Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklanjanje :)

Cure, kakve ste što se tiče poklanjanja nekih krpica za koje mislite da ih nema smisla prodavati ili možda baš nešto želite pokloniti? Ja bih radilo objavila dosta stvari za cure koje sebi možda i ne mogu priuštiti baš nešto, ali zanima me vaš stav- što mislite koliko se cura javi za takvo nešto a da ne bi to mogle kupiti?
2020 12 07
Sharing is caring na fejsu. Javit će vam se s hrpa ljudi koji napišu samo "može meni", "mi stvarno nemamo", "molim vas za moje kćeri jer smo siromašni" itd Ja takvo sve ignoriram, uvijek se jave i ok ljudi koji će stvarno nositi robu. Ja sam poklonila dvije vrećice mami s dvije kćeri, super ženskica i vidim da ne žica na svakom postu. Hrpa ih uopće ne čita nego samo skupljaju gluposti
2020 12 07
Da, tako sam i pretpostavila ali baš to bih i željela izbjeći..
2020 12 07
Ja sam znala ovdje poklanjati, ali otkad se zaredalo da mi za nekoliko kutija odjece ne kazu ni makar jedno "hvala" na kraju, prestala sam. A na fejsu su mi se za poklanjanje redovito javljale cure kojima su na slikama iPhonei, umjetni nokti, brendirana odjeca... : pomozboze : Jako je lijepa gesta nekome pomoci i razveseliti ga nekom krpicom, ali mislim da oni kojima zaista treba skoro pa nikada ne traze sami.
2020 12 07
Ja bih rado i bila bi sretna da mogu necim meni nevažnim drugog usrečit
2020 12 07
Radila sam ovdje giveaway-e, stvari koje sam bas željela pokloniti, lijepe stvari, koje bi se i inače prodale i sve šta sam stavila u roku od sat vremena su se cure javile i sve bi otišlo u istom danu, sutradan već slala. Meni nije bitno dal ce mi netko pokazati strasno veliku zahvalnost, dok to radim ne očekujem ništa zauzvrat od nikoga, a gotovo sve cure kojima sam podijelila stvari su bile jako zahvalne , presretne i drage. Itekako se isplati poklanjati. Ono šta sam ja naučila kroz svojih skoro 35 godina je da šta vise poklanjaš i dajes novaca, poklona...uvijek ti se vrati kroz neko vrijeme, ali još vise nego šta si dao, u bilo kojem smislu. Kao začarani krug ❤️
2020 12 07
Strasno veliku zahvalnost? Ocekujem nesto zauzvrat? Ne treba poklanjati? Oprostite, iz cega ste Vi to procitali?
2020 12 07
A zašto ste se Vi osjetili prozvanom, pa ste se našli meni pisati ovakav post? Ja sam pričala općenito za sebe, onako kako ja osjećam dok to radim. Cura koja je otvorila temu pitala je nas osobni stav i mišljenje o tome. Ne znam čemu takvo iščuđavanje i toliko upitnika. P.s. Ako ćemo se već tako prozivati i razgovarati onda si pročitajte još jednom vasu rečenicu. Da, vasu iz prethodnog posta: “ Ja sam znala ovdje poklanjati, ali otkad se zaredalo da mi za nekoliko kutija odjece ne kazu ni makar jedno hvala na kraju, prestala sam”. Vidite da ste očekivali nešto zauzvrat, bar jedno hvala. Nemojte se ljutiti, ali pročitajte zbilja još jednom svoje postove. Hvala vam i ugodan dan, Lp > MariaTu1: > Strasno veliku zahvalnost? Ocekujem nesto zauzvrat? Ne treba poklanjati? > Oprostite, iz cega ste Vi to procitali?
2020 12 07
Bilo gdje da postavite oglas za poklanjanje - sve se svodi na isto. Nisu na bilo kojoj drugoj stranici ljudi bolji niti lošiji. Pitanje je na koga naletite. Poklanjala sam dosta ovdje, barem 50% njih mi se poslije nije nikako javilo. Vjerujem da ima korisnica koje su isto to doživjele. Pa se onda zapitaš da li je stvarno otišlo kod prave osobe. Jedino što možete je postaviti svoje uvjete: da vam se jave osobe kojima je stvarno potrebno i provjerite na googlu ima li kakvih informacija o toj osobi. Često i iz profila možete pročitati neke informacije.
2020 12 07
Možda postoji u blizini neka udruga koja se bavi skupljanjem odjeće za ljude za koje baš znaju da su siromašni i da im treba pomoć.
2020 12 07
A ne znam baš koliko su aktivni, mogu nazvati i provjerit hoce li otic u dobre ruke bar za vrijeme Bozica da jednoj obitelji olaksa malo> iskrica83: > Možda postoji u blizini neka udruga koja se bavi skupljanjem odjeće za ljude za koje baš znaju da su siromašni i da im treba pomoć.
2020 12 07
Pa itekako je jasno da se nastavljate na moj post sa Vasim upisom "strašno veliku zahvalnost". Odabrali bi BAŠ te riječi da nisam gore napisala da mi nisu rekle ni "makar hvala"? :) :) Stvarno ne želim da tema o nečemu lijepom i plemenitom preraste u podbadanja. Zaključit ćemo da se nismo sporazumjele. I ja Vama želim ugodan dan i lijepe blagdane. ❤️ Poanta mog komentara je da su kod poklanjanja uvijek najglasniji oni kojima ne treba, a osobe kojima stvarno treba pomoći često osjećaju sram (što apsolutno ne bi trebale!), te takvi žive tiho i ne povlače nikoga za rukav sa "daj meni". Za takve ljude obično prikupe pomoć prijatelji, kolege, susjedi - osobe koje znaju da im je pomoć stvarno potrebna. I za takve ću uvijek dati! I za čudo, takvi su i toliko kulturni da makar kažu jedno malo ljudsko "hvala".
2020 12 07
> Angel27: > Radila sam ovdje giveaway-e, stvari koje sam bas željela pokloniti, lijepe stvari, koje bi se i inače prodale i sve šta sam stavila u roku od sat vremena su se cure javile i sve bi otišlo u istom danu, sutradan već slala. > Meni nije bitno dal ce mi netko pokazati strasno veliku zahvalnost, dok to radim ne očekujem ništa zauzvrat od nikoga, a gotovo sve cure kojima sam podijelila stvari su bile jako zahvalne , presretne i drage. Itekako se isplati poklanjati. Ono šta sam ja naučila kroz svojih skoro 35 godina je da šta vise poklanjaš i dajes novaca, poklona...uvijek ti se vrati kroz neko vrijeme, ali još vise nego šta si dao, u bilo kojem smislu. Kao začarani krug ❤️ Potpisujem. Kad dajem nešto nikad ne očekujem ništa za uzvrat, a često dobijem čokoladu <3 . Curke kojima sam davala uvijek su bile ekstra drage i zahvalne, a meni je uvijek draže kad se nešto nosi nego kad stoji u mome natrpanome i premalom ormaru. Divan osjećaj je samo osloboditi se viška stvari. :)
2020 12 07
Ako netko zna neku obitelj koja je siromašna ili udrugu na području ZG kojoj se mogu darovati stvari za klince,molim da mi javi u inbox😊 hvala! Ali ne Nazorovu ili Crveni križ, mislim da oni već imaju dovoljno donacija.
2020 12 07
> Pavlaa: > Ako netko zna neku obitelj koja je siromašna ili udrugu na području ZG kojoj se mogu darovati stvari za klince,molim da mi javi u inbox😊 hvala! > Ali ne Nazorovu ili Crveni križ, mislim da oni već imaju dovoljno donacija. Meni isto, Split ili okolica 🙋🏻‍♀️
2020 12 07
1 2