Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Mišljenje - kupnja kod nove korisnice

Sad ću ja kao stara korisnica pitat za miljenje... Radi se od korisnici iz Splita koja doduše nema puno stvari i cijene su realne ali unatoč dosta pregleda nema ni nakon 2 mjeseca niti jedne povratne.. Nije mi hitno jer se radi o ljetnoj haljini i sandalama koje su iz cca. 2013/14 kolekcija znam jer imam iste takve crne ali ih ja obožavam i nije mi problem godina proizvodnje.. Ponudila sam joj na svoj broj suradnji kojih ima i više, jer imam i neutralnih pozitivnih od kupaca koji su više puta kupovali, a i kod onog pod o drugima ostavila sa veći broj povratnih nego što mi je vraćeno jer mi se ne žica da mi se ostavi makar ja ostavljam svima... Ja znam da sam za takve možda i manje iznose barem 3 puta slala na povjerenje, i sa 5 povratnih pa, sam joj ponudila da ostavim sve svoje podatke (koje može i provjeriti sa nekim tko je zadnji sa mnom surađivao) i da uplatim kad paket stigne ali sam gospođu uvrijedila valjda.. Dal bi vi riskirali za 230 kn?
2021 01 31
Ne bih...daleko je sigurnije za nju nego za vas. Ili možete pronaći neku korisnicu koja je iz Splita pa da izvrši primopredaju i pošalje vam.
2021 01 31
Ne bi se trebala uvrijediti. Mislim da je to s vaše strane posve opravdana i poštena ponuda.
2021 01 31
* ispravak od kraja 9 mjeseca 2020 je tu u brzini sam gledala i plus toga svjesna sam da su na sandalama iz 2014 koje jesu kao nove moglo doduše popustit ljepilo ali eto baš su mi pa bi i to riskirala, znam jer sam u jednim svojima koje su mi dvije godine stajale u ormaru u najnormalnijim uvjetima skladištenja, otišla normalno iz kuće pa zvala u podne da mi hitno donesu bilo što za obući na posao
2021 01 31
Iskreno ja ne bih. Za tebe od koje sam pola ormara nakupovala, imam samo rijeci pohvale i mogu rec da si sigurna 💞
2021 01 31
Tako i ja skicam kod jedne curke jednu super jaknu za 500kn,al mi je se neda pitat za tu opciju,a u Makarskoj je pa tamo sigurno necu nailazit. Isto mislim da se i te nove koje su postene naravno boje da bi bile prevarene na taj nacin. Pa eto jedino kak su Vam curke savjetovale nadite nekog ko bi bio voljan to preuzet.
2021 01 31
Nit znam kog iz splita nit mi se da zicat imam tolko svega ceg se rjesavam da mi i ne treba to definitivno, al kad mi nes zapne za oko kupim budala svejedno.. ali eto ja znam da sam tak radila.. prezime mi je toliko specificno da me se da povezat s mojim radnim mjestom, maminim prilicno ozbiljnijim radnim mjestom i tatinom privatnom firmom jer smo jedini u ZGu.. brukala se na krpicama za te novce definitivno ne bi.. Ako je itko ikad ostao ostecen s moje strane sam si je kriv jer nije javio da je nezadovoljan necim sto sam ja mozda previdjela jer ja za apsolutno sve vraćam novce isti tren da mi ne bi osvanula ni tema na forumu a kamoli na crnoj listi.. tak da sam par put dobila nazad stvari za koje mi stvarno nije bilo jasno zato je netko nezadovoljan ali ok ne zivim hvala bogu od krpica..
2021 01 31
> NadaMihaljevic: > Ne bi se trebala uvrijediti. Mislim da je to s vaše strane posve opravdana i poštena ponuda. Slažem se.
2021 01 31
230 kn nije mali iznos da se igrate.Možda da pošalje pouzećem
2021 01 31
Pouzećem sam razmišljala makar mrzim poštu ali da bi pokrila sebe i mene u slučaju da se zagubi paket poštarina je 40 kn, gubljenje živaca sa njihovom procedurom potražnice + što bar moj poštar ne da otvorit paket dok se ne plati pa mogu i ciglu dobit teoretski pa kreće natezanje daljnje.. A i mene neće naći doma radnim danom nikako u periodu od pol 6 do pol 6 jer sam trenutno na posudbi u drugoj ispostavi firme .. Nije me bilo godinu i pol tu pa ako sam u krivu neka me netko ispravi..
2021 01 31
Ne vidim problem s tim da se novac uplati kada paket stigne, ja sam prije par mjeseci otvorila profil i u pocetku me barem 5/6 cura pitalo za tu opciju i pristala sam jer znam da je tesko vjerovati novom profilu a i da se s necim mora poceti. Nije me bas bilo strah da mi ne bi uplatile jer su to bile cure s povecim brojem pozitivnih.
2021 01 31
Ako se smatra poštenim prodavačem, ne znam zašto bi joj bilo problem da pošalje robu bez plaćanja unaprijed. Vi ovdje imate dobru reputaciju (poveći broj povratnih) i sami ste naveli da se ne biste igrali da Vam podaci izađu javno. Nego, jedan prijedlog, da joj uplatite makar poštarinu za slanje, a kada Vam stvar dođe i ako bude sve ok, da platite ostatak? Čisto kao znak dobre volje... Ako nešto krene po zlu, bit ćete oštećeni za poštarinu, a usput ćete imati i njezine podatke.
2021 01 31
Da na podatke pazim jako jer me stvarno nije nikakav problem locirat, a i da ne pazim radi sebe pazila bi iz drugih razloga.. Tu imam jednu negativnu, baš sam si sad dala truda da ju nađem, za koju sam se baš zainatila.. Nosim 39.5-40 pa nije moglo ni bit da sam joj prodala cipele 38 koje ne dolaze na red pod veći broj jer u to ne stanem nikako i nisam mogla prosudit da je veći kalup jer je u pitanju bio oglas iz usluge. Nove cipele jer ako prodajem iz usluge onda prodajem novo, nije pitala za mjere makar piše da sve mjerim na zahtjev...Kad sad vidim koliko je gospođa napredovala od tad vidi se da nije sva svoja Izuzetno bezobrazan kupac koji zbog svog propusta ostavlja negativnu ocjenu za artikl koji je ispravno deklariran i tako i oglašen. Gospođa nije pitala za mjere nego kupila napamet, ništa joj nije podvaljeno ali pošto joj veličina ne odgovara odlučila je da bi vratila artikl i zahtjeva novac. Ja sam svoj dio dogovora ispoštovala, izašla sam Vam čak u susret sa gratis poštarinom, a radit povrat za nešto što nije moja greška ne želim. I da u dućanu imate pravo na povrat ovdje to nije praksa zato i pišu svi da prije kupnje sve pitate obratite pozornost na takve stvari. Kupujte onda lijepo u dućanu pa tamo zafrkavajte a ne mene. Nemojte mi molim Vas pisat o karakteru i poštenju jer još i lažete da su veći kalup, a cipele se proizvode i na polu broj, nisam vam prodala 38.5 pod 38 to bi onda bio veći kalup i moj propust da Vas nisam upozorila. Odgovoreno ingsaut: Bezobraznost je ovdje kod prodavača, Kupila sam cipele broj 38 ali su veći kalup pa mi ne odgovaraju. U oglasu treba biti naglašeno da je veći kalup kao što vam u trgovini prodavač naglasi kad tražite npr.broj 38 da je veći ili manji kalup. Kaže prodava ih jer ne mogu stić na red da ih nosi 😃))) I u trovini imate pravo na povrat novca u određenom roku ukoliko vam nešto ne odgovara,ali ovdjeje slučaj kad zgrabi pare vama je doviđenja.Toliko o njenom karakteru i poštenju.....
2021 01 31
ja ne kontam stvarno, pa tako se to radi. ponudi da platis pola odma pola poslje. kome misli prodati ako ne tebi koja imas toliko ocjena? pa nisi blesava da se sad ides zajebavat i skupljat negativne ocjene. ili probat predlozit pouzece,to je i izmisljeno za ovakve stvari...
2021 02 01
Svi smo nekad bili novi i s 0 povratnih Osobno nikad nisam niti bih poslala stvar prije nego mi je vidljiva uplata na računu a niti bih to tražila kao kupac bez obzira što prodavač ima 0 povratnih. Do sada s novim profilima nisam imala problema ali s onima s povratnim informacijama itekako jesam, tako da tu, po meni, nema pravila.
2021 02 01
1 2 3 Sljedeći