Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

FARMASI KOZMETIKA

Pozdrav curke! Ima li možda koja od Vas iskustva sa Farmasi kozmetikom!??! Dali je kvalitetna!? HVALA🎀
2021 01 28
Serum od čajevca je odličan, ruževi i šampon od češnjaka. :") Isplati se biti član, dobivaš dobre popuste i poklone.
2021 01 28
> bejbs2s: > Serum od čajevca je odličan, ruževi i šampon od češnjaka. :") > Isplati se biti član, dobivaš dobre popuste i poklone. Hahhaahahah...šampon od češnjaka!?? Kaj to imaaaa!?? Jaooo...hahhaha..dečko bi poludiooo..jer sam ionako ovisnica o češnjaku,jedem ga na tone..još da i šampon imam,mogu van iz kuće😅🤭😆😆😆
2021 01 28
> Mary27: > > bejbs2s: > > Serum od čajevca je odličan, ruževi i šampon od češnjaka. :") > > Isplati se biti član, dobivaš dobre popuste i poklone. > Hahhaahahah...šampon od češnjaka!?? Kaj to imaaaa!?? Jaooo...hahhaha..dečko bi poludiooo..jer sam ionako ovisnica o češnjaku,jedem ga na tone..još da i šampon imam,mogu van iz kuće😅🤭😆😆😆 Ima od češnjaka, pomaže kod rasta i opadanja kose. Nema miris po češnjaku, nek se ne brine :") :') :') Sad će u 2.mjesecu biti odličan katalog, mislim da se linija od češnjaka za kosu (šampon, regenerator i ulje) može dobiti po jako povoljnoj cijeni :)
2021 01 28
Hvaaaala ti punoooo...jedna na poslu di radim počela se bavit s tim,pa cu baš pogledat sutra katalog...hvala🧄🤪💜🥰🤭
2021 01 28
Super popusti sad za siječanj👌 javite kakva je kozmetika ja još nisam njihovu kupovala
2021 01 28
Tekuci ruzevi i olovke su top! Imam i paletu za lice, odlicna je. lakovi su mi super, znaju ostati i do 7 dana na noktima.
2021 01 29
Ja sam nekad naručivala za sebe i još neke ljude, ali pošto svakih 6 mjeseci ističe članstvo, sad to obavljam preko nekog drugog. Pitam par cura i uzmem od onog tko mi nudi najpovoljnije. Neki proizvodi su im stvarno odlični, a neki nisu. Godinama koristim onaj primer vfx il tak nekak, liquid mat ruževe i keratin serum za kosu. To su mi top proizvodi, ostalo više uglavnom ne :")
2021 01 30
Pozpoz Na mom profilu imate jednu novu pletu od farmasija u pola cijene pa pogledajte ukoliko vas zanima :) inače sve preporuke za farmasi
2021 02 15
Slobodno se javite za narudžbe :) moguća primopredaja ZG/VG ili slanje poštom/tiskom :)
2021 03 23
probala sam neke stvari i dosta sam nezadovoljna. jedino sto mi je stv. odlicno je sampon sa cesnjakom. - white linija za hiperpigmentacije je uzas, puna alkohola, ne djeluje, isusuje, brejka. - gel za tusiranje s kokosom - sinteticki miris, nema veze s kokosom, sprej je ok - ruzevi - nepostojani, isticu linije na usnama
2021 03 25
> iskrica0: > Ja sam nekad naručivala za sebe i još neke ljude, ali pošto svakih 6 mjeseci ističe članstvo, sad to obavljam preko nekog drugog. Pitam par cura i uzmem od onog tko mi nudi najpovoljnije. > Neki proizvodi su im stvarno odlični, a neki nisu. > Godinama koristim onaj primer vfx il tak nekak, liquid mat ruževe i keratin serum za kosu. To su mi top proizvodi, ostalo više uglavnom ne :") Ako budete htjeli slobodno se za narudzbe javite i meni, vidim da ste iz ZG, pa dogovorimo i primopredaju
2021 08 18