Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

OGLAS BLOKIRA PRISTUP TRAŽILICI

nisam primjetila da je problem riješen, potpisujem Teehee, a ovaj komentar da KM ima prava žalbe jer je VIP član pokazuje oštećenje ako ničim drugim, a ono kapitalizmom (koje se najčešće ispoljava u obliku podaništva VIP-u). VIP status ovdje vrijedi 5 kuna mjesečno što i nije neka cijena za krunu na glavi.
2020 12 04
> malllaaaa: > Osobe koje plaćaju usluge na ovoj stranici imaju pravo i da prigovaraju. Ostali koji je koriste BESPLATNO, nemaju što da se žale. > Imate nj.u.š.k.a.l.o, o.b.l.e.k.i.cu, MarketPlac.e na Face.Book-u i vozi! Mala, pa opet trebamo pare da bismo nešto mogli? Ja imam s tim problem. Ispada da nam je onda ovdje kao u stvarnom životu- ako imaš love moš bolje proć u bolnici, traženju posla ili upisivanju djeteta negdje. Treba nam demokracija, da i mali od kužine može reć-"dosta je". I šta mi je to VIP članstvo? Samo slovim kao posebna? Imamo VIP parking na poslu...pa nema tamo bijednih auta...sva bijeda je na šljunku. Jel taj VIP dio imidža? Il samo služi da razvrstam majice?
2020 12 04
> teehee: > Malllaaaa, nisi u pravu. Kada ne bi bilo korisnica (koje su kudikamo brojnije) koje nisu vip članovi, stranica se ne bi održala. Normalno je da iskaču reklame jer je to glavni izvor zarade, ali nije normalno da ne možeš, zbog tih istih reklama, koristiti stranicu. > Ove karitativne ideje na stranici za prodaju i zamjenu rabljenih krpica i prijedlozi za upite o zdravlju neću ni komentirati. Neki bi si sami odredili lock down veći nego što je nužan. Pobogu, žena je tražila pomoć, ali ne takvu da joj Admin dođe doma sa šarafštukom i okastim ključevima pa da joj poprčka po tražilici i to besplatno. Đizs! 👍
2020 12 04
> Danijela707: > nisam primjetila da je problem riješen, potpisujem Teehee, a ovaj komentar da KM ima prava žalbe jer je VIP član pokazuje oštećenje ako ničim drugim, a ono kapitalizmom (koje se najčešće ispoljava u obliku podaništva VIP-u). VIP status ovdje vrijedi 5 kuna mjesečno što i nije neka cijena za krunu na glavi. 5kn/mj više godina pa plaćanje usluga, skupilo se i za pravu krunu, iako mi ne trebaju dvije, 'nečija' sam kraljica od rođenja. <3
2020 12 04
> katarinamartina: > > Danijela707: > > nisam primjetila da je problem riješen, potpisujem Teehee, a ovaj komentar da KM ima prava žalbe jer je VIP član pokazuje oštećenje ako ničim drugim, a ono kapitalizmom (koje se najčešće ispoljava u obliku podaništva VIP-u). VIP status ovdje vrijedi 5 kuna mjesečno što i nije neka cijena za krunu na glavi. > 5kn/mj više godina pa plaćanje usluga, skupilo se i za pravu krunu, iako mi ne trebaju dvije, 'nečija' sam kraljica od rođenja. <3 to ja općenito, nije mi bila namjera da ikome padne kruna s glave....:) Nečija sam kraljica od rođenja-mogao bi biti dobar naslov za folk pjesmu
2020 12 04
> Danijela707: > > katarinamartina: > > > Danijela707: > > > nisam primjetila da je problem riješen, potpisujem Teehee, a ovaj komentar da KM ima prava žalbe jer je VIP član pokazuje oštećenje ako ničim drugim, a ono kapitalizmom (koje se najčešće ispoljava u obliku podaništva VIP-u). VIP status ovdje vrijedi 5 kuna mjesečno što i nije neka cijena za krunu na glavi. > > 5kn/mj više godina pa plaćanje usluga, skupilo se i za pravu krunu, iako mi ne trebaju dvije, 'nečija' sam kraljica od rođenja. <3 > to ja općenito, nije mi bila namjera da ikome padne kruna s glave....:) Nečija sam kraljica od rođenja-mogao bi biti dobar naslov za folk pjesmu Ne slušam folk narikače. Jesam li te inspirirala za skladat jednu tog naslova, 'super'. ;) Upravo slušam jednu predivnu pjesmu Mirusie Louwerse, pjevačice anđeoskog glasa.
2020 12 04
> Danijela707: > > katarinamartina: > > > Danijela707: > > > nisam primjetila da je problem riješen, potpisujem Teehee, a ovaj komentar da KM ima prava žalbe jer je VIP član pokazuje oštećenje ako ničim drugim, a ono kapitalizmom (koje se najčešće ispoljava u obliku podaništva VIP-u). VIP status ovdje vrijedi 5 kuna mjesečno što i nije neka cijena za krunu na glavi. > > 5kn/mj više godina pa plaćanje usluga, skupilo se i za pravu krunu, iako mi ne trebaju dvije, 'nečija' sam kraljica od rođenja. <3 > to ja općenito, nije mi bila namjera da ikome padne kruna s glave....:) Nečija sam kraljica od rođenja-mogao bi biti dobar naslov za folk pjesmu ja sam isto danas kraljica- muž mi je skuhao ručak i napravio kolač dok ja piskaram po forumu o:) sutra sam opet Pepeljuga
2020 12 04
A evo za pjesmu Eurovizije novi hit Miroze Lavor Nečija sam kraljica od rođenja...Na glavi mi kruna sja, Bože, krasna li sam sva, Katarina (i)liMartina? Nečija sam kraljica od rođenja, VIP sam svuda, svima,stalno, i fizički i mentalno.. T(k)o sam to sam ja, Katarina ili Martina. eto, ako ko oće razbijat čaše, može na dnu komentara...
2020 12 04
Kraljice, to ti je ni više ni manje 240 kuna (slovima: dvjesto četrdeset) i to u slučaju da kraljuješ od samog početka (jesen 2016.). Dakle, može biti max 240 kn u četiri godine. Čak i mala cijena za toleriranje postupaka poput nabildavanja bodova na stranici označavanjem (zlatnih) artikala prodanim, brisanjem i ponovnim objavljivanjem istih. Pa onda prodavanje priče o vjernoj, ali odustaloj, kupilici. Priče u koju ni predškolci ne bi povjerovali. Eto, sve za i radi vipstva. @sanjaurban, ovo jest slika ili neki reprezentativni uzorak real lifea, nažalost.
2020 12 04
> Danijela707: > A evo za pjesmu Eurovizije novi hit Miroze Lavor > Nečija sam kraljica od rođenja...Na glavi mi kruna sja, > Bože, krasna li sam sva, > Katarina i(li)Martina? > Nečija sam kraljica od rođenja, > VIP sam svuda, svima,stalno, > i fizički i mentalno.. > T(k)o sam to sam ja, Katarina i(li)Martina. > eto, ako ko oće razbijat čaše, može na dnu komentara... Odlična ti je pjesmica. Morala sam uguglat Lavorku odmah. Jako mi baca na Susan Boyle, samo kaj ima puno kompliciranije ime i više škola. Više mi je onako, ne znam kako bih se izrazila, kraljevskija. Za one koji to vole, pravi bombončić.
2020 12 04
Pa nije nam loše ovdje, već imamo kraljicu, matematičarku i tvorca hitova, sad nam treba jedan Bog i batina- netko tko neće usrat ovo društveno uređenje..ko li bi to mogao biti??
2020 12 04
S obzirom kakva je situacija općenito, ništa čudno da se pita i za zdravlje, zašto ne, kao što je korisnica katarinamartina navela u drugom postu. Zaista se možda svašta dogodilo u međuvremenu sa adminkom/moderatorima. Ok nije opravdanje i sama ne volim zabušavanja i kaos i kad se posao ne radi kako treba. Ali shvatite da i cure rade besplatno i vjerojatno su i imale najbolju namjeru, ali ovo je ogroman posao i nažalost nije moguće u cijeloj toj strukturi koja očito ne funkcionira kako treba obavljati i svoj dio zadatka kako treba. No također da li je itko ikad od vas išta poduzeo, svi samo kao tu nešto srachkaju kao ne paše ovo ili ono, a ipak su tu. Žalite se vlasniku, pišite mailove, pitajte, dosađujte, tražite.... A također glavni problemi kako se već i navelo ovdje više od ičega i tome se prvo trebalo pristupiti na ozbiljan i profesionalan način: a) sigurnost na stranici ("curenje" podataka, unlock stranice, panelni virusi i upad na profil) b) uznemiravanje korisnika od strane perverznjaka/pedofila: zahtjevi za slanjem nošenih gaća, cipela, kako odraslih tako i MALOLJETNIH (još gore) osoba. c) preventivno sankcioniranje prevara d) kontrola oglasa prije finalne obrade: prvenstveno gorući su oni koji se odnose na povrede autorskih prava, "prodavanje" slika s interneta, oglasi koji svojim opisom dovode u zabludu kupca i slično.... Također ovo sa iskakanjem oglasa niti je kakav problem niti je potrebno prozivanje, jer da stranica je BESPLATNA i kao takva može što hoće u tom smislu. Oglasi se odnose na dio poslovanja koji ni u kojem slučaju ne utječu na korisnika, osim u smislu da to nekog "iritira" ali to nije PROBLEM stranice, stranica jednostavno tako funkcionira, kao i milijuni drugih iste tematike kao i ova.
2020 12 04
Evo, imamo i glasnogovornicu
2020 12 04
> malllaaaa: > Osobe koje plaćaju usluge na ovoj stranici imaju pravo i da prigovaraju. Ostali koji je koriste BESPLATNO, nemaju što da se žale. > Imate nj.u.š.k.a.l.o, o.b.l.e.k.i.cu, MarketPlac.e na Face.Book-u i vozi! Ne bih se složila s vašom tvrdnjom. Ja, npr. imam fiksni iznos za mobilne usluge koji plaćam trajnim nalogom i ne mogu kupiti uslugu. Zamolila sam pomoć i dobila nesuvisao odgovor, da li moderatora, administratora ili koga već... Uspjela sam sama iskemijati i platiti uslugu preko suprugovog mobitela. Jučer sam to pokušala ponovo učiniti, ali bezuspješno. Nadam se da mu neće doći na naplatu nešto što nisam uspjela kupiti! Inače, vlasnik/ca stranice, lijepo zarađuju od reklama, a za to smo i mi zaslužne, jer se gleda brojnosti i klikovi na istoj. Bilo bi lijepo da pokaže te malo solidarnosti prema ostalim krpičarkama. Ovdje je bilo i biti će puno problema i poteškoća, pa svatko ima pravo artikulirati pristojno što ga muči.
2020 12 04
> sanjaurban: > Evo, imamo i glasnogovornicu Ima sve osobine vrhunske glasnogovornice. Očito te to smeta pa pokušavaš ispod pojasa udarati, ismijati. Baš jadno i nisko. Vrijeme Adventa je pravo vrijeme ismijavanja i vrijeđanja. Kako za koga, za nekoga očito je, za druge nije. Nastavite sa skladanjem, blaćenjem, mržnjom, same sebe na taj način najbolje opisujete. ;)
2020 12 04
Prethodni 1 2 3 4 5 Sljedeći