Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Bajkerice - hvalisanje, prodaja, fotkice

Krpičarke, ima li bajkerica među vama ? Kaj vozite, kam se skitate? Neka nam ovo bude i tema za prodaju moto stvari :))
2021 01 22
Oooo da, trenutno Honda VT 750 S 8-)
2021 01 22
UU najs! Ja imam apriliju pegaso 660 samo kaj je prosla sezona bila za k....
2021 01 25
Mi smo imali Suzuki inozumu 750. Imam još kompletnu bajkersku opremu pa ako koja cura treba, sve 38, čizme također 38. Hlače kožne bez protektorat ali debela koža pa štite, ali i izgledaju mrak. Jakna crna sa plavim detaljima sa pojačanjima. Rukavice, kacigu pojas, štitnike za koljena kad ste u trapkama dodam gratis :) koga zanima šaljem fotke u inbox. :)
2021 01 25
Bok svima. Mi smo imali Hondu CBF600. Lijepo smo se vozali, ja kao kraljica iza 😂. Imam prekokrasnu jaknu, mat koža crna A-PRO, veličina S, jedva jedvice jednu sezonu korištena, bez padova, oguljotki... na žalost nemrem ju zakopčat više :(, a obožavam ju. Pa ako kome treba šaljem fotke i cifru na upit. Uživajte i LP!!
2021 01 29
Imam super Harley Davidson cizme 38 na profilu 😊
2021 01 31
> Viktorija7: > Imam super Harley Davidson cizme 38 na profilu 😊 Čizme su prekrasne <3 . Nadam se da će naći svoju bajkericu...na žalost nisu moj broj :(
2021 01 31
> StaRR2606: > Bok svima. Mi smo imali Hondu CBF600. Lijepo smo se vozali, ja kao kraljica iza 😂. > Imam prekokrasnu jaknu, mat koža crna A-PRO, veličina S, jedva jedvice jednu sezonu korištena, bez padova, oguljotki... na žalost nemrem ju zakopčat više :(, a obožavam ju. Pa ako kome treba šaljem fotke i cifru na upit. > Uživajte i LP!! ja ja imam isti problem s halcama, super su mi, cvrste kozne hlace ali mrvu male :'(
2021 02 02
Ja imam nešto opreme na profilu 😁
2021 02 02