Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povrat novca argentum

Pozdrav svima, naime roditelji su mi kupili nakit koji mi se ne svida, opcenito nisam osoba od nakita, nakon sto sam pregledala cijelu njihovu stranicu i dalje ne pronailazim nesto sto mi se zaista svida, znate li mozda da li izvrsavaju povrat novaca? (nakit je kupljen prije 2 dana)
prije 7 dana, 11:28
> nicolAmela: > Pozdrav svima, naime roditelji su mi kupili nakit koji mi se ne svida, opcenito nisam osoba od nakita, nakon sto sam pregledala cijelu njihovu stranicu i dalje ne pronailazim nesto sto mi se zaista svida, znate li mozda da li izvrsavaju povrat novaca? > (nakit je kupljen prije 2 dana) ne vraćaju nažalost....jedino zamjena za nešto
prije 7 dana, 13:55
Argentum je dno dna! moj tata jednom kupio narukvicu mami, užasssss... Nakon 2 mjeseca pocrnila i još pukla, rascvjetala se gdje je pukla.! Katastrofa kvaliteta, cijene nabijene. Ne bih nikom preporučila kupovinu tamo :s
prije 4 dana, 09:24
Uz račun i ne oštećen i ne korišten artikl, svi bi trebali izvršiti povrat novaca ako kupac to želi. Ako odbiju, obratite se udruzi za zaštitu potrošača.
prije 4 dana, 16:02
Argentum nažalost NE vrši povrat novca ni za nakit kupljen isti dan, i nažalost zakon im to dopušta. Imala sam to iskustvo sa njima i nikom ne preporucam kupnju kod Argentuma 👎🏼👎🏼
prije 1 dan, 10:46