Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pokrenimo krpice :)

Pozdrav cure (i decki ako ih ima), ima li jos vas kojima je dosadno? Mislila sam da pokrenemo jednu igricu od kojih bi mogle imati koristi na krpicama, odnosno pokrenuti malo stranicu da služi svojoj svrsi (kupnji i prodaji)... :) Nacin na koji sam mislila pokusati je da svatko tko je zainteresiran za sudjelovanje, komentira profil/artikle osobe iznad, odnosno osobe koja je zadnja ostavila komentar. Naravno, moze se komentirati vise puta, pogotovo ako Vam se kod nekoga drugoga svidi neki artikl koji ste spremni kupiti ili koji bi htjeli imati ali postoji odredeni razlog zbog kojega ga ipak ne mozete kupiti... Npr. prva osoba koja komentira ovu temu, posjeti i komentira ovdje moj profil, iduca osoba njezin, itd... Pod komentiranjem profila, mislim na nesto u stilu ovoga: - Profil xy osobe svidja mi se/ne svidja mi se jer... - Kod te osobe, svidjaju mi se ovi artikli/ili na zalost artikli nisu u mom stilu i sl. - Kupila bih te artikle (ako se nekome nesto svidi naravno), ali ne mogu jer su mi preskupi/iz nekog dr. razloga/kupila bih ih kada bih dobila popust/ovaj artikl bih kupila kada bi kostao toliko i toliko... - Pohvala na profil/konstruktivna kritika na profil... Svrha bi bila nabavka nekih fora krpice po povoljnoj cijeni naravno, odnosno pokretanje prodaje...zamisao je da osoba koja komentira, moze i ponuditi nizu cijenu za bilo koji artikl koji je spremna kupiti, a prodavac moze ili ne mora pristati na ponudu...bez uvreda s jedne i druge strane. Nadam se da ce biti zainteresiranih i da mozemo barem mrvicu pokrenuti (citaj ozivjeti) stranicu ☺️
2021 02 06
Sviđa mi se vaš profil, cijene su baš povoljne i realne. Kupila bi možda nesto ali nosim puno vece brojeve 😁😋
2021 02 06
Sviđa mi se profil ProdajaOdjece7, ali na žalost nema plus size veličina za mene :")
2021 02 06
> ornella1: > Sviđa mi se vaš profil, cijene su baš povoljne i realne. Kupila bi možda nesto ali nosim puno vece brojeve 😁😋 Hvala, i ja sam pogledala Vaš i ima lijepih i povoljnih stvarčica, super profil za mame. Na zalost, ne bih nista kupila jedino iz razloga sto nemam djecu.. 😅 Azaleasensia, hvala na komentaru, Vaš profil cu propustiti iducem na komentiranje s obzirom da ste obje istovremeno komentirale moj profil :)
2021 02 06
Profil od @ornella1 je presladak, sve se cini jako ocuvano i cijene su super, ali je roba uglavnom djecja pa nisam pronasla nesto za sebe. 😊 Profil od @Azaleasensia takoder nudi bas povoljne cijene, ali nema artikala u mojoj velicini. 👍 @ProdajaOdjece7 mislim da je ovo bas fora ideja jer mislim da je super imati neku povratnu informaciju i od ljudi s kojima se ne ostvare suradnje 😄💕
2021 02 06
@ProdajaOdjece7 Tema Vam zvuči kao predizborna kampanja x-) Podržavam nove stvari i sudjelujem u igri! Ovako, stvari su Vam veoma uredne i lijepo posložene na profilu, samo mala opaska, uz oglas npr. majice stavite odmah i veličinu, jer na nekima nedostaje, pa se mora ulaziti u njega pa provjeravati, možete u naslovu oglasa staviti odmah slovo/broj. Cijene su zaista smiješne, imate lijepe privjeske za ključeve za par kuna, ali nastojim kupovati ovdje što mi zaista treba jer pokušavam više stvari uzimati od jedne osobe kako bih prošla sa 1 poštarinom. Inače više volim zamjene, na njima ne škrtarim :P Nego, čemu ovo služi: https://mojekrpice.hr/items/modni-dodaci/11507929/magnetske-masazne-naocale ?
2021 02 06
Ivana_2000 ima super stvari i često navratim na njen profil da vidim što ima novo, no na žalost isto nema plus size veličina... Ako ima netko veličine 48 da je za zamjenu neka mi se slobodno javi :) veelike pohvale za temu! :)
2021 02 06
@malllaaaa Sviđa mi se profil ali nemam dijete, a i kupam se u toplesu 😆
2021 02 06
@NoirRouge I Vaš je jako lijepi, ali imam previše mesa za Vašu odjeću, jednostavno ne stane sve u S/M :')
2021 02 06
Malllaaa Imate zgodne stvari, pretežno za djecu. Zgodna vam je ona torba za laptop. Za mene trenutno nema ništa, ali netko će naići. :D
2021 02 06
@Vikili Imate jako lijep profil, artikli su profesionalno, lijepo i uredno namjesteni za slikanje; nazalost nisu u mojem stilu :)
2021 02 06
Matea4707 imate jako lijep ormar na mojim krpicama i cijene su jako povoljne i pristupačne.🥰🥰🥰🥰
2021 02 06
> Zeljka2212: > Matea4707 imate jako lijep ormar na mojim krpicama i cijene su jako povoljne i pristupačne.🥰🥰🥰🥰 @zeljka2212 mana profila vam je što ne pišete taggove i materijale - na prvu mi je fora kineska bluza, al čim vidim da ne piše materijal prođe me volja
2021 02 06
NoirRouge Profil privuče pažnju jer se vidi uložen trud kroz fotografije krpica na tijelu. Fotografije su, također, odlične kvalitete. Svaki oglas je detaljno opisan. Jedino bih još dodala neki opis profilu o osnovnim informacijama vezanih za način suradnje i sl. i možda neki smajlić. :D Jako mi je zanimljiv geometrijski pulover, možda idućom plaćom... 🤪
2021 02 06
> malllaaaa: > @ProdajaOdjece7 > Tema Vam zvuči kao predizborna kampanja x-) > Podržavam nove stvari i sudjelujem u igri! > Ovako, stvari su Vam veoma uredne i lijepo posložene na profilu, samo mala opaska, uz oglas npr. majice stavite odmah i veličinu, jer na nekima nedostaje, pa se mora ulaziti u njega pa provjeravati, možete u naslovu oglasa staviti odmah slovo/broj. > Cijene su zaista smiješne, imate lijepe privjeske za ključeve za par kuna, ali nastojim kupovati ovdje što mi zaista treba jer pokušavam više stvari uzimati od jedne osobe kako bih prošla sa 1 poštarinom. Inače više volim zamjene, na njima ne škrtarim :P > Nego, čemu ovo služi: https://mojekrpice.hr/items/modni-dodaci/11507929/magnetske-masazne-naocale ? Hahaha, bas ste me nasmijali, nista...najbolje da se kandidiram 😂 Hvala na savjetu, pokusam staviti pa mi nekad krpice zblokaju i ne mogu odabrati velicinu, a nisam se ni sjetila staviti u naslov 😅 A naocale sluze za masazu i magnetsku akupunkturnu terapiju (za masazu ociju protiv umora, stresa...) :) Hvala svim curama, drago mi je da vam se svidja tema i da vas ima zainteresiranih za sudjelovanje, nadam se da ce nesto uroditi plodom kod nekoga..ali u svakom slucaju, lijepo je dobiti pohvalu, savjet ili kritiku pa da poboljsamo kod sebe sto mozemo :)
2021 02 06
1 2 3 4