Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Što vi mislite???

Nisam htjela ovo obavit ali sa obzirom da se 2 puta u roku od 2h dogodilo skoro isto moraaam. Dakle oglas kopacke djecije cijena i plus jos 1 gratis jer se kao rijesavaju viska robe dijete prerasla u koronu itd... Ok prosli tjedan dogovorim... Kad danas poruka eee svekrva neda kopačke po toj cijeni sad idu svake za sebe cijena.... 🤔🤔🤔 Mislim alooo prvo ako stavlja oglas stavi kak misliš u startu a ne nakon 7 dana svekrva neda po toj cijeni.... Nebih uzela sada ni da mi da duplo jeftinije iz principa. Ok prodje to ja šaljem upit za naočale.... Kad ista situacija.... Kaže ženska joj danas je vidjela da je stavila premalu cijenu..... 🤔🤔🤔🤔🤔 Ja onak sama sa sobom počnem razgovarat pa pitam sebe jesam ja luda ili što je ovo. Koliko jaaa imam iskustva sa oglasnicima cijena se uvijek proba još spustit od strane kupca.... I sama sam platila neke stvari puno pa ih prodam za 5 puta manje pa i više od 5....tko te pita koliko si platio?? Kupac da hoce nove nebi bio na oglasnik.... Što reći????
2021 02 28
Ništa reć, to je sve ludo. Staviš cijenu i očekuješ da će ići dole, a ne gore. Meni je normalno ponuditi popust na više komada, a ona diže cijenu. Al vrh svega, ne da svekrva.... ,:)
2021 03 01
> VeraM36: > Ništa reć, to je sve ludo. bas to :') :') :') :') :')
2021 03 01
> cobracobra: >Kad danas poruka eee svekrva neda kopačke po toj cijeni sad idu svake za sebe cijena.... Što je tu čudno, ne razumijem. :P Lijepi su dani, svekrvi trebaju kopačke. Svekrve uvijek krive, baš su 'grozne'. Jadne one, pojma nemaju u kojem ih se negativnom kontekstu spominje, bitno da prodavačica ima izgovor.
2021 03 01
Ne da svekrva... Ovo mi je baza godine... 😂😂😂 Morat ću to upotrijebit idući put kad mi se nešto ne bude dalo😂😂😂 Vidila san da cure znaju dignit cijene kad im lajkaš neki artikal ( ja onda iz principa skidam lajk i nema šanse da bi to kupila) ali da dižu cijene kad se već dogovoriš e to mi je novost...
2021 03 02
Jooooj evo jos jednog bisera.... Kažem da cu osobno preuzet tenisice na sto dobijem odgovor... Citiram.... Ja radim od 7 do 15h i imam 2 male djece n e mam vremena za primopredaje i na kraju uskličnik.... 🤔🤔🤔🤔 Pitam se jesam ja luda ili sto??? Dakle za slanje sa pošte ili tiska imaš vremena a da mi ono daš u ruke bilooo gdje dakle gdje kažeš ja cu doci onoo nemaš vremena.... Isuse dali ja to zadnjih 2 tjedna imam peh na ovim krpicama??? 😂😂😂
2021 03 04
> cobracobra: > Jooooj evo jos jednog bisera.... Kažem da cu osobno preuzet tenisice na sto dobijem odgovor... Citiram.... Ja radim od 7 do 15h i imam 2 male djece n e mam vremena za primopredaje i na kraju uskličnik.... 🤔🤔🤔🤔 Pitam se jesam ja luda ili sto??? Dakle za slanje sa pošte ili tiska imaš vremena a da mi ono daš u ruke bilooo gdje dakle gdje kažeš ja cu doci onoo nemaš vremena.... Isuse dali ja to zadnjih 2 tjedna imam peh na ovim krpicama??? 😂😂😂 Uvijek se može nekoga zamoliti da odnese na tisak ili poštu, posebno ako je u blizini, ali na primopredaju slati nekog drugog, to baš i nije jednostavno, jer se događa da nitko ne dođe preuzeti. Osim toga, ima pravo ne nalaziti se sa nepoznatim osobama. Opravdanje svekrva i sl., to je izgovor, jer su po nepisanom pravilu za sve krive svekr/i/ve.. Ne generaliziram, ali ..
2021 03 04
Evo javila se gospodnja da ako me još zanimaju kopačke spustila je cijenu.... Ne kaže da je svekrva spustila nego ona.... A ovo drugo vezano za primopredaju... Koja glupooost prodajem nest i necu da se nalazim sa nepoznatom osobom??? O čemu vi to molim?? I ja sam napisala ja cu doc gdje treba a ne da me netko čeka.... A i ak prodaješ nešt i imam mogućnost vidjet to onda u čemu je problem??? Uglavnom se stvari tu šalju zbog udaljenosti a ne zbog toga što se netko ne želi susretat sa nepoznatom osobom a želiii prodat nešt.... Božeee
2021 03 05