Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Giveaway... 2. ❤️

Drage moje, pod starim giveaway-om je toliko poruka i slika da se jednostavno vise ne snalazim ni sama ❤️. Ovaj giveaway je drugačiji od prvoga. Želim vas zamoliti ako među vama postoji osoba kojoj je potrebna odjeća( ne trebate se uopće javljati ovdje ako vam je to glupo, možete u inbox di znamo samo vi i ja za to) ili poznajete nekoga kome je ova odjeća potrebna molim vas javite mi. Želim da ovaj paketić ode u prave ruke, nekome kome uistinu treba, al bas treba. Među odjećom ima i zimskih i ljetnih stvari. Sve je čisto, oprano, očuvano. I hvala vam svima na predivnim porukama koje ste mi pisali. Suprug i ja inače sudjelujemo u puno humanitarnih stvari, anonimno, naravno, tako da je nama ovo sve nekako normalno. Ne smatram se ja radi toga anđelom ili posebno dobrom osobom, ne očekujem ništa zauzvrat,bas ništa. Samo znam da ovakve stvari volim raditi prvenstveno radi sreće drugih ljudi, ali i radi onog osjećaja kojeg imam u sebi kad napravim takvu lijepu stvar, jer me takva euforija iznutra drži danima i stvara toliko ugodan i lijep osjećaj u meni. A i otkrit ću vam tajnu... imam najboljeg pomagača na svijetu, sve te paketiće sa mnom pakira moj dvogodišnji sin tako da ako vidite nespretno zaljepljenje paketića nemojte zamjeriti ❣️. I vjerujte mi, zarazno je. Kad jednom krenete poklanjati, ne možete prestati. ❤️ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96b705355b81c9010b4b34093ea0317c.jpg) Na slici nisu sve stvari, jer nije ni bitno da se vide sve :)❤️ Veličina je S.
2020 11 21
Predivno...istina sve sto ste napisali (ne sudjelujem). P.S. na mom Givawayu jos stoji haljinica, a staviti cu i jos. Sve najbolje zelim ❤
2020 11 21
❤️❤️> Rajna123: > Predivno...istina sve sto ste napisali (ne sudjelujem). > P.S. na mom Givawayu jos stoji haljinica, a staviti cu i jos. Sve najbolje zelim ❤
2020 11 21
Ovo je za svaku pohvalu! Svaka Vam čast!!!
2020 11 22
💙😘> Laninkutak: > Ovo je za svaku pohvalu! Svaka Vam čast!!!
2020 11 22
ovo je super! bravo <3
2020 11 22
Odlično! <3
2020 11 22
:") ♡♡
2020 11 22
Predivno! ❤
2020 11 22
❤️🙌
2020 11 22
Svaka cast, predivno je vidjet ovako nesto
2020 11 22