Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

IZGUBLJEN TISAK PAKET, ŠTA MI JE ČINITI??

Poštovane korisnice!! Poslala sam gospođi paket 21.2. i od onda na mailu piše da je u dolasku. Gospođa je kontaktirala njihovu službu i rečeno joj je da se paket jednostavno negdje zagubio. Ja sam pismenim putem se očitala i odmah sam dobila automatski mail da će se javiti kroz 15 dana. E sad mene zanima da li je koja od vas imala takvu situaciju i da li se stvarno jave u tih 15 dana?? Hvala puno svima!
2021 03 04
Ako ne ustanove gdje je paket dobit cete povrat vrijednosti paketa koji ste upisali
2021 03 04
Super, a možda znate da li se dugo se čeka za taj povrat?
2021 03 04
Meni su jednom izgubili i stvarno se ne sjecam koliko im je tocno trebalo ali dosta brzo su mi se javili da ga ne mogu naci i kroz par dana mi vratili novce
2021 03 04
Od srca vam puno hvala na odgovoru, htjela bi da se to čim prije da znam na čemu sam pa da gospođi vratim novce.
2021 03 04
meni se zagubio ovaj tj, cura koja mi je slala iz siska al smo onda skuzili da joj se vratio natrag pa mi ga je poslala ponovo i evo danas ga preuzela
2021 03 07
A ja sam ovaj slala u Sisak i upravo mi jučer gospođa javila da je stigao na Tisak, putovao je punih 13 dana i eto na kraju sretno doputovao 🙂, al mu je stvarno dugo trebalo! Na kraju se na sreću sve dobro završilo, a ja već mislila da se izgubio.
2021 03 07
I meni je trenutno jedan zagubljen 🥱 znaci , ima nade...
2021 03 10
Ima,ima 🙂! Ali obavezno pošaljite mail na [email protected] sa obrazloženjem šta se dogodilo i napišite šifru paketa i vjwrujem da onda brže reagiraju jer inače moraju isplatiti iznos koji se naveli. Sigurno su paketi zagube u glavnom sabirnom centru u Zg,al evo ima nade pa se pronađu i dostave na odredište.
2021 03 10
Dobro da je sve proslo u redu!
2021 03 11
I meni putuje evo 14 dana još nije stigao,ali mi nije slikala da je poslala,pa me zanima ima li nade?
2021 03 11
A jel vam javila šifru paketa??
2021 03 11
Nije mi ništa javila,ja joj kažem da zove poštu da vidiš što je s paketom,ona kaže nema ona ništa više s tim
2021 03 12
> idemosvi: > A jel vam javila šifru paketa?? Kao nema šifru jer je ko poslala običnim paketom,i prije 20 dana smo se dogovorile i još ništa
2021 03 12
> Marinastefina: > > idemosvi: > > A jel vam javila šifru paketa?? > Kao nema šifru jer je ko poslala običnim paketom,i prije 20 dana smo se dogovorile i još ništa Meni to odmah smrdi na prevaru
2021 03 12
1 2 Sljedeći