Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

OGLAS BLOKIRA PRISTUP TRAŽILICI

> sanjaurban: > > Tanči14: > > sanja, gdje je nestala ona tema od neki dan? > > Jako mi se svidjela tvoja retorika na toj, kao i na ovoj temi :) > maca popapala.... > Corona je djelovala na mene tako da mi se mozak rasvijetlio i neke lampice su iznenada počele gorit, ne dam brate više da me svaka šuša gazi...kad si fin i pristojan, na momente suzdržan zbog mira u kući, kokoške to koriste itekako... dadada, papala maca, a ta ista maca je nekad otvorila temu o temama koje nestaju, hmmmm... Sviđa mi se tvoje "prosvjetljenje" :-)
2020 12 05
> Tanči14: > > sanjaurban: > > > Tanči14: > > > sanja, gdje je nestala ona tema od neki dan? > > > Jako mi se svidjela tvoja retorika na toj, kao i na ovoj temi :) > > maca popapala.... > > Corona je djelovala na mene tako da mi se mozak rasvijetlio i neke lampice su iznenada počele gorit, ne dam brate više da me svaka šuša gazi...kad si fin i pristojan, na momente suzdržan zbog mira u kući, kokoške to koriste itekako... > dadada, papala maca, a ta ista maca je nekad otvorila temu o temama koje nestaju, hmmmm... > Sviđa mi se tvoje "prosvjetljenje" :-) E, uvijek me zanima...kad se tako s nekim dobro isposvađaš...a onda vidiš nešto zgodno u njegovom ormaru sasvim slučajno....kako to kupit???? :') :') :')
2020 12 05
Ja nemam tih problema jer ne gledam njihove ormare. I ne želim imati posla s nekim tko loše zrači Jednostavno ignore.
2020 12 05
tu i tamo nešto iskoči u izborniku Odjeća
2020 12 05
> katarinamartina: > > sanjaurban: > > Evo, imamo i glasnogovornicu > Ima sve osobine vrhunske glasnogovornice. Sve stoji.... Nego jesi šta čula više za onog tipa što se jadnik smuva po svadbama, romantičan neki tip, dobra dušica, kaže nije za klubove, nije od folka ni od razbijača čaša, više voli ljubavniju atmosferu, a doma ima neku Škrinju Teroristić od koje pobjegne tu i tamo, pa makar tada se osjeća kako bi htio da se osjeća inače. Kaže voli on nju budala svejedno, kaže nije zbog toga što je lijepa ili dobra, a čak je se pomalo i boji i tepa on njoj kraljice (iako svi znamo da jedina prava kraljica se rađa, a ostale koje usputno poberu krunu mogu biti samo falše), ona njemu samo odbrusi dok mi ne doneseš birkinicu nećeš biti moj kralj, samo sluga, jer čak ni primanja ti nisu nešto matematički izračunala ona to vješto. Dobar je i njenim prijateljicama kažu od Rusije do Italije nema mu ravna, čak štoviše i one bi rado takvog, jer su uz svog tek obične Pepeljuge, ukrasne lampice.... A on ni da shvati kako minimalan problem njegov to je, jer u moru pretrpanih oglasa, corone bez cjepiva, nestalih tema, prosvjetljenih korisnica, loših zračenja, a opet na te iste šuše krpicom privlačenja, tek što je 🤔
2020 12 05
> andrejama: > Sve stoji.... > Nego jesi šta čula više za onog tipa što se jadnik smuva po svadbama, romantičan neki tip, dobra dušica, kaže nije za klubove, nije od folka ni od razbijača čaša, više voli ljubavniju atmosferu, a doma ima neku Škrinju Teroristić od koje pobjegne tu i tamo, pa makar tada se osjeća kako bi htio da se osjeća inače. Kaže voli on nju budala svejedno, kaže nije zbog toga što je lijepa ili dobra, a čak je se pomalo i boji i tepa on njoj kraljice (iako svi znamo da jedina prava kraljica se rađa, a ostale koje usputno poberu krunu mogu biti samo falše), ona njemu samo odbrusi dok mi ne doneseš birkinicu nećeš biti moj kralj, samo sluga, jer čak ni primanja ti nisu nešto matematički izračunala ona to vješto. Dobar je i njenim prijateljicama kažu od Rusije do Italije nema mu ravna, čak štoviše i one bi rado takvog, jer su uz svog tek obične Pepeljuge, ukrasne lampice.... > A on ni da shvati kako minimalan problem njegov to je, jer u moru pretrpanih oglasa, corone bez cjepiva, nestalih tema, prosvjetljenih korisnica, loših zračenja, a opet na te iste šuše krpicom privlačenja, tek što je 🤔 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a54d51125054a4e9f60e388dd3baa90c.jpg)
2020 12 06
Svjesni su vlastitih nedostataka, mana, a žele ih kao i par njihovih istomišljenika, prikazati savršenim. Kad vide druge osobe koje se osjećaju ugodno u svojoj koži, to je refleks pokušaja srušiti ih i učini da se i oni osjećaju jadno, ali ne uspjeva im, uzalud trud. To što žele biti na vrhu uvjereni da su dovoljno moćni te žele zauzeti najviše mjesto prozivanjem, omalovažavanjem, izgraditi nekakav jadni i lažni status, pokušaj nekoga srušiti umišljeni da postaju jači, jači od njihovih najluđih snova i strahova, nisu niti svjesni da na taj način druga strana postaje jača, ratnik kojega nisu željeli stvoriti, u biti jesu. Želja za dominacijom u krpičarskom forumu, želja za statusom No1, 2, 3 etc..ima dublje korijene izvan, tamo 'negdje'. Ne gradi se status na gore navedenom, na mržnji, mržnja je bumerang, puno jače udara mrzitelja od onoga kome je usmjerena, a po defaultu, mržnja se rađa na nesigurnosti, frustriranosti, zavisti. Moja mama kratko i jasno kaže 'Pusti ih neka žive nesigurnost i umišljenu superiornost, ne uvjeraj ih u suprotno, ne kvari im osjećaj da imaju pravo na svoj pseudo-položaj, jer oni misle da je samo njihovo mišljenje ispravno, iako nije. Takvi poput njih izgradili su arenu u kojoj postaju ili će se ubrzo u gladijatore pretvoriti. Pobijedi ih svojom mudrošću, čovječnosti, plemenitošću, sposobnosti, ignoriraj ih, a svoju pozitivnu energiju troši i usmjeri na tebi bitne ljude i one koji su to zaslužili'
2020 12 06
zadnja dva komentara (A i KM)su poprilično interesantna, prvi zajedljiv a tobože humorističan, drugi klišeizirano plitak mada mu je namjera upravo suprotna.. Toliko halabuke oko mržnje nekih ONi koji nikako nisu Mi, to je davno prožvakano... preživa se još jedino u ustima ruralnih gurua, umno ograničenih političara ili neke "mame" koja se #kratko# izjasni o tamo nekima koji zavide vama takvima, pa vas eto čak i mrze...ovo je nivo turske serije..Srećom, vaša čovječnost, sposobnost i ignoriranje svih komentara koji su suprotni vašem mišljenju(jer vi svoju energiju upravo na to trošite..Bože, pametne vam majke!)će nadići ovaj pseudo-forum u kojem ste do grla, željni upravo onog što ste naveli-statusa.
2020 12 06
Red rime, dva reda jezičnih pogrešaka i evo odličnog predloška za cajku! Moja mama ni ne zna da postoji forum Mojih krpica.
2020 12 06
> teehee: > Red rime, dva reda jezičnih pogrešaka i evo odličnog predloška za cajku! > Moja mama ni ne zna da postoji forum Mojih krpica. Molim vas recite da ste barem prijatelju u bircu procitali upise s foruma Moje Krpice?!! :o
2020 12 06
Mene od one pobrisane teme (jel, gdje se tvrdilo da je normalno prekopirati i Starke, a Converse vodi 31 tužbu protiv raznoraznih firmi) ne morate više OZBILJNO shvaćati. Pisat ću što hoću i kad hoću dok me Admin ne diskvalificira. To o čemu ću pisati ovisi i o vama i o meni. Nadovezivat ću se na vaše gluposti i na vaša pametna štiva. Malo ću bit ironična, malo sarkastična. Al pisat ću i normalnim, uobičajenim stilom. To, da me, na temelju mojih upisa, svrstavate na neku ljestvicu, ocjenjujete sretnom, frustriranom, očajnom, zločestom, ljubomornom, željnom k. - za to me zaboli briga. Ne možemo na temelju nečijih upisa suditi o nekome- kakva je on osoba. Jer ako to činimo, u nekim slučajevima možemo gadno pogriješiti. Meni ste vi svi divni i krasni. Većina nas je sada doma. Ima možda i pametnijih foruma. Ali i ovdje bi nam moglo biti zabavno. Mislim da nam fali malo humora između svih ozbiljnih stvari koje u životu moramo obavljati. Ja kad sam na forumu, zapravo sam u "čekanje fazi"- čekam da mi netko nešto pošalje pa da mogu dalje s tim. Pa da netko dalje nešto s tim. Pa ću opet ja dalje. I tako....u mojoj čekaonici...nastane poneki post....neki je glup i dosadan...neki ironičan.....u nekome sama sebe nadmašim.....curke, uživajte u vikendu, a ja idem čekati svoja štiva...
2020 12 06
> Danijela707: > zadnja dva komentara (A i KM)su poprilično interesantna, prvi zajedljiv a tobože humorističan, drugi klišeizirano plitak mada mu je namjera upravo suprotna.. Toliko halabuke oko mržnje nekih ONi koji nikako nisu Mi, to je davno prožvakano... preživa se još jedino u ustima ruralnih gurua, umno ograničenih političara ili neke "mame" koja se #kratko# izjasni o tamo nekima koji zavide vama takvima, pa vas eto čak i mrze...ovo je nivo turske serije..Srećom, vaša čovječnost, sposobnost i ignoriranje svih komentara koji su suprotni vašem mišljenju(jer vi svoju energiju upravo na to trošite..Bože, pametne vam majke!)će nadići ovaj pseudo-forum u kojem ste do grla, željni upravo onog što ste naveli-statusa. Danči, ja samo čekam novi hit....
2020 12 06
> andrejama: > > katarinamartina: > > > sanjaurban: > > > Evo, imamo i glasnogovornicu > > Ima sve osobine vrhunske glasnogovornice. > Sve stoji.... > Nego jesi šta čula više za onog tipa što se jadnik smuva po svadbama, romantičan neki tip, dobra dušica, kaže nije za klubove, nije od folka ni od razbijača čaša, više voli ljubavniju atmosferu, a doma ima neku Škrinju Teroristić od koje pobjegne tu i tamo, pa makar tada se osjeća kako bi htio da se osjeća inače. Kaže voli on nju budala svejedno, kaže nije zbog toga što je lijepa ili dobra, a čak je se pomalo i boji i tepa on njoj kraljice (iako svi znamo da jedina prava kraljica se rađa, a ostale koje usputno poberu krunu mogu biti samo falše), ona njemu samo odbrusi dok mi ne doneseš birkinicu nećeš biti moj kralj, samo sluga, jer čak ni primanja ti nisu nešto matematički izračunala ona to vješto. Dobar je i njenim prijateljicama kažu od Rusije do Italije nema mu ravna, čak štoviše i one bi rado takvog, jer su uz svog tek obične Pepeljuge, ukrasne lampice.... > A on ni da shvati kako minimalan problem njegov to je, jer u moru pretrpanih oglasa, corone bez cjepiva, nestalih tema, prosvjetljenih korisnica, loših zračenja, a opet na te iste šuše krpicom privlačenja, tek što je 🤔 Čitala sam dvaput. Nerazumljivo je. Nejasno. Konfuzno. Ovo bi ti svaki urednik vratio na doradu. Piši jasnije i povezanije...pohvataj svoje misli iz glave.....
2020 12 06
> Danči, ja samo čekam novi hit.. Misliš da mi poema bolje leži:)? aj, radit ću po narudžbi, no ova je već opjevana:) Neka tebe s komentiranjima:)
2020 12 06
> teehee: > Red rime, dva reda jezičnih pogrešaka i evo odličnog predloška za cajku! > Moja mama ni ne zna da postoji forum Mojih krpica. nemoj joj bolje ni govorit, reci da ide na Forum.hr (haha, ja sam tamo pod drugim Nickom..)- i tamo zna bit živo...a ona tema o instagramušama i posvudušama, nema te zločestoće i ironije na Krpicama koja može ono nadmašiti, ne pišem po toj temi jer mi se plače....evo savjetujem svima da odu to iščitat....
2020 12 06