Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

SAMSUNG GALAXY S9 KORALJNO PLAVI - kao nov

- Uređaj kupljen u HT-u otključan na sve mreze, dual sim ili sim+SD kartica - Bez ijedne ogrebotine - stanje 10/10 -Baterija 9/10 - po preporuci servisera nikad nije pao ispod 15% ili stajao preko noći na punjaču - uz stalno surfanje, gledanje YouTube-a, razgovore (imala prespojene 3 linije fiksne na mobitel) ,Wapp, mailove, face i ukljucen always on display, jedno vrijeme i Galaxy active watch 2 izdrži cijeli dan -Ako igrate neke zahtjevnije igrice u to se ne razumijem koliko bi trošio -Ne blokira se, ne gasi ni ništa slično - potpuno ispravan -Nadograđen na android 10 i uredno ažuriran -Garancija istekla u 12 mj. 2020 prilikom produživanja tarifa sebi uzela novi -Sve je u paketu uredno zapakirano samo fale original slušalice njih sam strgala (za razliku od novijih mobitela na njega idu još obične ne ove USB-c pa je lako zamijeniti po potrebi) - Kupljen u tarifi na privatnu firmu (obiteljsku) pa se ne bi baš igrala i prodavala Vam maglu - Pošto je plaćan na mjesečnom računu za vise tarifa i uređaja, fizički račun nemam ali ga na zahtjev mogu dobit od tekekoma kroz par dana kao dokaz vlasništva da nije ukraden -Kad sam ga sinkronizirala na S20 nisam ni primijetila neku razliku, mrvicu je veći, kamera je bolja ali ako niste baš zaluđeni slikanjem ne znači puno, a jako mi fali lampica koja pokazuje notifikacije -Cijena 1600 kn, moguća i neka zamjena ako mi se što svidi pa korigiramo cijenu -Za sve upite i hrpu slika javite se u inbox https://www.samsung.com/hr/smartphones/galaxy-s9/specs/ Katarina
prije 5 dana, 10:52