Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povrat novca argentum

Pozdrav svima, naime roditelji su mi kupili nakit koji mi se ne svida, opcenito nisam osoba od nakita, nakon sto sam pregledala cijelu njihovu stranicu i dalje ne pronailazim nesto sto mi se zaista svida, znate li mozda da li izvrsavaju povrat novaca? (nakit je kupljen prije 2 dana)
2020 11 22
> nicolAmela: > Pozdrav svima, naime roditelji su mi kupili nakit koji mi se ne svida, opcenito nisam osoba od nakita, nakon sto sam pregledala cijelu njihovu stranicu i dalje ne pronailazim nesto sto mi se zaista svida, znate li mozda da li izvrsavaju povrat novaca? > (nakit je kupljen prije 2 dana) ne vraćaju nažalost....jedino zamjena za nešto
2020 11 22
Argentum je dno dna! moj tata jednom kupio narukvicu mami, užasssss... Nakon 2 mjeseca pocrnila i još pukla, rascvjetala se gdje je pukla.! Katastrofa kvaliteta, cijene nabijene. Ne bih nikom preporučila kupovinu tamo :s
2020 11 25
Uz račun i ne oštećen i ne korišten artikl, svi bi trebali izvršiti povrat novaca ako kupac to želi. Ako odbiju, obratite se udruzi za zaštitu potrošača.
2020 11 25
Argentum nažalost NE vrši povrat novca ni za nakit kupljen isti dan, i nažalost zakon im to dopušta. Imala sam to iskustvo sa njima i nikom ne preporucam kupnju kod Argentuma 👎🏼👎🏼
2020 11 28