Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć , tražen povrat .

> prettybalerina: > Gospodja je dobila od mene potvrdu kako je i trazila. Ima sve poruke kao i ja. Ocito joj se cizme vise ne svidjaju pa se sjetila mene prozivati nakon tjedan dana, a cule smo se isti dan kad ih je dobila i nije imala prigovora. > Ne planiram se nikome opravdavati. Nit sam bila bezobrazna nit sam ikoga vrijedjala. Ona je u pitala moze li ih preprodati, kako je i stavila oglas 29.12. i sada se sjetila mene za nesto prozivati. Cizme su joj prodane za 1000 kn, a ona stavila da ih prodaje za 1200 kn. > Ovo je zaista zadnje od mene. Ja ih nigdje ne prodajem,ja sam sve objave makla,ovo nebi nikom prodala.sljedece cemo kontaktirati preko policije,sve preko 1000kn ide na prijavu.ne prozivajte druge nakon ovog sto ste napravili nego stanite iza svojih besramnih postupaka
2021 01 03
Potvrda se ni ne vidi,pa i ovdje sam ih stavila
2021 01 03
> Pacco1: > > prettybalerina: > > Gospodja je dobila od mene potvrdu kako je i trazila. Ima sve poruke kao i ja. Ocito joj se cizme vise ne svidjaju pa se sjetila mene prozivati nakon tjedan dana, a cule smo se isti dan kad ih je dobila i nije imala prigovora. > > Ne planiram se nikome opravdavati. Nit sam bila bezobrazna nit sam ikoga vrijedjala. Ona je u pitala moze li ih preprodati, kako je i stavila oglas 29.12. i sada se sjetila mene za nesto prozivati. Cizme su joj prodane za 1000 kn, a ona stavila da ih prodaje za 1200 kn. > > Ovo je zaista zadnje od mene. > Ja ih nigdje ne prodajem,ja sam sve objave makla,ovo nebi nikom prodala.sljedece cemo kontaktirati preko policije,sve preko 1000kn ide na prijavu.ne prozivajte druge nakon ovog sto ste napravili nego stanite iza svojih besramnih postupaka Gospodjo, ovo je danas uslikano tako da ste tek danas maknuli. Napravite sta mislite da je ispravno, vec sam vam rekla u porukama. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a4d45d4ef6b31058599ae6ed620053c8.jpg)
2021 01 03
Ja sam svoj profil otvorila,ona je ovo maknula,ne prozivajte druge.pravilo nä krpicama je povrat ako nema dokaza o autent.ovo vase ne lici na nista,ne vidi se ni slova.imam potvrdu o uplati i sutra idem na policiju.
2021 01 03
Nek vam pošalje s maila skrin o potvrdi o narudžbi i sve to nek priloži.. ovo sta vam je poslala nemam pojma sta je,izgleda mi kao skrin tih cizmica na stranici
2021 01 03
> prettybalerina: > > Pacco1: > > > prettybalerina: > > > Gospodja je dobila od mene potvrdu kako je i trazila. Ima sve poruke kao i ja. Ocito joj se cizme vise ne svidjaju pa se sjetila mene prozivati nakon tjedan dana, a cule smo se isti dan kad ih je dobila i nije imala prigovora. > > > Ne planiram se nikome opravdavati. Nit sam bila bezobrazna nit sam ikoga vrijedjala. Ona je u pitala moze li ih preprodati, kako je i stavila oglas 29.12. i sada se sjetila mene za nesto prozivati. Cizme su joj prodane za 1000 kn, a ona stavila da ih prodaje za 1200 kn. > > > Ovo je zaista zadnje od mene. > > Ja ih nigdje ne prodajem,ja sam sve objave makla,ovo nebi nikom prodala.sljedece cemo kontaktirati preko policije,sve preko 1000kn ide na prijavu.ne prozivajte druge nakon ovog sto ste napravili nego stanite iza svojih besramnih postupaka > Gospodjo, ovo je danas uslikano tako da ste tek danas maknuli. Napravite sta mislite da je ispravno, vec sam vam rekla u porukama. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a4d45d4ef6b31058599ae6ed620053c8.jpg) Danas nije 29.12 sigurno,samo sebi skacete u usta
2021 01 03
Molim vas da ponovo procitate poruku sto sam ja napisala i gdje se vidi vrijeme kada je screen napravljen, a oglas je stavljen 29.12. Rekla sam vec, sve ste dobili. Napravite sta mislite da trebate. I maloprije sam vam opet poslala. Lp
2021 01 03
Cizme su vidljivo neispravne i bez ikakvog certifikata.ako vam je lakse putem prijave nego uljudno napraviti povrat,onda cemo tako razgovarati
2021 01 03
> Pacco1: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/148ea1678371c8b2ef29a5fc8819efb2.jpg) Cizme stvarno izgledaju kao dvije desne ili lijeve, ne znam, ne putim se u to, nikad ih u zivotu nisam vidjela izbliza nit zelim. U cemu je caka? I zasto ste cizme preprodavala za 200 kn vise, odnosno 1200 kn a platila ste ih 1000 i sad na kraju ne odgovaraju vam?
2021 01 03
> SamoDalmatinka: > > Pacco1: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/148ea1678371c8b2ef29a5fc8819efb2.jpg) > Cizme stvarno izgledaju kao dvije desne ili lijeve, ne znam, ne putim se u to, nikad ih u zivotu nisam vidjela izbliza nit zelim. U cemu je caka? > I zasto ste cizme preprodavala za 200 kn vise, odnosno 1200 kn a platila ste ih 1000 i sad na kraju ne odgovaraju vam? Kod gospode je oglas bio 1250kn,ona mi je cijenu kao spustila,odmah sam ih stavila prodavati jel ih nije htjela nazad,ali sam objavu makla jer ja ovo ne mogu i ne zelim nikome prodati
2021 01 03
> Pacco1: > > SamoDalmatinka: > > > Pacco1: > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/148ea1678371c8b2ef29a5fc8819efb2.jpg) > > Cizme stvarno izgledaju kao dvije desne ili lijeve, ne znam, ne putim se u to, nikad ih u zivotu nisam vidjela izbliza nit zelim. U cemu je caka? > > I zasto ste cizme preprodavala za 200 kn vise, odnosno 1200 kn a platila ste ih 1000 i sad na kraju ne odgovaraju vam? > Kod gospode je oglas bio 1250kn,ona mi je cijenu kao spustila,odmah sam ih stavila prodavati jel ih nije htjela nazad,ali sam objavu makla jer ja ovo ne mogu i ne zelim nikome prodati Sad su postale moj problem koji sam debelo preplatila,a ona ne zeli povrat
2021 01 03
Zasto pisete neistinu kad prvi dan zaprimanja niste napisali da su cizme nakaradne kako sada govorite? Stavili ih preprodati 29.12., a mene od jucer napadate za povrat. Imate sve razgovore da ih ne lijepim ponovo. Zar zaista? Zanima me samo kakvi bi komentari bili da sam ja otvorila temu “Korisnica nakon tjedan dana zeli povrat”?!!!! I dalje vas molim, manite me se. Sve slike ste dobili, na cizmama je jos bila privjesnica. Lp
2021 01 03
Zasto pisete neistinu kad prvi dan zaprimanja niste napisali da su cizme nakaradne kako sada govorite? Stavili ih preprodati 29.12., a mene od jucer napadate za povrat. Imate sve razgovore da ih ne lijepim ponovo. Zar zaista? Zanima me samo kakvi bi komentari bili da sam ja otvorila temu “Korisnica nakon tjedan dana zeli povrat”?!!!! I dalje vas molim, manite me se. Sve slike ste dobili, na cizmama je jos bila privjesnica. Lp
2021 01 03
Ma kakvih tjedan dana,prodali ste dvi ljeve cipele
2021 01 03
> prettybalerina: > Zasto pisete neistinu kad prvi dan zaprimanja niste napisali da su cizme nakaradne kako sada govorite? > Stavili ih preprodati 29.12., a mene od jucer napadate za povrat. Imate sve razgovore da ih ne lijepim ponovo. > Zar zaista? > Zanima me samo kakvi bi komentari bili da sam ja otvorila temu “Korisnica nakon tjedan dana zeli povrat”?!!!! > I dalje vas molim, manite me se. Sve slike ste dobili, na cizmama je jos bila privjesnica. > Lp Stavite post i stavite slike!Sto smo mi svi ludi,a vi jedina u pravu,gdje sam ja mogla ici u dvjema istim cipelama
2021 01 03