Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zamjena može, ali ipak ne

Ja sam evo i u zadnjoj zamjeni pred par dana ponudila i uplatila razliku cijene od 50ak kuna curi s kojom sam se mjenjala. Tako ja radim i to ocekujem i od drugih sa kojima mjenjam.
2021 01 31
Ja sam jednom imala slucaj gdje se jednoj curi svidalo nesto s mog profila, a meni se svidilo nesto kod nje..inace nisam bas za zamjene, al reko ajd da je upitam, ako nece onda cu kupit. Moj artikal koji de njoj svidao je bio skuplji nego njezin artikal, al neme veze, posaljem ja njoj upit zeli li se mijenjati, na sta ona odgovori, citiram: "ahahahahahaha pa tvoja stvar je skoro duplo skuplja hahahaha". Na sta ja opet kazem da je nisam ni trazila nikakvu nadoplatu, nego eto ako se zeli mijenjati da svaka plati svoju postarinu i to je to. Ako joj to ne odgovara neka mi napise podatke za uplatu. Na sta ona opet napise "hahahahaha" 😒 Ne kuzim sta joj je tocno bilo smisno niti sta je tila rec, znam samo da ne bi u nje vise nista kupila ni da mi triba bubrig, a ona ga prodaje 🙄
2021 01 31
Kad smo već na temi o zamjenama najviše me smetaju osobe koje velikim slovima u opisu profila napišu da nisu za zamjene i onda kada im nešto treba šalju upite o zamjeni i na forumu pod temom "zamjene" traže neki proizvod.
2021 01 31
> IvonaKarasov: > > IvonaKarasov: > > > PretrpaniOrmar: > > > ove krpice i prodavaču znaju ostaviti gorak ukus - uglavnom nije problem prodaja/kupnja/zamjena već nedostatak osnove kulture pojedinih :s > > > vidim da Vam je na profilu jasno navedeno da želite da se započeti razgovori i ljubazno završe - što mi da je naslutiti da ste dobro upoznate sa ponašanjem pojedinaca ovdje :') > > > a ako je nekome i to problem, nije li onda bolje da Vam se nije dalje javio - ako im je lijeno napisati "ne, hvala", koliko bi čekali na predmet da Vam se pošalje ;) > > Hahahahah, ah da ovo za suradnju je namjerno napisano velikim slovima. To sam napisala prije cca 6 mjeseci jer mi je dopi..dilo. Evo bas na tu temu, poslala mi jedna upit prije 3 dana jel moze za xy cijenu jedna torba, ja pristanem i nema vise ni traga ni glasa od nje. A sta reci, naici ce valjda netko drugi > A jos imam i situaciju gdje sam pitala za kupnju, nakon 3 dana dobijem odgovor, ja budala pitam podatke, cekala sam jos cijeli dan i poslala sam poruku da odustajem neka ne salje podatke. Pa ako toliko cekam odgovor i podatke, tko zna koliko bi slanje cekala. I to profil s jednom povratnom kao kupac, bilo mi je previse riskantno i nije mi se dalo vise rastezati da posalje pouzecem itd. Mislim ok, svi smo mi poceli sa 0 povratnih, ali onda se barem potrudi skupiti ih ako vec imas upit.
2021 02 01
I kod mene ista situacija, želim kupiti kaput, javim se i onda prepiska traje više od 24 sata. Sinoć pitam podatke za uplatu, uplatim isti dan ili najkasnije sutradan. Još ni p od podataka. Pa ako već vidite da netko ima ozbiljne namjere privedite započeto kraju. Umara me trošiti 5 dana na dogovor. Na kraju kada ću dobiti proizvod kada za dogovor treba cijela vječnost. Budite ozbiljne ili ne oglašavajte. Svaka čast iznimkama, ima ih.
2021 02 01
Mene zamjene vesele, imala sam divna iskustva i ona ne baš tako divna :) No ne doživljavam to ozbiljno. Ovdje sam prvenstveno radi opuštanja i bijega od svakodnevnog života. Psihoterapija :) I nemam problem ni sa bezobraznih curama jer rađe tipkam nego mislim kako iskopati kanalizacijsku cijev koja je na ludih 2 m dubine i to u dužini cca 20 m. Eto to je stvarnost poslje potresa. Bem mu miša :)
2021 02 01
Ja uopće ne gledam na cijenu kad se mijenjam do te mjere da mora štimati mojoj "zamišljenoj realnoj vrijednosti" kao i onoj s druge strane. Ako mi se nešto baš svidi, dat ću i skuplji artikl za to jer ga ionako ne koristim pa je zato i u opticaju na krpicama. Ono što me smeta kod tih zamjena, kad si ne našem ništa, pa me druga strana "sili" pitanjima tipa "a što tražite", "što vam treba", "imam još stvari, mogu poslikati". Ne tražim ništa i ne trebam ništa, mijenjam ako mi se sviđa predmet.
2021 02 02
> blue123: > Kad smo već na temi o zamjenama najviše me smetaju osobe koje velikim slovima u opisu profila napišu da nisu za zamjene i onda kada im nešto treba šalju upite o zamjeni i na forumu pod temom "zamjene" traže neki proizvod. I mene to živcira.
2021 02 04
... a situacija, gdje vas pita osoba za zamjenu, koja izričito navodi u opisu svog profila NISAM ZA ZAMJENU!!!🙄 Što je s takvim krpičarkama??? Kad im ukažes na to ...muk🤨
2023 02 19
> starsong: > ... a situacija, gdje vas pita osoba za zamjenu, koja izričito navodi u opisu svog profila NISAM ZA ZAMJENU!!!🙄 > Što je s takvim krpičarkama??? Kad im ukažes na to ...muk🤨 Pa samo odgovorite da ne mjenjate s onima kojima pise u opisu da ne mjenjaju stvari U pricipu takvi mjenjaju stvari samo kad njima nesto treba,i naravno njihovo vrijedi bar 5 puta vise nego vase,klasika
2023 02 19
1 2