Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Koji je realan rok za prodaju artikla po Vašem mišljenju

Moje pitanje bi bilo oji je realan rok za prodaju artikla po Vašem mišljenju, pošto vidim često da se artikli prodaju i po 5 i više godina, po istoj cijeni .
2020 12 13
Neznam šta bi vam rekla. Ovisi o artiklu i cijeni. Ja ako vidim da nešto ne mogu prodat u roku 3 mjeseca znači da je cijena prevelika i onda smanjim cijenu. Ne držim artikle u ormaru mjesecima, nego smanjujem cijenu da što prije prodam jer ne volim nagomilavat robu. Ako nešto ne mogu prodat niti nakom 3 mjeseca onda to darujem na krpicama ili nekom od ljudi koji poznam u RL.
2020 12 13
> marbil: > Neznam šta bi vam rekla. Ovisi o artiklu i cijeni. Ja ako vidim da nešto ne mogu prodat u roku 3 mjeseca znači da je cijena prevelika i onda smanjim cijenu. Ne držim artikle u ormaru mjesecima, nego smanjujem cijenu da što prije prodam jer ne volim nagomilavat robu. Ako nešto ne mogu prodat niti nakom 3 mjeseca onda to darujem na krpicama ili nekom od ljudi koji poznam u RL. Ja isto tako. Jednostavno svakih par mjeseci prođem po profilu, ponovno objavim sve artikle, ali po nižoj cijeni
2020 12 14
Krenem s vecom cijenom na kraju spustam. Neke stvari sam stavila na zamjenu, ali opet nema kupca i stoje dugo, tako da je to sve relativno
2020 12 14
Nema pravila. Ovisi šta se kome sviđa. Popularni artikli se odmah prodaju.
2020 12 14
Ja bih rekla 2-3 tjedna do mjesec dana, ako se ne proda do tada, teško da hoće, znači da nešto ne štima - obnovim oglas, spustim cijenu, fotkam bolje ako treba. Ako ne ide, poklonim, ili stavim u LOT sa drugim stvarima.
2020 12 17
Mene ne zabrinjava kad nešto stoji jer realno imam većinom nakit koji spada više u kolekcionarstvo :) Noviji ako ne ide poklonim. A i kad kupujem rijetko pregledavam novo postavljene stvari, pretražujem po dizajnu.
2020 12 19
Mislim da treba redovito obnavljati oglase, a za to bas i nemam vremena. Uglavnom ono sto ne prodam kroz mjesec dana od objave ni ne prodam..tek kad ponovno stavim nesto novo u prodaju bude pokoji upit.
2020 12 26
Tek sam pocela, ali smatram mjesec-dva da bi trebalo stati. Naravno, planiram jedan dan u tjednu sniziti cijene 20% .. ako ne ide nakon mjesec dva, obnoviti cu. Vidjeti cemo, pratim temu.
2021 01 05
Ja sam znala prodati artikl nakon godinu dana jer je baš tada nekome to trebalo, tako da nema pravila.. Ali da, ako mi nešto dugo stoji u ormaru snizim cijenu jer mi se to više ne gleda i neda preslagivat po ormaru 😂
2021 01 06
Nema pravila, negdje imam po 20 lajkova i ne prodam, a negdje 2 i prodam, sva ovisi da li će naići kupac kojemu se baš to sviđa! Često imam artikl u popularnim, nešto se proda nešo ne, velika je konkurencija i strašno puno robe ima, faktor sreće! ;)
2021 01 17