Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

GAIA NATURELLE kolagen shoot - iskustva

Drage djevojke, žene... ima li možda koja iskustva u konzumiranju GAIA NATURELLE kolagen shoot-a? Prije cca 9 mjeseci zbog želučanih tegoba prestala sam s kontracepcijskom terapijom koji sam pila zbog disbalansa hormona. Dok sam bila na terapiji kosa mi je bila duga, sjajna, nokti čvrsti a ten besprijekoran. Čim sam prekinula terapiju sve se poremetilo. Ispalo užasno puno kose a lice puno akni. Čula sam da je ovaj kolagen jako dobar u rješavanju baš tih problema. Pa bih voljela čuti iz prve ruke ako je koja koristila i nakon koliko vremena su se vidjele promjene. Puno hvala svima :)
2021 02 12
Ja koristim nekih 5 mjeseci, iako ne svaki dan već možda svaki drugi,treći,kad se sjetim. Okus je onako,kao loš sirup ali da se popiti. Definitivno mi je koža lica ljepša,imam dosta ožiljaka i tu i tamo mi iskoči koja akna zbog lošeg rada štitnjače,no svakako vidim napredak. Da sam pila svaki dan sigurno bi bilo još bolje. Za nokte i kosu ne mogu ništa reći,kosa mi je gusta oduvijek,ispada dosta. Nokti su mi lomljivi i nikakvi, takvi su i dalje,no kažem definitivno bi se vidio bolji napredak da sam uzimala svaki dan. Na kraju mi je cilj bio vidjeti promjene na licu a ne na noktima i kosi tako da sam zadovoljna. Poznanica ga je uzimala zbog bolnog koljena,u roku 4 mjeseca vidi napredak i kaže da je odličan za to. Eto meni se svakako sviđa i čim popijem uzimam drugu bočicu i natjerat cu se koristiti svaki dan. ☺
2021 02 12
Moje iskustvo je pozitivno, koristim ga već jakoo dugo. Također nikada nisam imala problema sa noktima i kosom, a što se tiče lica, tu baš primjetim promjene. Nekako lice ima taj neki poseban sjaj kada ga koristim redovito. Kažu da nekima dobro djeluje i na probavu, hrskavicu itd., vjerujem da je istina. Netko ne vidi nikakve promjene, svi smo drugačiji...ali treba biti uporan. Netko vidi rezultate već nakon manje od mjesec dana (npr.ja), a netko nakon puno više vremena. Često imaju akcije pa prati na Instagramu, za dva kupljena dostava je gratis, s tim da su se dosta proširili pa se mogu naći u nekim ljekarnama.
2021 02 13
ja sam ga koristila neko vrijeme no meni je dizao apetit, jest da je izrazito učinkovit.. ja sam ga uzela najvise zbog opadanja kose, no presla sam na hair vitamins, prah, nesto sporije djelovanje ali je cjenovno dosta pristupačan a s vremenom se definitivno vide i rezultati :D
2021 02 16
Pozdrav, koristim ga vec dvije godine i za mene je bio apsolutni spas s obzirom da sam imala velikih problema s kozom tada i opadanjem kose iz nekih zdrastvenih razloga. Niti jedan dermatolog i endokrinolog nisu rijesili stvar. Skuplji je ali ja ga pijem 20 ml dnevno tako da mi bocica traje mjesec dana i kupujem po 3 komada na svakoj akciji, tako mi je najisplativije! :) Promjene sam vidjela nakon mjesec i pol i to prvo na kozi, pa kosa. Slikala sam lice u tom periodu svakih 7 dana, tako se bas dobro vide promjene. Nakon 4 mjeseca - druga osoba! :D
2021 02 17
Pozdrav! I ja ga koristim već 2 godine, možda i više. Nakon svakih cca 6 mjeseci, napravim pauzu od jedno mjesec dana i onda krenem ponovno. Meni je ful počela mlada kosa rasti (nakon poroda sam muku mučila s opadanjem velike količine kose), probava mi se jako poboljšala a i s njom sam imala problema, imala sam prije alergije od omeksivaca u obliku crvenila po nogama i rukama, to mi je skroz nestalo nakon koristena kolagena, ten mi je skroz čist, ne koristim nikakve dodatne preparate. Osim kolagena, od gaia naturelle uzimam i kremu za lice, to je jedino što stavljam na kožu i stvarno mi je odlična. Koža na licu mi se ne masti. Ako nemate nekih prevelikih poteškoća, onda Vam može biti preskup proizvod jer boca kolagena je za cca 20 dana, a kosta 220kn. Jedino što stvarno svakih nekoliko mjeseci imaju akcije od 20% pa se onda isplati kupiti više, tako ja radim. Kad je akcija kupim jedno 5-6 boca i do sljedeće akcije sam mirna :) No ako imate problema, od alopecije pa do pristica na licu, crvenila itd onda je isplati. Barem jednu bocu probajte pa cete vidjeti. U vecini slučajeva brzo se vide rezultati.
2021 02 24
Hvala cure :") :") :")
2021 03 06
Pozdrav cure isprike što se ubacujem ovako u post ali trebala bih savjet koji je bolje uzeti kolagen Gaia ili Yasenka? Oboje su dosta hvaljeni :")
2021 05 14
Mislim da je to do osobnog iskustva, krenula sam sa Gaiom i ne bih isprobavala druge, vidjela sam neke od Yasenke ali je manja doza a skuplja cijena. Evo sad vam je akcija do 30.5. na 20% i isplati se uzeti, ja uzmem odmah 3 boce i tako do slj akcije :) > miranda: > Pozdrav cure isprike što se ubacujem ovako u post ali trebala bih savjet koji je bolje uzeti kolagen Gaia ili Yasenka? > Oboje su dosta hvaljeni :
2021 05 25
mene je razocarao, nisam nikakvu promjenu vidjela, jednako mi je kosa izgledala kao i inace. okus neugodan ,mrkvast , ne znam kako ga opisati. A bas sam se nadala...
2021 06 12
KOLAGEN - hr.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-collagenup-unflavored-7-26-oz-206-g/64903?rcode=AID8235 svakome! Evo i od mene kod za 5% popusta: AID8235
2021 12 25