Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rinoplastika

Pozdrav, Zanima me ako mi netko moze preporuciti gdje je najbolje otici na rinoplastiku. Koliko sam saznala dosada svi uglavnom preporucuju dokt. Zambellija ili dokt. Glumicica ali opet vidim da ima i dosta negativnih iskustva tako da bi mi stvarno puno znacilo kada bi podijelili vasa iskrena iskustva i saznjanja 🥰 Hvala unaprijed :)
2020 11 29
Ja planiram u polikliniku Toncic 👌🏻
2020 11 30
A ako mogu pitati kako si se odlucila bas za njih? Ja sam na sto muka sa odabirom kod koga i to je jedino sta me sprijecava vec dvije godine :/ htjela bi korekciju suzavanja a strah me kome ici jer po recenzijama svi pricaju drugacije :/ osobno nebi zgaljardicu zbog uzasnog iskustva prijateljice koja je zavrsila na dvije injekcije i tabletama kortikosteroida jer je isla na mililitar hijalurona za usta ( neznam koji filer je koristio ali je rekao da ima jedino taj jedan nepoznat meni ali koji je po njegovim rjecima kao najbolji) imala je upalu dva tri tjedna ( za sta je on rekao da je normalna reakcija) i to je provela na terapijama koje joj je on propisao kao ds je to rutina da ljudi piju kortikosteroijde i dobivaku injekcije ako stavljaju hijaluron. A i sve je nestalo u tom roku kako se upala smirila. A cura je zdravs i nikad u zivotu nije imala alergiju na nista i god nakon toga je isla kod zambelija sva u strahu ali stavio joj je mililitar u usta bez problema bez ikakvih tableta a kamoli injekcija za upale i ispalo je savrseno i drzi joj 5,6 mjeseci militar. Bez upala bez kortikosteroida bez problema. Doktor je cak ostao u soku da netko propisuje kortikosteroide za hijaulorunske filere kao obvezno. A sad za rinoplastiku po preporukama sam cula za taj dvojac zambeli, glumicic. A kako sam naravno puno guglala nasla sam puno poliklinika kao toncic sinkoza bagatin ali i druge ne samo iz zg koje mi se ovako super cine ali neznam iskustva i strah me doci bilokome. Jer evo zgaljardic je na odlicnom glasu pa ovako ispadne nesto toliko jednostavno kao hijaluron. Nije mi problem u novcu vec u odabiru koji je najbolji pa nema veze uopce kolikogod vise da platim samo da znam da se upustam u sigurne ruke.
2020 11 30
Znam da sam se puno raspisala pa se ispricavam ali nadam se da razumijete brigu :)
2020 11 30
> Kris1200: > Znam da sam se puno raspisala pa se ispricavam ali nadam se da razumijete brigu :) Sve sam pročitala, doduše jednim okom ali 😅 Možete mi se javiti u inbox ako želite, teško pratim forum
2020 12 01