Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Djevojačka i svadeni poklon

Pozdrav cure 😊 Trebala bi pomoć oko dvije stvari. Naime, na proljeće sam vjenčana kuma (po 1. puta) najboljoj prijatelji, zanima me: 1. Djevojačka - mladenka stvarno nije neka tipičina mladenka koja zahtjeva te sve stvari, doduše nije niti spomenila djevojačku, obzirom da ima dijete od skoro pa godinu dana... Mislila sam možda da koji vikend prije svadbe uplatim nešto samo za nas dvije (nema ni toliko neki veeeliki krug prijateljica, a i ne bi izdvajala nekoga), pa ako imate neke prijedloge... 2. Poklon za svadbu koji sam smislila je zapravo kuverta i nešto što bi mogli dobiti tek nakon što im stignu slike od fotografa (da se to može ubaciti u poklon). Ne znam koliko je glupo onda samo im na san vjenčanja dati samo kuvertu, a istalo da čekaju hahah ne znam što bi možda taj dan još... To je to, nadam se sa ćete mi pomoćiii 😆
2021 01 06
Mozda da za prvo pogledate kakve spa pakete sa saunama i masazama? Jako puno hotela to nudi i cula sam da u Zadru ima hotel Falkensteiner najveci spa centar! Mozda bi vam to bilo interesantno naci za izlet jedan vikend :)
2021 01 24