Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

HITNO - Traže se podatci od korisnice COFFETIME ili AOTEAROA ili SWEETSWEETJANE

Sve objašnjeno u drugoj temi https://mojekrpice.hr/forum/t/273987/pomoc-ne-za-mene-nego-korisnicu-coffetime-i-aotearoa-aka-i-sweetsweetjane
2021 03 07
žena je psiho... mislim da joj treba pomoć, terapija, nešto...
2021 03 07
Pa na prvu ju izgledala psiho kad je pokazala izranjavane ruke od dezinficijenska (možda solna kiselina), gledala je štene ko da je u njemu vrag al ok komunikacija je bila ajmo reći normalna za dogovor pa ne sudi knjigu po koricama ali ovo ide na policiju... sad vise nije stvar ni sto ja cuvam svoje podatke i ne blamiram se tu, nego po opisu ja sad stvarno razmišljam dal da izađem iz kuće bez perike na glavi i pronjene imagea jer riskiram batine od luđakinje a ne colu, fantu , pepsi...
2021 03 07
I puno hvala korisnicama na komentarima da je s njihovom suradnjom prošlo sve u redu i da su zadovoljne što su prodale napokon nešto... Da sam zločesta zaželjela bi Vam svima da bar 3 puta tjedno prodajete ovakvom psihopatu....
2021 03 07
što jest jest, nikome ne treba u životu da čita onakva bulažnjenja po inboksu, još radi nekakve povratne... a gdje je još vaše izgubljeno vrijeme na komunikaciju ili pokušaj iste, odlazak negdje radi te osobe, sad još gubljenja vremena na odlazak na policiju. Meni se ne bi dalo. Kupila bih onaj pepper sprej da se nađe i u slučaju napada, prijavila policiji.
2021 03 07
Čuj, ima tu posla i za czss... Nezaposlena majka... Prijetnje drugima... Razne alergije... Psihička nestabilnost... Tko zna je li sigurna za svoje dijete i je li u stanju skrbiti o njoj. Razmisli i o tome.
2021 03 07
pa to sam i rekla.. ako moje štene pati u dimu ne znam kaj radi njeno dijete kupa se u varikini???
2021 03 07
> MorskoPrase: > što jest jest, nikome ne treba u životu da čita onakva bulažnjenja po inboksu, još radi nekakve povratne... a gdje je još vaše izgubljeno vrijeme na komunikaciju ili pokušaj iste, odlazak negdje radi te osobe, sad još gubljenja vremena na odlazak na policiju. Meni se ne bi dalo. Kupila bih onaj pepper sprej da se nađe i u slučaju napada, prijavila policiji. Meni se da, jer mislim da stvarno nisam dotičnoj ništa skrivila (policija može slobodno k meni, čak i porezna ne bojim se za svoje poslovanje ovdje) , al da ja hodam sa suzavcem po vlastitom kvartu (zapravo krugu od 500 m ako baš nekud ne idem) to mi se tek ne da jer dok ga nađem među papirima u torbi i tak mi ne bi pomogao... a ne mislim ga nosit oko vrata... a i teehee ima pravo za dijete...
2021 03 07
Evo mala pomoc za sad hvala ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5fb42866d99433c92778541731c0fdde.jpg) Ali podatci se jos traze
2021 03 07
Ovo je svakako za prijavu na više adresa,nažalost nije bolest sve što boli. Da su cure bile fer i prije, čudnu suradnju ili slično opisati barem u neutralnoj ,vi sada nebi imali problema. U svakom slučaju ovo treba prijaviti .Ja bih svakako 😒
2021 03 07
Sve je obavljeno ponavljam, podatke s oba profila nitko nema / neda... A i kad i ako ih dobijem idu Adminu pa nek odluči s njima sto će jer nisam više ni ja sigurna baš da je po GDPRu objavljivat javno nečije podatke ok, pogotovo što nije došlo do prijevare realno nitko nije oštećen, nego eto prijetnji... a da će bit blokirana nadam se da hoće na oba..
2021 03 07
Uzas!
2021 03 11
> pepssi: > Sve objašnjeno u drugoj temi > https://mojekrpice.hr/forum/t/273987/pomoc-ne-za-mene-nego-korisnicu-coffetime-i-aotearoa Boze sacuvaj!Znaci citam poruke koje vam je napisala i ne mogu doci sebi.Od uvreda pa do onoga da je susjedi s ukakanom pelenom namazala auto.Nisam psiholog ali ova ima zesci bordeline poremecaj izgleda.Molim vas kontaktirajte admina da dobijete ime i prezime doticne pa kontaktirajte policiju.Prijavite prijetnje pod obavezno i posaljite onda sve te screenshotove centru za soc.skrb imate na google u njihovu mail adresu.Mislim za poruke u kojima spominje susjedu i to.Bojim se da joj je dijete u opasnosti jer ocigledno osoba nije cista u glavi.Svakako nazovite policiju cim se cujete s adminom.
2021 03 14
Ponavljam ko papiga imam samo neregistrirani broj mobitela jer su korisnice koje su surađivale s njom zadnje odbile dat podatke jer su bile zadovoljne što su napokon nešto prodale :") , ja ju nisam legitimirala, admin da ima podatke i volju za napravit nešto bi valjda napravio... a mene ako ne dira nemam potrebe ići sad po signalu locirat gdje bi mogla bit, to dijete ima valjda i nekog rođaka, tetu u vrtiću, susjeda ko može intervenirat ako je stvarno potrebno... a ne da je zešci borderline nego nešto bipolarno granično sa shizofrenijom i to vjerojatno paranoidnom (fali s kompa emotikon doktora) ,:)
2021 03 14
> pepssi: > Ponavljam ko papiga imam samo neregistrirani broj mobitela jer su korisnice koje su surađivale s njom zadnje odbile dat podatke jer su bile zadovoljne što su napokon nešto prodale :") , ja ju nisam legitimirala, admin da ima podatke i volju za napravit nešto bi valjda napravio... a mene ako ne dira nemam potrebe ići sad po signalu locirat gdje bi mogla bit, to dijete ima valjda i nekog rođaka, tetu u vrtiću, susjeda ko može intervenirat ako je stvarno potrebno... a ne da je zešci borderline nego nešto bipolarno granično sa shizofrenijom i to vjerojatno paranoidnom (fali s kompa emotikon doktora) ,:) Strasno.Ja se nadam da ce netko intervenirati pogotovo admini.Javila sam vam se u inbox jer sumnjam na jednu osobu poslat cu vam sliku po ponasanju mislim da je to ta osoba.Ova operira po fb u
2021 03 14
1 2 Sljedeći