Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Klomifen i zatrudnjivanje...

E drage moje, dobila sam klomifen prvi puta, pa me zanima kakve su reakcije organizma, čujem da zna biti nuspojava (glavobolje itd...) pa da malo proćakulamo o tome kako se osjećate i što mene očekuje.. :) <3
2020 12 17
Pila sam ga neko vrijeme prije više godina i nisam imala nikakvih nuspojava.
2020 12 17
Hvala na odgovoru!
2020 12 23
Zamucenje vida, produzen ciklus, cista mala na jajniku..lose iskustvo u mom slucaju
2020 12 23
> Ita25021983: > Zamucenje vida, produzen ciklus, cista mala na jajniku..lose iskustvo u mom slucaju Uh :/ U kojoj dozi ste uzimali? Baš čitam uputstvo za uporabu kako se uvodi postupno; 1 tableta dnevno, pa onda sve više ako ne reagira dobro. No, dobila sam baš veliku dozu 1x3 tablete od 50 mg. Pa ne znam ima li to smisla..... je li to pretjerano.
2020 12 24
> Ariana1: > > Ita25021983: > > Zamucenje vida, produzen ciklus, cista mala na jajniku..lose iskustvo u mom slucaju > Uh :/ U kojoj dozi ste uzimali? Baš čitam uputstvo za uporabu kako se uvodi postupno; 1 tableta dnevno, pa onda sve više ako ne reagira dobro. No, dobila sam baš veliku dozu 1x3 tablete od 50 mg. Pa ne znam ima li to smisla..... je li to pretjerano. meni je odmah propisano dvije dnevno 5 dana, nije bilo postepeno..svakako pripazite i vj ce vas gin pratiti na folikulometriji kako ste reAgirali na tu dozu, moze vam i smanjiti ako vidi da je prejaka reakcija.
2020 12 25