Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Slanje poštom

Pozdrav, zanime me u cemu saljete majice i takve ‘’sitnije’’ stvarcice kad saljete postom. Čula sam da sad vrijede neka nova pravila, nisam jedno vrijeme slala postom pa ne znam kako je stanje s time, a inace sam ono sto stane u kuvertu slala tako, a kad bi mi ponestalo kuverta uredno bi zapakirala u vrecicu i proslo bi mi kao obicna ili preporucena posiljka, a ne kao paket, dok su mi neke cure rekle da njima sve racunaju kao paket sto mi nema smisla da za neku manju stvar platim slanje 23 kn 🤔
2021 02 12
Nekad mi se čini da sve ovisi o čovjeku na šalteru. Ja nisam nikad slala u vrećici, a meni su stizale tako zapakirane stvari.Čak mi se čini da lakšu kutiju možete poslati kao preporučeno(provjerite težinu kutije) Možda bi najbolje bilo staviti u kuvertu s mjehurićima
2021 02 12
Ili bi možda tako neka stvar stala i u Tiskovu kuvertu.Ja neke stvari stavim u kuvertu i onda još u Tiskovu kuvertu
2021 02 12
Znam slati i u vrećici, ali naravno dobro zamotanoj, zaljepljenoj da slučajno se ne raspadne. A znam i u neku od svojih kutija poslati. Vrlo rijetko kupit u pošti njihovu kutiju, eventualno ovu već navedenu kuvertu s mjehurićima. Evo neki dan poslala haljinu zamotanu u vrećicu i platila sam 18kn poštarinu
2021 02 12
Kod mene primaju i kutije i vrecice, moze se slati i kao obicno i preporuceno. Ako saljem bas kao paket onda saljem u kutiji. Ali sitnice uglavnom zapakiram u vrecicu ili kuvertu sa mjehuricima. Znam da neke poste ne primaju ako nije zapakirano po pravilima ali ja nikad nisam imala neki problem s tim
2021 02 12
Ja šaljem takve stvari uvijek u kuverti s mjehurićima.
2021 02 12
Kod mene ne primaju u vrećici, imam kod kuće dosta malih kutija pa onda pošaljem preporučeno, a ako je teže i veće u veću kutiju i kao paket ☺️ izvažem doma pa vidim što mi je isplativije ☺️
2021 02 12
Manje stvari šaljem u koverti preporučeno, znam uzeti 10ak koverti u tediju za neke sitne novce pa bude i manjih tipa za nakit,kozmetiku i većih za odjeću. A pakete šaljem u kutiji,to znam uzeti kutije od cipela i obložiti papirom,prime bez problema.
2021 02 12
> blozo29: > Znam slati i u vrećici, ali naravno dobro zamotanoj, zaljepljenoj da slučajno se ne raspadne. A znam i u neku od svojih kutija poslati. Vrlo rijetko kupit u pošti njihovu kutiju, eventualno ovu već navedenu kuvertu s mjehurićima. > Evo neki dan poslala haljinu zamotanu u vrećicu i platila sam 18kn poštarinu Tako sam i ja znala dobro zaljepitoj i zaljepljenoj za svih strana, i to prvo u jednu pa u drugu vrecici, stvarno bude uredno, a ne kao sto netko salje samo zaveze rucke od vrecica 🙈
2021 02 12
> iskrica83: > Nekad mi se čini da sve ovisi o čovjeku na šalteru. Ja nisam nikad slala u vrećici, a meni su stizale tako zapakirane stvari.Čak mi se čini da lakšu kutiju možete poslati kao preporučeno(provjerite težinu kutije) > Možda bi najbolje bilo staviti u kuvertu s mjehurićima Bit ce da je tako, jer mi frendica u jednoj posti kad je slala na salteru joj rekla zena da je sve sto je lakse od dvije kg ide kao pismo bez obzira sto je bila kutija i to je ona cak zeljela kao paket jer je bila kutija od cipela, dok druga frendica pricala da joj nije htjela sitnicu koja je bila u vrecici bez kuverte i rekla da cim nema kuvertu ide kao paket po novom.
2021 02 12
> Tihana2509: > Manje stvari šaljem u koverti preporučeno, znam uzeti 10ak koverti u tediju za neke sitne novce pa bude i manjih tipa za nakit,kozmetiku i većih za odjeću. A pakete šaljem u kutiji,to znam uzeti kutije od cipela i obložiti papirom,prime bez problema. Otici cu u tedi bas po kuverte, vidis nisam se ni sjetila da tamo ima tako povoljnih 🤦🏻‍♀️
2021 02 12
Hvalaa svima na pomoci ❣️
2021 02 12
Poslala sam jedno u vrecici jer je bilo malo vece, i jedno u kuverti i oboje nije islo pod pakete, tako da definitivno ovisi od poste do poste odnosno od osobe na salteru, jer nedavno u istom gradu u drugoj posti, osoba na salteru nije htjela prihvatiti kao pismo samo u vrecici i to jos manju posiljku 🙈
2021 02 12
Manje stvari saljem u kuverti s mjehuricima (imam ih uvijek nekoliko doma, kupim u mulleru), a vece stvari kao paket (iskoristim kartonske kutije kad narucujem nesto pa ih sacuvam za slanje)
2021 02 13
Ja ako napišem paket, šalje kao.paket. ja odlučujem hoće paket, preporuku ili obično. Šaljem u pravilu u preokrenutoj kutiji od tiska. To mi je super fora. Lijepo se složi, iznutra je prazno,, bez natpisa, pa to kad preokrenem izvana imam gdje pisati. Zaljepim još selotejpom. Meni je neugodno slat u vrećici obljepljenoj, to mi je nekako neuredno. Ako ništa nemam adekvatno, kutiju od cipela dobro zaljepim i na vrh stavim bijeli papir od printera i tu pišwm adrese.
2021 02 13
1 2