Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica - kreme, serumi i čišćenje

Ćao cure, dečki 🤭🥰 Zanima me preporuka za neki serum za lice sa vitaminom i nešto za ujednačavanje tena jer imam naranđasti ton oko nosa i usana i rozikaste obraze što je užas. Inače koristim Babor kozmetiku - kremu za lice, masku i enzimatski piling za čišćenje i ugl ta marka je jako jako skupa (krema je 500kn) i ne mogu baš kupovati njihove serume jer su po 800kn. Pa ako znate nešto kvalitetno da mi napišete preporuku. Sa Baborom sam se iznenadila, mogu reći da je odličan - proširene pore su se sa tom kremom i pilingom dosta suzile a još skupljam 600kn za taj jedan pore refinder za kojeg mi moja frendica (inače dermatolog) kaže da stvarno djeluje na pore. Evo nakon par mj što ću ga uzeti staviti ću slike prije i poslije da vidite rezultat za kojeg se nadam da će biti. Tnx.
2021 03 07
Pozdrav, možda da se javiš Skintegrinom timu? Zaista su suretljivi i daju preporuke za rutinu za svaku specifičnu situaciju, a i proizvodi su im top! Ja sam nedavno zapratila na instagramu martinu dear skin pa i tamo pomalo učim o njezi lica i ima dobrih savjeta i preporuka proizvoda
2021 03 08
Filorga Hydra hyal serum, na to stavim filora hydra filker kremu. Za noc filorga nutri filler.
2021 03 17
- Avene A oxitive serum (ima vitamin C u stabilnom i potentnom obliku, E, aktivator energije u stanici, lagan i hidratantan), pricekaj 30 % popusta u ljekarnama - Jowae vitaminska gel krema - SVR C50 maska
2021 03 25
Nisam dermatologica ali me zanima to podrucje i konstantno se savjetujem sa svojom, evo mojih preporuka: ujednicavanje tena ili problemi sa hiperpigmentacijom: proizvodi sa retinolom, idealo bi bilo Tretinoin na recept rosacea ili crvenilo: Skinoren krema proširene pore: pore su vam proizvod gena, izlaganja suncu najvise te ih nemozete promijeniti ali Tretinoin ce Vam pomoci oko kreiranja sebuma pa ce biti manje vidljive. Inace ne bih preporucila kozmetiku koja se moze dobiti u ducanima za specificne probleme koje ste vi naveli jer nedaju dokazane rezultate kao sto ovi lijekovi na recept koje sam napisala. Ako odete do dermatologa, mozda pregled i recept platite 100/200kn, i kremu za 50/100kn. Javite ako treba dodatne informacije ili dermatolog preporuka u Zagrebu, volim svoju dermatologicu! Pozdrav, Minja > Laty22: > Ćao cure, dečki 🤭🥰 > Zanima me preporuka za neki serum za lice sa vitaminom i nešto za ujednačavanje tena jer imam naranđasti ton oko nosa i usana i rozikaste obraze što je užas. Inače koristim Babor kozmetiku - kremu za lice, masku i enzimatski piling za čišćenje i ugl ta marka je jako jako skupa (krema je 500kn) i ne mogu baš kupovati njihove serume jer su po 800kn. Pa ako znate nešto kvalitetno da mi napišete preporuku. > Sa Baborom sam se iznenadila, mogu reći da je odličan - proširene pore su se sa tom kremom i pilingom dosta suzile a još skupljam 600kn za taj jedan pore refinder za kojeg mi moja frendica (inače dermatolog) kaže da stvarno djeluje na pore. Evo nakon par mj što ću ga uzeti staviti ću slike prije i poslije da vidite rezultat za kojeg se nadam da će biti. > Tnx.
2021 04 23