Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zavlačenje bez povrata novca

> teehee: > Odlično! Iako se to moglo i puno prije riješiti. Slazem se
2021 02 17
Čovjek ima sve manje volje išta kupiti ovdje. Ne bih se nalazila ni pod koju cijenu i hodala s kaputom ikud. Ako se niste našle kod kupnje, kada je bilo važno pregledati predmet, zašto biste se nalazile sada? Možeš mislit kakav će to susret biti. Nije jasno ni otkud rupe na novom kaputu. Takav kaput je sada neupotrebljiv, ako mu se ide mijenjati podstava to će vas doći cca 100-150 kn, znači neisplativo. Tako da ne znam čemu će služiti kaput. Jer da ga je prodavačica htjela nositi, ne bi ga prodavala.
2021 02 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2b5a6ccc9270562fe91356ae019e49ce.jpg) Prekrila sam. 300kn je uplaceno. Sutra nakon primopredaje cu obavijestiti kako je proslo. Zaista, gda. Helena, necu jednu rijec s Vama progovoriti. Predat cu Vam vrecu s kaputom i nista vise.
2021 02 18
> Helendra: > > teehee: > > Odlično! Iako se to moglo i puno prije riješiti. > Slazem se Da nisi zakomplicirala, ali ok...
2021 02 18
Onda sretno sutra!!!
2021 02 18
Kakve sam srece trenutno, jos ce paket bit izgubljen, ili ga nece ni pokupit i ova agonija ce se nastaviti. Kako je gdja. Helena rekla, do 11 ce po kaput doci. Ni na kraju pameti mi nije raspravljat se s njom na cesti, ne mislim se uopce zadrzavati. Dat cu joj kaput i zavrsiti s ovime.
2021 02 18
blozo29 sretno danas (osobno se ne bih išla naći)! Helendra bojim se da niste sve baš najbolje razumjeli ili ne želite razumjeti. Imate sreću što vam je blozo29 izašla u susret s primopredajom, trebali ste joj uplatiti 360 kn i ona vam poslati paket nakon uplate. Iako mislim da nema prevelike koristi evo da pokušam objasniti- vašom uplatom 300 kn korisnici na račun ista bi bila zakinuta za 60 kn niti kriva niti dužna (znači za dvije poštarine od 30 kn), ona vam je nudila da o svom trošku vrati kaput, znači tada bi opet ona bila u minusu 30 kn, a jedino tko u ovoj cijeloj priči treba snositi krivicu jeste vi, a vi nikako na gubitku ne možete bit jer sami određujete cijenu artikla
2021 02 18
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0e5f6a65d08c64ee4cab6ee6accf4a9d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5add531144ff45e83f0b9fcd2a2d2f9e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9a1081d04e3b0180e29c0b70e2cf3d3a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7b16338a49391899ad648acb8c76df7d.jpg) Prilažem fotografije kako sam kaput složila i da je u vreći odgovarajuće veličine. Hvala svima na željama sreće danas.
2021 02 18
Gospođo Helena, ukoliko ste Vi kaput poslali bez oštećenja zašto onda ne kontaktirate Tisak i istražite što se dogodilo? Malo mi je sumnjiva ova Vaša tvrdnja da je sve bilo pic-mic I da se oštetilo u transportu. Ipak, ne radi se o nekom oštećenu koje nastaje samo tako. Deranje postave na tom mjestu je znak nošenja kaputa koji je osobi mali 🤔
2021 02 18
Ispada da bi kod skupljih stvari trebalo sve poslikati detaljno prije pakiranja i kupci bi trebali snimati film dok otvaraju pakete. I dok nešto šaljete, uvijek stavite u vrećicu Meni neke prodavačice tako zalijepe vrećicu da jedva odlijepim...:) Nekako ne vjerujem da bi se takva oštećenja dogodila Tisku
2021 02 18
Čitam ovu temu i ne mogu vjerovat...poslati poderan kaput i još sve oko sebe praviti glupima, optuživati ih za prevaru...i to u konačnici za 30 kuna ...Blozo, divim se strpljenju...
2021 02 18
> iskrica83: > Ispada da bi kod skupljih stvari trebalo sve poslikati detaljno prije pakiranja i kupci bi trebali snimati film dok otvaraju pakete. > I dok nešto šaljete, uvijek stavite u vrećicu > Meni neke prodavačice tako zalijepe vrećicu da jedva odlijepim...:) > Nekako ne vjerujem da bi se takva oštećenja dogodila Tisku Ja uvijek snimim video sa svim detaljima kako sam spakirala i jos navedem dan, datum i kome šaljem. Nikad dosta opreza na ovim krpicama :D Manje naručujem nego što prodam ali nije luda ideja snimat i otvaranje :). Što se tice ovog slucaja slazem se sa ostatkom da je prodavacica trebala vratiti novce za oba dvije poštarine.
2021 02 18
Gdja. Helena je kaput preuzela. Bez riječi sam predala vrećicu i otišla.
2021 02 18
Imala sam istu situaciju poput ove - djevojka mi je poslala Zara haljinu/prsluk bez 3 gumba i s dodanim rupama tako da se kopčala na ukrasne gumbe. Kad sam kupovala mislila sam da je varijacija koja nema dvostruko kopčanje. Skužila sam da je greška jer su te dodane rupe bile neporubljene, a unutra je s druge strane bio gumb na koji se haljina kopčala. Također, haljina mi je bila poslana krive veličine, bila je oglašena kao S, a M je. Kad sam javila prodavačici isto mi je ponudila povrat bez poštarine. Bilo mi je užasno nepravedno tako ostati bez novca, a ona nije popuštala. Pristala sam na povrat za pola novca, nije se radilo o velikom iznosu i odlučila popraviti haljinu. Nedavno mi se prodavačica javila i zahtjevala da obrišem neutralnu ili barem fotke jer će to vidjeti njena kuma koja joj je haljinu poklonila. Oglas nije obrisala, pa kuma valjda zna da se haljina prodaje. Ja mislim da je neutralna i više nego poštena reakcija na to. Drago mi je što ste dobili barem 300 kn nazad, nije to mali iznos.
2021 02 18
> matera1985: > > Helendra: > > > Monika_1992: > > > > matera1985: > > > > majke ti božje! nema se tu šta puno pričati, nije ni prodavačica slala prije nego ste vi platili pa naravno nećete ni vi slat prije uplate. koje litanije! ako ste dobili oštečen i šporak kaput treba vam bit vraćen kompletan iznos i nema prodavač šta postavljati uvjete na koji način napravit povrat. zašto već niste negativnu ostavili? > > > Slažem se za negativnu. > > > Sramota kakve stvari šalju i to cijeni 300 kn mogla je novi kupiti. > > > Zaobilaziti korisnicu, bez obzira na povrat novca > > Kaput je nov novcat s etiketom poslan nije poderan. Zao mi je sto ga nisam cijelog poslikala prije slanja pa da i ja sad imam dokaze. Steta sto to nikako ne mogu dokazat > pošto ne možete dokazati onda postupite kako bi pošten prodavač postupio tojest uplatite ženi kompletan iznos pa će vam ona kaput vratit jer je teško za vjerovat da je ona namjerno išla parat kaput isti tren kad je otvorila paket Ne branim ni jednu ni drugu, nego mi nije jasno kako možete vjerovati da je kaput dosao poderan a ne možete vjerovati da nije takav poslan? Teško je držati stranu bilo kojoj od njih ako ne znamo tko je u pravu.
2021 02 21