Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Najbitniji odjevni komadi

Zanima me vaše mišljenje - koji su najbitniji komadi odjeće koje bi svaka žena od tridesetak godina trebala posjedovati? Mala crna haljina, crni sako... Voljela bih se riješiti sve odjeće koju ne nosim, ali uvijek me koči da će mi možda nekad trebati i pasati u kombinaciji s nečim drugim. Inače sam jednostavan tip i najviše volim nositi bijele košulje i traperice, ali mi se to čini dosadno. U koje komade uložiti? Kako podignuti kombinaciju?
prije 9 dana, 02:15
Pratim ovo, ista stvar kod mene. Nekako minimaliziram ormar na krpice koje su klasične, pogotovo se rješavam onoga što mi ne stoji ok ili za što nisam odmah sigurna. Mislim da se ne može fulat s jednobojnim komadima, crne/plave klasične traperice pa onda podignuti kombinaciju košuljama s uzorkom ili u boji, raznim šalovima sad u zimi :)
prije 9 dana, 13:14
Dobar crni kaput je komad u koji se isplati uloziti jer se dugo nosi i ide stvarno na dosta stvari pogotov ako je malo siri, traperice kroja koji vam najbolje odgovra bio to visi il nizi struk te sire ili uze nogavice. plave ili crne idu na dosta kombinacija. Džemperi ili poluveri također , bijeli polover je bezvremeneski komad koji se stvarno moze uklopiti u dosta outfita. Jednostavni lancici ili nausnice uvijek podizu kombinaciju.
prije 8 dana, 00:21
sivo odijelo, crne svilene košulje i dobre kožne torbe i neke statement naušnice su mi must have zadnjih godina prakticiramo minimalizam, pa mi je odjeća za posao u sivoj i crnoj boji dok privatno ubacujem i zemljane tonove (maslinasta, smeđa, bordo) - uglavnom da se sve može međusobno kombinirati također - crna koktel haljinica i kvalitetna obuća (crna i smeđa koža da bih lakše kombinirala sa odjećom) primjetila sam da sada kad imam puno manje komada robe, više pažnje posvećujem kvaliteti i često kupujem skuplje brandove :")
prije 8 dana, 00:48
> PretrpaniOrmar: > primjetila sam da sada kad imam puno manje komada robe, više pažnje posvećujem kvaliteti i često kupujem skuplje brandove :") To bih voljela uvesti kao pravilo. Kvaliteta prije kvantitete. Takva roba će mi dulje trajati, pravim manje otpada i manje opterećujem sebe i ormar Hvala žene na savjetima!
prije 8 dana, 01:01