Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Zadar i okolica?

Bok cure😊 Ako koja moze pomoci.. Planiramo ic na more ove godine.Pa se nemogu odluciti dali ic u sam Zadar ili ipak okolica Zadra..pa ako bi mi mogli pomoci koji su bili,da kazu gdje je po njima najljepse?da se ima sta vidit,al ne bas premala mjesta!Da obidem za 10 minuta lagane šetnje..Hvala na svakom komentaru sigurno ce biti od pomoci
2021 01 26
Moj prijedlog je Nin, blizu je Zadra , gradić je prelijep, mali s bogatom poviješću i lijepom starom gradskom jezgrom koju obiđete u 10ak minuta.Plaže u blizini su raznolike i pristupačne.
2021 01 26
Nin definitivno...15 godina ljetovanja u Zatonu, Zadru i Ninu i imam samo riječi preporuke :") casual šetnjica uz more, kafići i restorančići i stara gradska jezgra :") jedva čekam opet otići tamo :")
2021 01 27
evo ja sam u privlaci kod nina, mali poluotok između vira i nina, predivno je. selo, čisto more, sama priroda i pješćane plaže, a blizu je nin, vir koji je krcat i zadar je nekih 20ak min
2021 02 03
ovisi što ti je draže, mir, čisto more, priroda, ili hrpa ljudi, klubovi po noći, malo kulturne baštine po zadarskom poluotoku. zadar nema baš puno toga osim poluotoka, ali doći na tjedan dana tamo toliko se može istraživati. i lijepo naučiti grad
2021 02 03
https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fapartmani-tramontana.webnode.hr%2F%3Ffbclid%3DIwAR3JrRA34Qq7ciA8AZZcaM7aBpb5ILhSc5C_W6LXhcI4VpB3DOT6CCgCtoA&h=AT3ZKTQHPgyljkJfGlUHB8dXPrI8RUV4kfYIibQmxk6hrqd1bOnTQcOBnWtpevAaEYkgrqpIqgUYMhHkZ_SDjI9zP7qcJcB_XIHOcfrN2Wtux30E-uKKtoLwYkcDiAaU7yWDXZ-HANNHRAmW4Wfd6g Pogledajte, ne obavezno. Prezide su mirno mjesto na otoku Viru (otok je povezan mostom nije potreban trajekt a mjesto je odma poslje mosta) idealno za odmoriti dušu i tijelo u prekrasnom ambijentu. 👌🙂 Puno povoljniji smještaj nego Zadar recimo a nije daleko od Vira, postoji i bus koji vozi Vir-Zadar. Do okolnih mjesta se može i biciklom ili duzom setnjom do Privlake recimo ako imate zelju posjetiti jos koje mjesto osim Vira na kojem ima prostora za setnju i razgledavanje (od svjetionika, crvenih stjena pa nadalje.) Što se mora i plaža tice (kamen, pijesak, šljunak)a more je cisto a zalazak naprosto savrsen.
2021 03 14