stoji miris je ljepsi
prije 14 dana, 14:00
Wish-Chopard, Magnetism-Escada, Dior Adict-Dior, Mesmerize-Avon, Hypnose-Lancome, više mi ne pada na pamet-ove sam koristila i oni su orijentalni, začinski/gurmanski
prije 14 dana, 14:03
Scandal 🤔
prije 14 dana, 17:41
Zara - Oriental, mislim da je edt ali miris potraje i jos se nadje po povoljnoj cijeni (znali su biti dva u pakiranju po 100 kn - 1 oriental + neki cvjetni su bili, iako sam vidjela na krpicama da se jedan od ta dva prodaje za 80 :') )
prije 14 dana, 21:45
Sad da li ste više tip baš orijentalnih, zagušljivih onih, opojnih, pa pomalo i drvenastih začinskih ili više slatkasto gurmanskih sa notom orijentalnog pri "dry downu", jer ovo sve navedeno (osim Chanela) mi više vuče na prvo, a budući ste naveli i Chanel, onda me zbunilo jer on je više ova druga kategorija, ima tu slatkoću, ali i svježinu. No evo pomalo iz tih obju skupina: Naomi Campbell (prvi njen), D&G: The one, The only one; Armani: pa doslovno skoro svi: Lei, Code, Idole, Si, Si passione....Gucci: Gulity; Christina Aguilera: također skoro svi; Lancome: La vie est belle, Tresor, Hypnose; Dior: Addict, J'adore, Poison; Kenzo: Jungle, Le tigre (divan, no nažalost nema ga više za kupiti redovno), Zara: svi u winter izdanju, Woman gold, Dark emerald, Cashmere rose, Black amber, Oriental....
prije 14 dana, 22:03
Genijalno :) sada barem mogu malo suziti izbor kad odem isprobavati...jer nemam više živaca ići od jednog do drugog, a baš sam ono željna novog mirisa :") super ste mi, hvala
prije 9 dana, 09:53
Pretrpani, evo imam i Armani My way i mogu reci da je lijep ali ne znam uklapa li se u opise. Probala sam i onaj sa reklame Valentino voce vita i nije los, nije nesto sto mi je u top 5 ali lijep je i koristila bih ga kad bih ga recimo dobila na poklon, probajte mozda vam se svidi.
prije 9 dana, 12:36
> PretrpaniOrmar: > Genijalno :) sada barem mogu malo suziti izbor kad odem isprobavati...jer nemam više živaca ići od jednog do drugog, a baš sam ono željna novog mirisa :") > super ste mi, hvala Ja bih još nadodala Joop, Avon Today, Givenchy Ange ou Démon. 😉
prije 9 dana, 22:27