Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

NESTAJANJE MY LOVELY BAGS TORBICA?!

Heeeeelp 🙈 Jel netko zna zašto zatvaraju lovely bags one pultove i povlače torbice iz butika gdje ih ima za kupit? U Lumini centru u Vž, u butiku gdje drže torbice kažu da ih ima samo do isteka zaliha pa da dolaze torbice Cocopat 🙈 torbice kojima je cijena nekad bila 200-300kn a sad vidim cijene u eurima (bolje ne pisat) 😂😂 Onda se utješim reko ima CC east, kad ono... ZATVORENO 🙈🙈 Ne kužim, torbice su meni osobno top, a i svim frendicama koje ih imaju 😪
2021 02 18
Ma neće nestati😘 Ili će mijenjati punktove ili će ostaviti samo webshop Taman je izašla nova kolekcija poslovnih torbi Ja sam nedavno kupila preko weba...dostave Vam doma i možete platiti i pouzećem👮🎁
2021 02 18
Zadnji puta kad sam ja naručivala dostava je bila besplatna. Meni više ne treba 😂 Cocopat torbice su mi prekrasne, ALI cijena im je strašna
2021 02 18
> Frani127: > Ma neće nestati😘 > Ili će mijenjati punktove ili će ostaviti samo webshop > Taman je izašla nova kolekcija poslovnih torbi > Ja sam nedavno kupila preko weba...dostave Vam doma i možete platiti i pouzećem👮🎁 Bas sam se rastužila 😪 Gdje je webshop, tj imaju li službenu stranicu? Ova službena u hr je ugašenaa Molim link 🤗🤗🤗
2021 02 19
> Ivaaaaa: > Zadnji puta kad sam ja naručivala dostava je bila besplatna. Meni više ne treba 😂 > Cocopat torbice su mi prekrasne, ALI cijena im je strašna Jesu, lijepe su. Ne znam tko će tu u Varazdinu kupiti cocopat, to nisu torbe prilagođene našim mogućnostima 🙂 Rijetko tko kupuje i lovely bags po punoj cijeni, a gdje će ovo, duplo skuplje 😂
2021 02 19
> belica23: > > Ivaaaaa: > > Zadnji puta kad sam ja naručivala dostava je bila besplatna. Meni više ne treba 😂 > > Cocopat torbice su mi prekrasne, ALI cijena im je strašna > Jesu, lijepe su. Ne znam tko će tu u Varazdinu kupiti cocopat, to nisu torbe prilagođene našim mogućnostima 🙂 > Rijetko tko kupuje i lovely bags po punoj cijeni, a gdje će ovo, duplo skuplje 😂 Slažem se. Ja živim pristojno, nemam se na što žaliti, ali cijena za mene nije dostupna nikako.
2021 02 19
lovelyboutique.hr
2021 02 20
Te cijene na netu, od Cocopat, su cijene za vanjsko tržište, cijene cocopat torbica za naše tržište su ostale iste. Često to i Patricija ističe na svojim instagram storijima
2021 02 22
Onda super! Nemam ni instac ni fb pa ne pratim, gledala sam na službenoj stranici cijene od cocopat😎😎 Bilo mi je čudno, jer znam da nebi nitko to tu izdvojio za torbicu 😬😬
2021 02 24