Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

IZGUBLJEN TISAK PAKET, ŠTA MI JE ČINITI??

> Marinastefina: > > idemosvi: > > A jel vam javila šifru paketa?? > Kao nema šifru jer je ko poslala običnim paketom,i prije 20 dana smo se dogovorile i još ništa Pitala sam je i broj pošte iz koje je poslala da nazovem,ona mi da neki broj bezveze
2021 03 12
I meni ali evo još dajem rok sutra,sve mislim ajde možda je nešto zapelo,ali neće više da se javi
2021 03 12
> nin2606: > > Marinastefina: > > > idemosvi: > > > A jel vam javila šifru paketa?? > > Kao nema šifru jer je ko poslala običnim paketom,i prije 20 dana smo se dogovorile i još ništa > Meni to odmah smrdi na prevaru Smrdi i meni,čim sam joj uplatila nije se više javljala,onda sam je našla na fejsu,i stalno viće doći do petka,sad se više i ne javlja
2021 03 12
> Marinastefina: > Pitala sam je i broj pošte iz koje je poslala da nazovem,ona mi da neki broj bezveze PU se ne javljaju na telefone, osim ako ne poznajete djelatnika pa imate br mobitela ili telefon voditelja. Kontaktirati možete njihovu službu za korisnike ili poslati mail.
2021 03 12
A ja sam mislila da vam je slala Tiskom i tu se obavezno dobije šifra,a pošto vam je kao poslala obično poštom onda ne možete vidjeti gdje je paket,a ako je prošlo toliko vremena i još se dotična tako odnosi s vama onda je upitno da li je uopće poslala paket.
2021 03 12
> idemosvi: > A ja sam ovaj slala u Sisak i upravo mi jučer gospođa javila da je stigao na Tisak, putovao je punih 13 dana i eto na kraju sretno doputovao 🙂, al mu je stvarno dugo trebalo! > Na kraju se na sreću sve dobro završilo, a ja već mislila da se izgubio. Pozdrav, Posto vidim da je Vaš paket putovao 13 dana🙈🙈🙈(nalazim se trenutno u slicnoj situaciji)mozete li mi reci kako je to izgledalo na tracking-u,odnosno sto vam je pisalo svih tih 13 dana putovanja?hvala unaprijed
2021 07 31
1 2