Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

prodaja ulja i prirodnih krema i maslaca

pravim po mjeri ulja, kreme, maske, losione,regeneratore za lice, kosu i tijelo. koristim 22 ulja i maslaca u kombinaciji sa hijaluronskom kiselinom, pantenol B5, retinol, vitamin E ulje, protein svile, squalane... kazite mi kakve imate zelje, sto vam pase, kakav tip koze ili kose imate pa cu vam dati svoje ideje! pakiram u poklon paket.
2021 01 16
Nadam se da je proizvodnja u skladu s propisima https://zdravstvo.gov.hr/o-ministarstvu/djelokrug-1297/javnozdravstvena-zastita/predmeti-opce-uporabe-1358/kozmeticki-proizvodi-1832/proizvodnja-kozmetickih-proizvoda/2746
2021 01 16
> Tanči14: > Nadam se da je proizvodnja u skladu s propisima > https://zdravstvo.gov.hr/o-ministarstvu/djelokrug-1297/javnozdravstvena-zastita/predmeti-opce-uporabe-1358/kozmeticki-proizvodi-1832/proizvodnja-kozmetickih-proizvoda/2746 Dobar dan, Tanci! Hvala sto ste mi poslali ovaj link, jako informativno i zanimljivo. Koristim godinama kremu masku i ulja za sebe i obitelj. Prije nekoliko dana sam odlucila zasto ne, podijeliti znanje i prodati ove proizvode na moje krpice jer mi je to hobi i to su rukotvorine, kao sto je i tema na ovom forumu. U info sam objavila svaki sastojak koji stavim tako da svatko tko zeli sam moze napraviti. Zaista nisam znala da bih trebala otvoriti poduzece ili firmu kozmetike. Nisam o tome bas razmisljala. Provjerit cu s administratorima je li to uvjet i pomno cu procitati ponovo sve sto pise na linku koji ste poslali. Ali ukratko, sve sto pravim za vas, pravim i za sebe, potrudim se jednako. Ne bih objavila nista sto ne bih sama koristila. Svi prijedlozi i komentari su dobrodosli! Hvala vam Tanci puno na pomoci! Jako cijenim sto ste mi poslali ovo! Lijep pozdrav, Valentina
2021 01 17
Proizvodnja kozmetike ili hrane u komercijalne svrhe se ne može obavljati doma kao hobi ili zanimacija. Postoje propisi, minimalni tehnički uvjeti i sl.koji se moraju zadovoljiti. Mene zanima imate li sanitarnu knjižicu i položen higijenski minimum? To nisam ja izmislila, već su takvi propisi. Zamislite kako bi to izgledalo kad bi svi mi, sukladno svojem znanju, doma počeli popravljati zube ili operirati ljude? Eto, iz hobija mogu vaditi i popravljati zube u mojem dnevnom boravku. Usput si i zaradim jer mogu računati jeftinije kad ne plaćam ni poreze, ni doprinose, ni ništa što plaćaju registrirane ordinacije. Karikiram, ali se i nadam da shvaćate poantu. Znam jako puno o aromaterapiji i isto tako znam da to i nije za svakoga. Ni da radi s tim, ni da stavlja na sebe. Ja Vam čisto dobronamjerno pišem, a što ćete i kako ćete Vi dalje, nije me briga. Osobno volim potpomagati male obrte, opg i male seoske proizvođače i gotovo svu hranu nabavljam od takvih proizvođača pa ako su mogli oni, ljudi sa sela srediti dozvole i raditi po zakonu, onda uistinu ne vidim problem da to učinite i Vi.
2021 01 17
> Tanči14: > Proizvodnja kozmetike ili hrane u komercijalne svrhe se ne može obavljati doma kao hobi ili zanimacija. > Postoje propisi, minimalni tehnički uvjeti i sl.koji se moraju zadovoljiti. > Mene zanima imate li sanitarnu knjižicu i položen higijenski minimum? > To nisam ja izmislila, već su takvi propisi. > Zamislite kako bi to izgledalo kad bi svi mi, sukladno svojem znanju, doma počeli popravljati zube ili operirati ljude? > Eto, iz hobija mogu vaditi i popravljati zube u mojem dnevnom boravku. > Usput si i zaradim jer mogu računati jeftinije kad ne plaćam ni poreze, ni doprinose, ni ništa što plaćaju registrirane ordinacije. > Karikiram, ali se i nadam da shvaćate poantu. > Znam jako puno o aromaterapiji i isto tako znam da to i nije za svakoga. Ni da radi s tim, ni da stavlja na sebe. > Ja Vam čisto dobronamjerno pišem, a što ćete i kako ćete Vi dalje, nije me briga. > Osobno volim potpomagati male obrte, opg i male seoske proizvođače i gotovo svu hranu nabavljam od takvih proizvođača pa ako su mogli oni, ljudi sa sela srediti dozvole i raditi po zakonu, onda uistinu ne vidim problem da to učinite i Vi. Postovana Tanci, hvala vam ponovo na dobroj namjeri , u pravu ste,slazem se sa vama! Da vam odgovorim na pitanje, higijenski minimum sam polozila prije 2 godine, a sanitarna knjizica mi je istekla nedavno , radi situacije u drzavi s koronavirusom nisam ni imala posao pa nisam produzila. Razumijem sto ste htjeli reci i primila sam na znanje! Cijenim svaki dobronamjeran savjet! Probat cu jos informacija dobiti o dozvolama! Lijep pozdrav, Valentina
2021 01 17