Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload ne radi

Pozdrav cure, imam već dugo problema s uploadom. Javlja mi grešku u polju gdje se unosi materijal i taggovi. To mi se znalo i prije dogadati ali bi onda pokušala opet pae puta pa bi nekako prošlo ali sad nema sanse vec tjednima. Zna li netko u čemu je problem? Unesem npr. riječ pamuk i odmah mi ju oboja u crveno i iksić pokraj nje, i ne mogu dovršiti upload zbog toga.
2021 02 27
Pozdrav, probajte obrisati povijest i kolačiće, meni je pomoglo. :D
2021 02 27
Pa uvijek i stoji obojano i x kraj toga, ne možete izvršiti upload zbog nečeg drugog, prekontrolirajte sva polja možda ste nešto izostavili prazno, a obvezno je!
2021 02 27
Ili Vam je naslov predug pa ne prihvaća...
2021 02 27
Obrisala cookies i history i uspjelo je. Ovo drugo sam sve probala, to jr sve bilo ok. Hvala !!
2021 02 27
x služi za brisanje unesenih tagova, a boja je roskasta jer je to službena boja sajta o:)
2021 02 27
> JelenkoG: > Unesem npr. riječ pamuk i odmah mi ju oboja u crveno i iksić pokraj nje, i ne mogu dovršiti upload zbog toga. Jel' 'vako? To je ok, nastavi na tagove. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a381b8b2c1f67c0cc474d138a3fc4add.jpg)
2021 02 27
Meni radi
2021 02 27
Poz, vec mi par dana ne radi upload, sve mi normalno ucita, i slike i sve ispunim i ne mogu objaviti artikl. Jel se jos nekome to desava? Unaprijed hvala
2021 03 22
> TenaPosta: > Poz, vec mi par dana ne radi upload, sve mi normalno ucita, i slike i sve ispunim i ne mogu objaviti artikl. Jel se jos nekome to desava? Unaprijed hvala eto i meni. već 10x isponova ispunila sve i ne ide
2021 03 24
Obrišite povijest pa probajte ponovno.
2021 03 24
> JelenkoG: > Pozdrav cure, imam već dugo problema s uploadom. Javlja mi grešku u polju gdje se unosi materijal i taggovi. To mi se znalo i prije dogadati ali bi onda pokušala opet pae puta pa bi nekako prošlo ali sad nema sanse vec tjednima. Zna li netko u čemu je problem? > Unesem npr. riječ pamuk i odmah mi ju oboja u crveno i iksić pokraj nje, i ne mogu dovršiti upload zbog toga.
2021 03 29
Ja ne mogu isto vec par dana
2021 03 29
> TenaPosta: > Poz, vec mi par dana ne radi upload, sve mi normalno ucita, i slike i sve ispunim i ne mogu objaviti artikl. Jel se jos nekome to desava? Unaprijed hvala
2021 03 29
Da meni! Ne znam sto napravit bec me pomalo ovo izluduje?
2021 03 29
1 2