Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gdje pokloniti robu?

Iz Siska sam i nekad je tu bio Caritas gdje se roba mogla donirati, ali sad više nema te opcije (koliko ja znam), a tu na krpicama mi se nitko ne javlja za te stvari koje poklanjam. Zna li netko gdje bih mogla odnesti tu robu ili ima li među vama zainteresiranih jer mi ju je glupo samo baciti? Već sam pitala i u križu, ali su mi rekli da robe ima i previše, a i ova moja roba je više ljetna pa sad nije korisna. 😕
2021 01 27
Oglasite na stranicama na društvenim mrežama koje su otvorene u svrhu pomoći ljudima potresom pogođenih područja. Vjerojatno će Vam se netko javiti da mu treba, nemojte baciti :(
2021 01 27
Postoje Vam i sharing is caring grupe otvorene u svrhu smanjivanja otpada (kružna ekonomija), pa da u jednoj od njih oglasite? Zagrebačka je najveća, možda bi netko bio voljan i poštarinu podmiriti tko je dalje od Vas...
2021 01 27
Nisam do sad vidjela ove grupe u svrhu smanjivanja otpada, to mi se bas svida. 😊 Nisam bas puno na drustvenim mrezama pa nisam ni znala da imaju i grupe za direktnu pomoc ljudima s nasih podrucja, mislila sam da je samo preko crvenog kriza - puno Vam hvala na odgovoru i savjetima 💕
2021 01 27
@Ivana_2000 Drago mi je ako sam pomogla :")
2021 01 28
I ja dijelim na sharing is caring Zagreb. Super 😊 Nekako se lakše odvojiti od obleke kad vidiš tko uzme i da si ga razveselio.
2021 01 30
Možete pokloniti i na tim grupama, a možete i pokušati prodati na aukcijskim grupama na facebooku
2021 01 30
Ja bih voljela kad bih imala smisla i vremena za prenamjenu nekih stvari. A ako baš nikome ne možete ni pokloniti, onda je najbolje baciti u kontejner za tekstil, pa se nadam da će reciklirati i napraviti neke stvari koje će netko jednog dana nositi
2021 01 30