Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mijenjanje cijene

Jucer me zena pita za prsluk da izmjerim...izmjerim,odgovorim na jos neka pitanja...operem ga...Da bi kasnije dobila poruku kako me nije sramota dignit cijenu sa 50 kn na 80??? Prsluk je inace 80 kn,cijena nije mijenjana...Pa me zanima jel to sad neka nova fora da ja kao sad ispadne fer pa kazem a dobro gospodjo eto vam ga za 50 kn ili je ljudima dosadno pa kupe tudje podatke okolo?🤔🤔😏😎
2020 12 04
Kada pomislim da granica bezobrazluka i primitivizma ne moze ici vise, ponovno se zgrozim. Zaista ne razumijem jesu li ljudi toliko isfrustrirani i ogorceni pa iskaljuju to na drugima ili je to sto kazete cista dosada i provokacija samo zato jer se moze i jer im internet daje slobodu... Nikada na srecu nisam imala ovdje neugodno iskustvo, ali kada citam ovdje sto sve korisnice dozivljavaju vjerujem da je i nekima stresno i da se dobro izivciraju. Sto se joj odgovorili xD
2020 12 05
Imala sam istu situaciju prije par mjeseci... ja sam ispala svakakva, a nemam pojma ni dan danas o čemu se radilo...
2020 12 05
> Gizmo6: > Jucer me zena pita za prsluk da izmjerim...izmjerim,odgovorim na jos neka pitanja...operem ga...Da bi kasnije dobila poruku kako me nije sramota dignit cijenu sa 50 kn na 80??? Prsluk je inace 80 kn,cijena nije mijenjana...Pa me zanima jel to sad neka nova fora da ja kao sad ispadne fer pa kazem a dobro gospodjo eto vam ga za 50 kn ili je ljudima dosadno pa kupe tudje podatke okolo?🤔🤔😏😎 Prestrašno! I baš vam je tako rekla?!🤮
2020 12 05
> Gizmo6: > Jucer me zena pita za prsluk da izmjerim...izmjerim,odgovorim na jos neka pitanja...operem ga...Da bi kasnije dobila poruku kako me nije sramota dignit cijenu sa 50 kn na 80??? Prsluk je inace 80 kn,cijena nije mijenjana...Pa me zanima jel to sad neka nova fora da ja kao sad ispadne fer pa kazem a dobro gospodjo eto vam ga za 50 kn ili je ljudima dosadno pa kupe tudje podatke okolo?🤔🤔😏😎 Možda ne bi bilo loše da još jednom pročitate šta sam vam napisala jer ste očigledno zaboravila.Ako ste u tako kratkom vremenu zaboravila na ono što sam vam rekla,nikakvo čudo da ste zaboravila i na to da ste nakon mog upita digli cijenu za 30 kn.Osim ako namjerno ne izvrćete moje riječi ,kako bi ispali žrtva.Slobodno stavite na forum cijeli naš razgovor pa neka se vidi! Sram vas bilo!
2020 12 05