Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Asos-proizvod se ne dostavlja u RH

Pozdrav, krpičarke. Jeste li u zadnje vrijeme naručivale s asosa? Ja sam pokušala napraviti 3 narudžbe i u svakoj sam imala barem jedan proizvod za koji je pisalo da se ne dostavlja u Hrvatsku... dešava li se i vama isto? I da, nije riječ o kozmetici. Čak sam imala dvije adidas dukserice koje sam prethodno već naručivala s njihove stranice. 🧐🤔
2021 02 15
Meni od Nikea dosta toga, uglavnom ono sto je snizeno nece. Imala sam i s Ralph Lauren i Tommy Hilfiger istu situaciju. Pitala sam ih preko chata zasto ne dostavljaju pa su mi odgovorili da je to do ugovora sa distributerima odredjenih brendova i da im je zao, ali da ne mogu na to utjecati. Zanimljivo je da kad sam promijenila drzavu dostave na Bosnu i Hercegovinu nije bilo nikakvih restrikcija :D
2021 02 15
Da i meni. Pogotovo ako je rijec o adidas i nike stvarima.
2021 02 15
i meni se to desilo sa adidas stvarima, javilo mi za 2 majice da se ne mogu dostaviti u moju zemlju. stvar u tome sta mi dobivamo robu iz eu skladista u njemackoj, a asos na stranici prikazuje valjda svu robu ukljucujuci i onu iz skladista u uk. a kako uk vise nije dio eu sluzbeno onda nama salju samo iz njemacke pakete i onda dodje do takvih restrikcija jer se desi da neke robe u njemackoj nema
2021 02 15
Meni Superga tenisice baš nedavno nije htjelo dostaviti s Asosa.
2021 02 16
Cure može li mi netko reći kakva je situacija sada sa carinom? Ja sam jučer naručila par Gymshark stvari i tek danas sam se sjetila da bi zbog Brexita mogli naplatiti samo takvu cifru carine, skroz sam to smetnula s uma. Vidim negdje po forumima da se spominje da naplaćivanje carine kreće tek od 1.7. Ako imate iskustva bila bih jako zahvalna da znam što očekivati :")
2021 02 26
krenulo je vec od 1.1. samo neki UK shopovi ce unaprijed podmirit iznos carine za EU kupce tako da mi ne moramo dodatno placat carinu, ali ovisi od shopa do shopa, neki imaju tu obavijest i rade tako a neki ne pa pazite, ne skodi ni poslati mail sa upitom ako mozda salju iz neke EU drzave pa da nema carine (kao asos koji salje iz Njemacke)
2021 02 26
> Mybalm: > krenulo je vec od 1.1. samo neki UK shopovi ce unaprijed podmirit iznos carine za EU kupce tako da mi ne moramo dodatno placat carinu, ali ovisi od shopa do shopa, neki imaju tu obavijest i rade tako a neki ne pa pazite, ne skodi ni poslati mail sa upitom ako mozda salju iz neke EU drzave pa da nema carine (kao asos koji salje iz Njemacke) Hvala Vam na odgovoru. Recimo na Gymshark stranici nista ne piše. Ne znam koliko ima smisla sada slati mail jer pise samo da ako kupac odbije troskove carine i paket se vari nazad u njohovo skladište, kupac prilikom refunda snosi troškove povrata i carine pa mi je to još gore onda vratiti i još platiti:/
2021 02 26
nisam pametna sto savjetovat, mozda najbolje im svejedno poslati mail ili porukicu preko fejsa cisto da znate :| mozda vam nece doci veliki iznos carine
2021 02 26
Nadam se jer ako sam dobro shvatila iznos carine ovisi o cijeni proizvoda. Hvala Vam još jednom na odgovoru :")
2021 02 26
ja sam isto to procitala u vezi carine. ma nista :")
2021 02 26
Dosta toga ne dostavljaju za Hrvatsku, a tako mi nece ni za Bosnu niti neku drugu zemlju. U cemu je stvar? Znate li mozda ili se mora jedna po jedna stvar, posto ih sad u kosarici imam pet.
2021 02 28
Nema veze s količinom proizvoda, jednostavno nemamo mogućnost više naručiti nike i sl. proizvode jer vjerojatno idu iz UK skladišta. Ja sam čak probala naručiti u Njemačku ali isto se nije moglo dostaviti.
2021 03 06