Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prirodna kozmetika,preporuka?

Pozdrav ekipa.. Nakon posjeta doktorima,dermatolozima i sl..Odlučila sam se obratiti i vama Potrošila sam brdo para na isprobavanja svakakvih krema,a moje lice je sve gore.. Akne,pristevi,ožiljci od istih..i zato sam odlučila probati sa prirodnom kozmetikom i pitati vas da mi preporučite nekog za kog garantirate životom 😁
2021 01 26
https://mojekrpice.hr/spiritofnature-274376 Uzimam od ove cure. Vrlo profesionalna i trudi se maksimalno oko izrade same kozmetike i pristupa kupcu.
2021 01 26
> Chinchilla: > https://mojekrpice.hr/spiritofnature-274376 > Uzimam od ove cure. Vrlo profesionalna i trudi se maksimalno oko izrade same kozmetike i pristupa kupcu. Imate i vi problematicnu kožu?Vidite li promjene otkad koristite?
2021 01 26
Nemam bas ozbiljnih problema s kozom ali imam s kosom i pomoglo mi je. Javite joj se s vasim problemom pa ce vam preporuciti sta je za vas najbolje
2021 01 26
> Chinchilla: > Nemam bas ozbiljnih problema s kozom ali imam s kosom i pomoglo mi je. > Javite joj se s vasim problemom pa ce vam preporuciti sta je za vas najbolje Hvala jesam 😊
2021 01 26
I moje preporuke idu za @spiritofnature čijoj kozmetici sam vjerna već skoro godinu dana!:)
2021 01 26
Beeven kozmetika. Bilo ih je donedavno u DM-u, koristim vec 2 god i super mi je pomoglo. Isto tako sam imala i oziljaka i akni i sad mi je skroz cisto lice kao kod “normalnih” ljudi, osim sto se cijela crvenim pri promjeni temperature ali oduvijek je tako 😭 imam njihov zele sapun od crnog ugljena za pranje lica i kremu s hijaluronom. Isprobala sam sve, a ova mi se pokazala najboljom. Mislim da se moze naruciti preko njihove stranice, ako ne vrate u DM. Oko 20kn je sapun i oko 150 krema. I jos sam pocela prije kreme stavljati vitamin C od Evelina i to mi je super maknulo mrlje s lica
2021 01 26
> leonchii: > Beeven kozmetika. Bilo ih je donedavno u DM-u, koristim vec 2 god i super mi je pomoglo. Isto tako sam imala i oziljaka i akni i sad mi je skroz cisto lice kao kod “normalnih” ljudi, osim sto se cijela crvenim pri promjeni temperature ali oduvijek je tako 😭 imam njihov zele sapun od crnog ugljena za pranje lica i kremu s hijaluronom. Isprobala sam sve, a ova mi se pokazala najboljom. Mislim da se moze naruciti preko njihove stranice, ako ne vrate u DM. Oko 20kn je sapun i oko 150 krema. > I jos sam pocela prije kreme stavljati vitamin C od Evelina i to mi je super maknulo mrlje s lica Vitamin c je dobar,planiram ga i ja počet koristit,znači nije vam napravio nikakav nered?
2021 01 27
Green girl kozmerika: https://greengirl.hr/o-nama/ Mozete joj se javiti na fb ili instagram porukom s opisom koze pa ce vam napraviti kremu posebno za vas :)
2021 01 27
> depikolozvane: > > leonchii: > > Beeven kozmetika. Bilo ih je donedavno u DM-u, koristim vec 2 god i super mi je pomoglo. Isto tako sam imala i oziljaka i akni i sad mi je skroz cisto lice kao kod “normalnih” ljudi, osim sto se cijela crvenim pri promjeni temperature ali oduvijek je tako 😭 imam njihov zele sapun od crnog ugljena za pranje lica i kremu s hijaluronom. Isprobala sam sve, a ova mi se pokazala najboljom. Mislim da se moze naruciti preko njihove stranice, ako ne vrate u DM. Oko 20kn je sapun i oko 150 krema. > > I jos sam pocela prije kreme stavljati vitamin C od Evelina i to mi je super maknulo mrlje s lica > Vitamin c je dobar,planiram ga i ja počet koristit,znači nije vam napravio nikakav nered? Super mi je sve, mrlje nestaju a nemam novih breakoutova
2021 01 27
Skintegra. Možete im poslati i fotografiju problematičnog područja da Vam preporuče nešto kao rješenje ili otići u njihovu trgovinu gdje cure isto savjetuju. Sretno!
2021 01 27
https://www.facebook.com/Vje%C5%A1ti%C4%8Dja-kuhinjica-1537452636531335
2021 01 29
Ja bih preporučila The Ordinary, ima tema na forum hr-u baš za njihove proizvode pa se mogu čitati detaljnije iskustva i preporuke. Koristim par seruma već 3 i pol godine, jako sam zadovoljna. Iako, to nije prirodna kozmetika, ali su proizvodi s odličnim sastavom.
2021 01 30
Pozz , na mom profilu možete pronaći dosta proizvoda prirodne kozmetike i sve je potpuno novo i neotvoreno :) također sve je u pola cijene
2021 02 15
alphanova, biovitalis, bio oil, dr. hauschka su dosta dobri. mada vise vjerujem dermokozmetickim prozivodima, jer prirodni imaju cesto etericna ulja koja mogu biti iritirajuca.
2021 03 25
1 2 Sljedeći