Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zamjena može, ali ipak ne

Molim Vas objasnite mi ove situacije. Dakle uglavnom nisam za zamjene, osim za omiljene i to stvarno mislim. Upit za zamjenu pošaljem samo onim korisnicima koje su napisale u opisu profila da su za zamjenu ili pod opisom proizvoda pise moze zamjena. Puno puta sam poslala upit da li moze zamjena jer netko ima nesto moje u omiljenima i ja od tog nekog isto i cijene budu iste, i pise moze zamjena za omiljene, dakle sve fer. Uglavnom ne dobijem odgovor, a u vecini slucajeva dobijem da nisu za zamjenu. Upravo mi je sad bio slucaj gdje je zenska napisala da moze zamjena za manju torbicu, ponudila sam joj svoju, ali ni a ni b nisam dobila na to. Pa samo da je napisala ne hvala, ne sviđa mi se ili bilo sta. Ove krpice mi kao kupcu ostavljaju jako negativan utisak. Imala sam nekoliko divnih suradnji i tih cura se uglavnom drzim.
2021 01 29
ove krpice i prodavaču znaju ostaviti gorak ukus - uglavnom nije problem prodaja/kupnja/zamjena već nedostatak osnove kulture pojedinih :s vidim da Vam je na profilu jasno navedeno da želite da se započeti razgovori i ljubazno završe - što mi da je naslutiti da ste dobro upoznate sa ponašanjem pojedinaca ovdje :') a ako je nekome i to problem, nije li onda bolje da Vam se nije dalje javio - ako im je lijeno napisati "ne, hvala", koliko bi čekali na predmet da Vam se pošalje ;)
2021 01 29
> PretrpaniOrmar: > ove krpice i prodavaču znaju ostaviti gorak ukus - uglavnom nije problem prodaja/kupnja/zamjena već nedostatak osnove kulture pojedinih :s > vidim da Vam je na profilu jasno navedeno da želite da se započeti razgovori i ljubazno završe - što mi da je naslutiti da ste dobro upoznate sa ponašanjem pojedinaca ovdje :') > a ako je nekome i to problem, nije li onda bolje da Vam se nije dalje javio - ako im je lijeno napisati "ne, hvala", koliko bi čekali na predmet da Vam se pošalje ;) Hahahahah, ah da ovo za suradnju je namjerno napisano velikim slovima. To sam napisala prije cca 6 mjeseci jer mi je dopi..dilo. Evo bas na tu temu, poslala mi jedna upit prije 3 dana jel moze za xy cijenu jedna torba, ja pristanem i nema vise ni traga ni glasa od nje. A sta reci, naici ce valjda netko drugi
2021 01 29
> IvonaKarasov: > > PretrpaniOrmar: > > ove krpice i prodavaču znaju ostaviti gorak ukus - uglavnom nije problem prodaja/kupnja/zamjena već nedostatak osnove kulture pojedinih :s > > vidim da Vam je na profilu jasno navedeno da želite da se započeti razgovori i ljubazno završe - što mi da je naslutiti da ste dobro upoznate sa ponašanjem pojedinaca ovdje :') > > a ako je nekome i to problem, nije li onda bolje da Vam se nije dalje javio - ako im je lijeno napisati "ne, hvala", koliko bi čekali na predmet da Vam se pošalje ;) > Hahahahah, ah da ovo za suradnju je namjerno napisano velikim slovima. To sam napisala prije cca 6 mjeseci jer mi je dopi..dilo. Evo bas na tu temu, poslala mi jedna upit prije 3 dana jel moze za xy cijenu jedna torba, ja pristanem i nema vise ni traga ni glasa od nje. A sta reci, naici ce valjda netko drugi A jos imam i situaciju gdje sam pitala za kupnju, nakon 3 dana dobijem odgovor, ja budala pitam podatke, cekala sam jos cijeli dan i poslala sam poruku da odustajem neka ne salje podatke. Pa ako toliko cekam odgovor i podatke, tko zna koliko bi slanje cekala. I to profil s jednom povratnom kao kupac, bilo mi je previse riskantno i nije mi se dalo vise rastezati da posalje pouzecem itd. Mislim ok, svi smo mi poceli sa 0 povratnih, ali onda se barem potrudi skupiti ih ako vec imas upit.
2021 01 29
Ako sam na nešto alergična to je kad mi se ne odgovori na poruku 😄Zato sam i napisala na profilu da bi bilo u redu ako započnu razgovor da ga i završe 😁 Evo danas opet..žena mi traži mjere,ja odem i mjerim..uzduž,popreko ma kako god treba...pošaljem mjere a ona ni a ni b više...Pa Isuse kad pored kravice prođem i nešto joj kažem ona mi bar muuu kaze😅ne razumijem stvarno 😀
2021 01 29
> IvonaKarasov: > Molim Vas objasnite mi ove situacije. Dakle uglavnom nisam za zamjene, osim za omiljene i to stvarno mislim. Upit za zamjenu pošaljem samo onim korisnicima koje su napisale u opisu profila da su za zamjenu ili pod opisom proizvoda pise moze zamjena. Puno puta sam poslala upit da li moze zamjena jer netko ima nesto moje u omiljenima i ja od tog nekog isto i cijene budu iste, i pise moze zamjena za omiljene, dakle sve fer. Uglavnom ne dobijem odgovor, a u vecini slucajeva dobijem da nisu za zamjenu. Upravo mi je sad bio slucaj gdje je zenska napisala da moze zamjena za manju torbicu, ponudila sam joj svoju, ali ni a ni b nisam dobila na to. Pa samo da je napisala ne hvala, ne sviđa mi se ili bilo sta. Ove krpice mi kao kupcu ostavljaju jako negativan utisak. Imala sam nekoliko divnih suradnji i tih cura se uglavnom drzim. Krpice su leglo nekulture. Razumijem frustraciju jer se i meni slično dogodilo nebrojeno mnogo puta.
2021 01 30
Nemojte se zamarati.. ja takodjer često dobijem upit za zamjenu, pristojno odgovorim i snizim cijenu koliko god mogu ako si ne pronadjem nista za zamjenu a onda ni a ni b. A dok nude zamjenu oslovljavaju te sa mila, draga.. zato ni nemam volje mijenjati se i potpuno razumijem one krpicarke koje odmah u startu napisu ogromnim slovima NISAM ZA ZAMJENU. Rijese se muke i nepotrebnog živciranja ,:(
2021 01 30
Ja sam odustala od svih zamjena..Zašto?Evo primjer prodajem Ralph Lauren novu novcatu majicu,stavila sam cjenu zaista minimalnu,i javi mi se xy osoba za zamjenu kaže može nešto iz mog albuma...Kažem ja može torba kojoj stoji cjena 600 kn...Kaže ona ali vaša majica je 300..Da ok je,ali ta majica je plaćena prije dva mjeseca 1000 kn,i za prodaju sam stavila nisku cjeni,ali ako ćemo gledati u zamjenu onda gledajmo realnu cjenu i jednog i drugog...e nemoze tako.. I tako sam ja lijepo odustala od ikakvih zamjena...Hoćeš kupiti dobro,nećeš nemoras i mir 🙂
2021 01 30
Da se nebi krivo razumjelo, ni ja nisam baš za zamjene, jedino za omiljene. Ali ako piše na profilu može zamjena za omiljene i stvarno imamo međusobno stvari u omiljenima, i kad kulturno pošaljem upit, dobijem da ne želi zamjenu. Pa zašto onda piše da može zamjena za omiljene? To me naživciralo. Ako cure ne žele zamjenu i to piše na profilu, ok poštujem, imaju svoje razloge zašto ne žele. Ja kod svakog proizvoda pišem da nisam za zamjene baš kako je @depikolozvane napisala, dobila sam i ja par puta neke nelogične upite za zamjenu. Npr. oglasim predmet kojem stavim cijenu 500-600 kn i dobijem upit za zamjenu. Odem na profil, a tamo sve stvari po 10-20 kn. I za šta da ja sad mijenjam?? Pa cijeli profil joj ne košta 500-600 kn ,:(
2021 01 30
> IvonaKarasov: > Da se nebi krivo razumjelo, ni ja nisam baš za zamjene, jedino za omiljene. Ali ako piše na profilu može zamjena za omiljene i stvarno imamo međusobno stvari u omiljenima, i kad kulturno pošaljem upit, dobijem da ne želi zamjenu. Pa zašto onda piše da može zamjena za omiljene? To me naživciralo. Ako cure ne žele zamjenu i to piše na profilu, ok poštujem, imaju svoje razloge zašto ne žele. Ja kod svakog proizvoda pišem da nisam za zamjene baš kako je @depikolozvane napisala, dobila sam i ja par puta neke nelogične upite za zamjenu. Npr. oglasim predmet kojem stavim cijenu 500-600 kn i dobijem upit za zamjenu. Odem na profil, a tamo sve stvari po 10-20 kn. I za šta da ja sad mijenjam?? Pa cijeli profil joj ne košta 500-600 kn ,:( I vi imate napisano na profilu za kulturu 😅i ja isto 😅 Zalosno je da se uopće mora ljudima govorit da bi bilo pristojno odgovoriti 🙉
2021 01 30
I ja sam isto za zamjenu za omiljene,ali pogledam i kod drugih kad mi posalju upit za zamjenu. Ono sto je meni glupo je da mi napisu zamjena stvar za stvar. To ne dolazi u obzir jer zasto bi ja uzela neki majicu od npr 50kn a ona bi moju stvar od 100kn. Tak da je meni to najgluplje od svega. Kod mene kakva je cijena hocu i zamjenu u takvom rangu,a nisam.kao neki da imam stvar koja je 100kn pa onda napisem ako ju mjenjam e onda je 200kn vrijednost mislim to je isto suludo pa valjda ak joj stavis da ju prodajes za 100kn onda toliko i vrijedi.
2021 01 31
> kkorina: > I ja sam isto za zamjenu za omiljene,ali pogledam i kod drugih kad mi posalju upit za zamjenu. Ono sto je meni glupo je da mi napisu zamjena stvar za stvar. To ne dolazi u obzir jer zasto bi ja uzela neki majicu od npr 50kn a ona bi moju stvar od 100kn. Tak da je meni to najgluplje od svega. Kod mene kakva je cijena hocu i zamjenu u takvom rangu,a nisam.kao neki da imam stvar koja je 100kn pa onda napisem ako ju mjenjam e onda je 200kn vrijednost mislim to je isto suludo pa valjda ak joj stavis da ju prodajes za 100kn onda toliko i vrijedi. Ja se nebi recimo složila sa vama...Ako prodajem stvar koja je plaćena prije dva,tri mjeseca 1000 kn,a stavim cjenu 300 kn to je ono šta smatram da mogu dobiti jer nemogu tražit 600 jer znam da to nitko neće dati..I ja sad vidim na vašem profilu recimo torbu koja je prije godinu dana koštala 1000 kn,vi ju prodajete za 500,smatram da nisam u krivu da trazim zamjenu jer moja i vaša torba su isto kostale a vi ste samo stavili veću cjenu za prodaju i ok,ali kod zamjena mislim da treba gledati realno koliko nešto košta.Pogotovo kod skupih stvari.Ali boze moj zato sam ja odustala od zamjene i tko hoće kupit nek kupi ko neće nemora i svi sretni 🙂
2021 01 31
Ja ne kuzim cemu uopce mijenjanje cijena kod zamjene? Jbt napravili ste kvantnu fiziku od toga. Mijenjajte se u istom cjenovnom rangu i gotovo. Ne znam sta se koga tice koliko netko cijeni nesto svoje. Dokle god ne prodaje po cijeni vecoj nego je kupljeno, koliku ce cijenu staviti, je izbor te osobe. Vama ako ne pase, preskocite i gotovo.
2021 01 31
> depikolozvane: > > kkorina: > > I ja sam isto za zamjenu za omiljene,ali pogledam i kod drugih kad mi posalju upit za zamjenu. Ono sto je meni glupo je da mi napisu zamjena stvar za stvar. To ne dolazi u obzir jer zasto bi ja uzela neki majicu od npr 50kn a ona bi moju stvar od 100kn. Tak da je meni to najgluplje od svega. Kod mene kakva je cijena hocu i zamjenu u takvom rangu,a nisam.kao neki da imam stvar koja je 100kn pa onda napisem ako ju mjenjam e onda je 200kn vrijednost mislim to je isto suludo pa valjda ak joj stavis da ju prodajes za 100kn onda toliko i vrijedi. > Ja se nebi recimo složila sa vama...Ako prodajem stvar koja je plaćena prije dva,tri mjeseca 1000 kn,a stavim cjenu 300 kn to je ono šta smatram da mogu dobiti jer nemogu tražit 600 jer znam da to nitko neće dati..I ja sad vidim na vašem profilu recimo torbu koja je prije godinu dana koštala 1000 kn,vi ju prodajete za 500,smatram da nisam u krivu da trazim zamjenu jer moja i vaša torba su isto kostale a vi ste samo stavili veću cjenu za prodaju i ok,ali kod zamjena mislim da treba gledati realno koliko nešto košta.Pogotovo kod skupih stvari.Ali boze moj zato sam ja odustala od zamjene i tko hoće kupit nek kupi ko neće nemora i svi sretni 🙂 Slazem se, ja stavim nize cijene da prodam iako puno stvari koje prodajem su u super stanju i kostale su puno vise. Jednostavno ovdje se prodaje "rabljena" odjeca i ovo nije trgovina pa treba biti realan. Jasno mi je da svatko svoje cijeni ali neke stvari su mi jednostavno smijesne :/
2021 01 31
> nefertiti111: > Ja ne kuzim cemu uopce mijenjanje cijena kod zamjene? Jbt napravili ste kvantnu fiziku od toga. Mijenjajte se u istom cjenovnom rangu i gotovo. Ne znam sta se koga tice koliko netko cijeni nesto svoje. Dokle god ne prodaje po cijeni vecoj nego je kupljeno, koliku ce cijenu staviti, je izbor te osobe. > Vama ako ne pase, preskocite i gotovo. Potpisujem :) Ovdje si stvarno neki kompliciraju život bezveze... ipak je ovo stranica za razmjenu rabljene robe. Ako ja imam nešto što se sviđa nekoj krpičarki, a ona ima nešto što se sviđa meni - juhuuu! Uopće ne pravim dramu oko toga koliko je to koštalo u trgovini, koliku je ona cijenu stavila, a koliku ja. Sve je to nebitno. Važno je da se obje riješimo nečega što nam ne treba i dobijemo ono što nam se sviđa :-) To bi trebala biti svrha ove stranice.
2021 01 31
1 2