Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako se buzaruza skoro rasplakala...

U moru negativnih tema i iskustava na forumu (prevare, krađe, preprodaje...) ja sam jednostavno morala ovo objaviti... da uvedem barem malo pozitive! Toliko sam iznenađena i oduševljena da nema riječi kojima to mogu opisati. Jednostavno nema. Radi se o korisnici @Frani127 i tko je god ikada s njom surađivao, znat će da odmah da s njom nikako ne može biti neugodna suradnja ni iskustvo... ni prvi ni stoti put. To je jednostavno ŽENA I POL! Pola godine surađujem s njom i svakom suradnjom sam sve više i više iznenađena (pozitivno +++). Moje NAJVEĆE preporuke APSOLUTNO SVIM članicama i članovima MK za ovu GOSPOĐETINU!!! Takvu komunikaciju, uljudnost, pristojnost, humor, za*ebanciju, spremnost na dogovor, a o najboljem omjeru kvalitete i cijene da ne pričam... nigdje nećete sresti. Ova žena je sve!!! Znaju oni koji su surađivali s njom (fer i pošteno). Riječi nisu uopće potrebne. U vrijeme potresa u predbožićno vrijeme sam joj poslala paket iznenađenja (sitnice...) kao mali znak pažnje i zahvale za sve ono što je učinila za mene proteklih mjeseci, naravno nisam očekivala ništa zauzvrat... Pričala sam nešto nedavno s njom o kremama za lice (😅) i zatražila savjet za istu... Preporučila mi je jednu od Yves Rocher-a koju koristi njena kći (tu smo negdje po godinama i imamo isti tip kože). Nisam znala gdje ju kupiti u Splitu ili okolici i ona mi se ponudila kupiti u Zagrebu pa poslati s idućim paketom koji mi bude slala (vječni kupac 🤣). Također smo malo razglabale i o ukrasnom posuđu (šalicama) i komentirala sam kako su mi divne te koje je ona sebi nabavila...
2021 01 16
Kako mi se bliži rođendan, bila sam odsutna 2 dana od kuće i provela ih s prijateljima da bi me kada sam se vratila kući maloprije dočekao POKLON ZA ROĐENDAN!!! HELLOOOO!!! 😭😭😭😭 Nije mi dobro. Trebalo mi je par trenutaka da dođem sebi. Preoduševljena sam. Jednostavno sam preoduševljena. Ne mogu vjerojati da se jedna gospođa koju čak ni ne poznajem uživo potrudila sve to kupiti i poslati na moju adresu. Ova gesta mi je toliko značila da je skoro mene (dosta tvrd orah!) rasplakala... Od ❤️ se javno zahvaljujem na poklonu i na svakoj pomoći i razgovoru ikad. Ova žena zaslužuje da joj se digne spomenik. HVALA i do idućeg paketa!!! 😭😍🥰❤️ P.S. TI NISI NORMALNA!!! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/11cabc71be5a793a5d207d09c528e3a0.jpg)
2021 01 16
Kako divna gesta :") ! Poznajući Frani (samo virtualno) gotovo da se i ne čudim <3
2021 01 16
Ajmee, prekrasno!! Ne mislim samo na vrijednost poklona, već dok dobiješ samo i čestitku ili poziv neočekivano, to toliko ispuni... Ma nemam riječi. Vjerujem da gospođa cijeni i Vas i vašu komunikaciju što nam je svima bitno. Često te netko nepoznat trgne, obraduje u pravom trenutku a da ni sam toga nije svjestan. Sve najbolje za ročkas!
2021 01 16
Na krpicama ima divnih iskustava ... :)
2021 01 16
Predivnooooo...baš je lijepo i za čitati a kamoli doživjeti. Svaka čast Frani123!
2021 01 16
Ajme meni😂😂😂 Hvala na predivnoj pohvali od ❤️ Nije to ništa....to je samo jedna lijepa priča i pozitiva🤗 Ivana od mene često kupuje , vršnjakinja je moje kćeri, a s druge strane toliko pristojna i odrasla u ovom čudnom vremenu.... To je samo bila sitnica jer je to zaslužila!!! 29.12. kad nas je opet pogodio potres ,došla sam kući sva smušena i zbunjena, dočekao me paket na stolu. Kaže mi kćer, došlo ti je to od nekog...od Ivane🌹 Znam da će ispasti da se uzajamno hvalimo....ali nadam se da će biti i onih koji će shvatiti poantu priče🎉
2021 01 16
Prekrasno, svaka čast objema :") :")
2021 01 16
bas lijepo.... :")
2021 01 16
evo sam stavila obje korisnice na (svoju) rozu listu...kad već postoji crna lista korisnica, neka bude i veselija lista za imena koja zaslužuju bit na njoj:)
2021 01 16
> Danijela707: > evo sam stavila obje korisnice na (svoju) rozu listu...kad već postoji crna lista korisnica, neka bude i veselija lista za imena koja zaslužuju bit na njoj:) Hvala Vam od❤️❤️❤️
2021 01 16
Da se ubacin i ja 😅 posto san s obe zene "imala posla" 😅🤣 i samo mogu potvrdit koliko su obe za 10 🤩🤩🤩 lipo je tako s vrimena na vrime upoznat nekog kvalitetnog ❤️
2021 01 16
OVO JE NEŠTO NAJLJEPŠE ŠTO SAM PROČITALA NA OVOM FORUMU, SVAKA ČAST I JEDNOJ I DRUGOJ IMA JOŠ TU TAKVIH DIVNIH ŽENA I SAMA SAM IH UPOZNALA DA TOČNO NE POSTOJI SAMO CRNA LISTA IMA ONA DRUGA PREDIVNA.,ZBOG TE DRUGE SMO NA OVIM KRPICAMA. <3
2021 01 17
> Danijela707: > evo sam stavila obje korisnice na (svoju) rozu listu...kad već postoji crna lista korisnica, neka bude i veselija lista za imena koja zaslužuju bit na njoj:) I ja imam svoju rozu listu!:) Definitivno potrebno kao i crna lista, zapravo i potrebnije jer uvijek je više negative nego lijepih priča :")
2021 01 17
> buzaruza: > Ne mogu vjerojati da se jedna gospođa koju čak ni ne poznajem uživo potrudila sve to kupiti i poslati na moju adresu. Ova gesta mi je toliko značila da je skoro mene (dosta tvrd orah!) rasplakala... > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/11cabc71be5a793a5d207d09c528e3a0.jpg) Koliko nas puta iznenade i oduševe osobe koje poznajemo, družimo se, ali ovo, ovo je zaista nešto posebno. @Frani127 je ovom gestom pokazala/dokazala, da bez obzira što je ovo samo virtuala, kakva je u reali. Bravo, bravo! :")
2021 01 17
1 2