Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Na što vam je...

Hoj. ☺️ Jedna drugačija tema... Zanima me na što Vam je najteže trošiti novac? 😁 Baš zadnjih dana razmišljam kako moram kupiti nove potkušulje, i sve to odgađam, jer mi je mrsko trošiti na to.. Ne znam zašto, ali eto. 😂 Uz njih tu je i trošenje na šišanje, čarape i bonovi za mobitel koje kupujem svaka 3 mj. 😂
2020 12 05
Zanimljiva tema 😁 ja recimo ne volim sebi kupovat šminku,znači kad moram po maskaru ili puder padne mi mrak na oči i jednostavno ne volim trošit novac na to. Dok recimo ako kupujem maskaru prijateljici za poklon, uopće mi nije mrsko i mogu sat vremena stajati i birat. Također bonovi za mobitel, moram ih svaki mjesec uzet al me to užasava.
2020 12 05
Definitivno na ženske higijenske potrepštine (ulošci, tamponi). Ne možemo bez toga, a cijene bi trebale biti pristupačnije. Ne volim trošiti niti na uredski pribor, a svakodnevno mi treba za posao. Eto, ne financiraju sve firme uredski pribor... Tako si sama kupujem boju za printer, papir za printanje, papiriće za pisanje i označavanje i sl. I zbog cijele situacije - maske za lice. Trebaju mi cijelo vrijeme na poslu. Dosta sam platnenih nakupovala, ali sve nažuljaju uši. One medicinske su mi ugodnije za nošenje, ali nakupi se lijepa svota za te paketiće.
2020 12 05
Fora tema i meni uvijek aktualna. Plače mi se kad u apoteci ostavim nekoliko stotina kuna, a u ovo doba to je često. Uz to, netko je gore spomenuo, nužne higijenske potrepštine poput uložaka. I naravno, za servis auta.
2020 12 05
Na stanarinu :') Da sam u mogućnosti radije bih davala za kredit
2020 12 05
Na poklone ljudima koje ne volim. Ono kad moraš, npr, sudjelovati u kupnji poklona za šefa, inače bi pukao škandal x-) , ali ti je stvarno iritantna ideja da skupljaš za poklon nekome tko se odnosio prema tebi kao glupavom robu, i još ima trostruko veću plaću...pa onda još kolegice odaberu pet čuda, sve jedno skuplje od drugog. Ne može to biti jedan parfem od 300 kuna, mora biti onaj od 800.. Pa bokteeee. :,'( :') :') :')
2020 12 05
Na režije :D Evo sretnica sam koja ima i registraciju auta sada u 12.mj što je još jedan ogromni mrski trošak, a uz to moram kupiti i božićne poklone :D S druge strane bas sam jako zadovoljna sobom kad vidim na što ne trošim novac. (npr. na uloške i tampone te šminku od gore navedenih stvari) :D
2020 12 05
Bas mi je zanimljivo čitati Vaše "muke" i kako smo svi različiti a zapravo isti! ❣️ Što se tiče ženskih potrebština, ja mogu reći da sam na njih "zaboravila" jrr doslovno nakupujem uložaka i tampona za 2 godine kad bude akcija u Bipi ili Dmu 1+1,pa eto možete i vi popraviti tu akciju i tako si uštediti koju kunu. 🍀 Što se tiče stanarine i režije, slažem se. Puno ljudi ne može diči kredit, trebaju sumanuti uvjeti, i tu nažalost ne znam što savjetovati jer sam i sama u istoj situaciji. 😒
2020 12 05
Servisi i registracije auta. Znaci, srce me zaboli kad zbrojim koliko novaca svake godine ulupam u tu limenu kutiju.
2020 12 05
> Uljeshura: > Na poklone ljudima koje ne volim. Ono kad moraš, npr, sudjelovati u kupnji poklona za šefa, inače bi pukao škandal x-) , ali ti je stvarno iritantna ideja da skupljaš za poklon nekome tko se odnosio prema tebi kao glupavom robu, i još ima trostruko veću plaću...pa onda još kolegice odaberu pet čuda, sve jedno skuplje od drugog. > Ne može to biti jedan parfem od 300 kuna, mora biti onaj od 800.. Pa bokteeee. :,'( :') :') :') Daaa!! I to isto nisam navela 😣😣 I kod mene se skuplja za poklone. Neki se ponašaju kao da su "bolji" od drugih pa se za njih skuplja za sve prigode. I ne možeš otkantati nikako, jer svi kao muhe navale i sudjeluju. A odjel na kojem radim se sastoji od desetak ljudi pa je to još jedna posebna grupa koja je krenula s tim da svatko svakoga daruje za blagdane. Prošle godine nisam htjela sudjelovati. Na kraju sam morala, jer je ispalo da nisu htjeli poštovati moju odluku pa mi je svatko od njih ipak nešto kupio (ili proslijedio 🤣). Onda sam drugi dan letila po trgovinama kako bih i ja za svakog nešto kupila, jer ne želim da me itko gleda poprijeko i da se osjećam dužnom. E da, pola toga što sam dobila su totalne gluposti koje su nekome stajale kao ukras ili su proslijeđene. Za svega 2-3 osobe sam jedino uvjerena da su nešto s prigodom kupile.
2020 12 05
Na frizuru :-)
2020 12 05
Mrzim ići frizeru.Na farbanje,šišanje,bilo šta...Čak sam se jedno vrijeme sama farbala,ali sad imam previše sijedih da bih to pošteno odradila :).Evo i sad odgađam ima 2 tjedna (a izgleda da ću još toliko :') ).
2020 12 05
Ja ne volim trošiti u restoranima. To radim samo kad moram. Također se tamo nikad pošteno ne najedem. Radije potrošim na nešto drugo.....
2020 12 05
Na režije, poštarine, gorivo 😂😂😂
2020 12 05
Najteže mi je potrošiti novce na sebe. Najlakše trošim na kći, muža, njihove aute i psa. Te na pse po skloništima koje sponzoriram.
2020 12 05
1 2 3 4 5