Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

NESTAJANJE MY LOVELY BAGS TORBICA?!

Heeeeelp 🙈 Jel netko zna zašto zatvaraju lovely bags one pultove i povlače torbice iz butika gdje ih ima za kupit? U Lumini centru u Vž, u butiku gdje drže torbice kažu da ih ima samo do isteka zaliha pa da dolaze torbice Cocopat 🙈 torbice kojima je cijena nekad bila 200-300kn a sad vidim cijene u eurima (bolje ne pisat) 😂😂 Onda se utješim reko ima CC east, kad ono... ZATVORENO 🙈🙈 Ne kužim, torbice su meni osobno top, a i svim frendicama koje ih imaju 😪
prije 14 dana, 12:14
Ma neće nestati😘 Ili će mijenjati punktove ili će ostaviti samo webshop Taman je izašla nova kolekcija poslovnih torbi Ja sam nedavno kupila preko weba...dostave Vam doma i možete platiti i pouzećem👮🎁
prije 14 dana, 15:05
Zadnji puta kad sam ja naručivala dostava je bila besplatna. Meni više ne treba 😂 Cocopat torbice su mi prekrasne, ALI cijena im je strašna
prije 14 dana, 22:46
> Frani127: > Ma neće nestati😘 > Ili će mijenjati punktove ili će ostaviti samo webshop > Taman je izašla nova kolekcija poslovnih torbi > Ja sam nedavno kupila preko weba...dostave Vam doma i možete platiti i pouzećem👮🎁 Bas sam se rastužila 😪 Gdje je webshop, tj imaju li službenu stranicu? Ova službena u hr je ugašenaa Molim link 🤗🤗🤗
prije 13 dana, 09:56
> Ivaaaaa: > Zadnji puta kad sam ja naručivala dostava je bila besplatna. Meni više ne treba 😂 > Cocopat torbice su mi prekrasne, ALI cijena im je strašna Jesu, lijepe su. Ne znam tko će tu u Varazdinu kupiti cocopat, to nisu torbe prilagođene našim mogućnostima 🙂 Rijetko tko kupuje i lovely bags po punoj cijeni, a gdje će ovo, duplo skuplje 😂
prije 13 dana, 09:57
> belica23: > > Ivaaaaa: > > Zadnji puta kad sam ja naručivala dostava je bila besplatna. Meni više ne treba 😂 > > Cocopat torbice su mi prekrasne, ALI cijena im je strašna > Jesu, lijepe su. Ne znam tko će tu u Varazdinu kupiti cocopat, to nisu torbe prilagođene našim mogućnostima 🙂 > Rijetko tko kupuje i lovely bags po punoj cijeni, a gdje će ovo, duplo skuplje 😂 Slažem se. Ja živim pristojno, nemam se na što žaliti, ali cijena za mene nije dostupna nikako.
prije 13 dana, 15:04
lovelyboutique.hr
prije 12 dana, 15:37
Te cijene na netu, od Cocopat, su cijene za vanjsko tržište, cijene cocopat torbica za naše tržište su ostale iste. Često to i Patricija ističe na svojim instagram storijima
prije 10 dana, 19:09
Onda super! Nemam ni instac ni fb pa ne pratim, gledala sam na službenoj stranici cijene od cocopat😎😎 Bilo mi je čudno, jer znam da nebi nitko to tu izdvojio za torbicu 😬😬
prije 8 dana, 10:54