Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pilonidalna cista

heej:) već se 6 godina borim sa pilonidalnom cistom (prije nepotrebnih komentara- ne zna se točan uzrok takve ciste), dosad sam bila 7 puta na inciziji pod opcom anestezijom i kroz godine mi se puno puta sama otvarala.. kad je to krenulo ja sam entuzijastično krenula kod svakog kirurga u svom gradu kako bih dobila još jedno mišljenje no svatko mi je nakon 3. incizije rekao da je nemoguće napraviti eksciziju (izvaditi cistu cijelu sa ovojnicom) e sad, zanima me jel ima ovdje koja cura da je imala ovakav ili sličan problem, kako ste ga riješile, kakve ste preporuke doktora dobile?
2021 03 01
Pozdrav! Sada tek vidim temu o pilonidalnoj cisti. Moja kćer ju je operirala prije skoro dvije godine, ali na sreću njoj se više nije pojavila, jedino veli da malo osjeća bol kod dodira i ako sjedi na nečem tvrdom. Vidim da ste iz Kc, nju je operirao dr. Jelić iz koprivničke bolnice pa ako ste prošli tamo sve kirurge možda nebi bilo loše da odete u Zg pa da vidite šta će vam tamo reći, vjerujem da možda više znaju o tome!?
2021 03 12