Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

> Rajna123: > Pa kako provjerava uplate ako nema net banking? > Na povjerenje o poslanoj potvrdi ili svaki put ide u banku kod suradnji?? > A gle, ne javlja se ni na temu, pa sad.... Pa to sam je i ja pitala nije mi bilo jasno ,imam potvrdu Poslat ću vam sada
2021 03 17
> Rajna123: > I ostavite negativnu s linkom na temu. Ovako nikome ne pomazete. Okej odmah ću,kažem nisam znala ni di pisat zato sam se obratila da mi pomognete i hvala vam puno na tome
2021 03 17
> Rina_07: > Svašta. Ako ste joj poslali potvrdu gdje ste joj uplatili novce onda joj mora biti vidljivo. Moguće je i da je krivi broj dala tj da je pogriješila. Ali vi ste sve uredno odradili i uplatili tako da vi krivi niste. Samo još da se gospodična provjeri je li dala dobar broj računa ili je li išla u banku provjeriti > Jer nema smisla. Mislim da svatko tko prodaje na krpicama ima mobilno bankarstvo, baš iz tog razloga da ne ide svaki put na u banku ili na bankomat provjeravati uplate Stvarno sve sam provjeravala vise puta i sve je točno ,ja nemam mobilno na ovom mobu jer je na zamjeni al sam uplaćivala preko sogoricinog al sve jedno svima je ostalima sve normalno odma sjedalo na račun
2021 03 17
> Lunass: > Neke banke nude opciju obavijesti putem sms-a. Znači, svaki put kad se dogodi promjena na računu (plaćanje putem kartice ili uplata) dolazi sms dnevnog izvješća. Na taj način se bez problema mogu pratiti uplate. > Možda je tako krivo nešto obračunala. Zbog toga bi bilo najbolje da prodavačice ode u banku, traži print ispisa izvoda stanja na računu za ovaj mjesec. Svaka uplata na računu bi joj trebala biti vidljiva, kao i svaka promjena iznosa. I tako vam može poslikati taj izvod. Naravno, može sakriti imena i ukupno stanje računa. Na taj način jedino može dokazati da uplate nema. Tako je sve treba bit vidljivo jedino ako su njoj odmah oduzeli tih 200 kn ako je za nešto bila dužna neznam jedino mi to pada na pamet stvarno ne znam
2021 03 17
> LJILJKANA: > > Lunass: > > Neke banke nude opciju obavijesti putem sms-a. Znači, svaki put kad se dogodi promjena na računu (plaćanje putem kartice ili uplata) dolazi sms dnevnog izvješća. Na taj način se bez problema mogu pratiti uplate. > > Možda je tako krivo nešto obračunala. Zbog toga bi bilo najbolje da prodavačice ode u banku, traži print ispisa izvoda stanja na računu za ovaj mjesec. Svaka uplata na računu bi joj trebala biti vidljiva, kao i svaka promjena iznosa. I tako vam može poslikati taj izvod. Naravno, može sakriti imena i ukupno stanje računa. Na taj način jedino može dokazati da uplate nema. > Potpuno bi se složila sa vama najbolje je da prodavačica ode u banku i riješi dilemu jesu li joj sjeli novci ili nisu, možda joj se u međuvremenu nešto naplatilo, svakako provjera u banci Tako je,istina upravo sam to napisala očito su joj odma oduzeli ako je bila duzna
2021 03 17
> AnaaBelaa: > Obavezno negativnu! I tu moram napisati da mi je baš žao, s vama je suradnja bila za poželjeti i zato sretno dalje, a tenisice uvijek možete ponovno prodati :) Hvalaaaa vammm puno od srcaaa,divni ste i ovo mi puno znaci🙏🙏🙏❤️
2021 03 17
> velikapetra: > Tako sam i ja prosla,tj ovaj profil je imao isto sve dobre recenzije,al kak je mojoj banci pao server nisu mi proknjizili,pa se ta osoba nasla uvrijedenom i kao lagano me odjebo,da bi mu u pon sjela lova jer ja sam zvala banku da su mi skinuli a nisu doticnom uplatili...i vidim ja da meni doticni ne odgovara i pogledam da je blokiran....i eto spusih ja 105 kn,mislim nije puno al opet jadni!pa me zanima jel mi admin moze nesto rec o ovo profilu ili netko od vas ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/02ddabad73f3f2f40db4d2caf5e30ab5.jpg) Eto isto,ona mene traži da ja isto sad vratim . A sta je s mojim novcima??
2021 03 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e173d584fef570886797a3a9a008fca9.jpg) Evo i potvrde da ne mislite da lazem
2021 03 17
Ahme ja ne vjerujem sta citam ovdje..kakvih zena ovdje ima tek sad shvacam..kao prvo i prvo doticna mishel koja je navodno zbog zaboravljene lozinke nedavno. Apravila novi profil..nije tenisice "uplatila" sa svohg nego kao sa sogoricinog racuna jer navodno nije imala novaca na svom racunu..kao drugo..nemapotvrdu da su mi novci sjeli nego da je zahtjev za uplatu poslan sto seu svakom trenutu online moze povuci..nema nikakav dokaz da je transakcija izvrsena..kao trece nikad nije ponudila da. Bi tenisice vratila..jasam u soku stvarno..najbolje se nasmijati.. Osobno otkad sam tu cula sam sfasta ali se meni nikad nije desilo nista slicno ali eto ocito kad tad dode vrijeme da se svi opecemo.. Odgovori sta se tice moje strane su.. 1. Da net banking mi ne radi ali svaki dan u 13 sati preko erste banke mi dolazi izvjesce o stanju na racunu..i taj racun imam samo za ovakve stvari.. Izvjesca nije bilo..reko odo ja na bankomat zena napravila zahtjev sa sogoricinog racuna podsjecam..ni tamo nista..u banci rec ja sa malim djetetom..bogami necu cekati..ali postami je usput pareko uzelapaket daposaljem pa bit ce vidljivo sigurno u toku dana.. Nisza od uplatekroz dan..sljedeci dan sama odlazim u banku nista od nikoga uplaceno.. Mah stvarno covjek katkad pomisli da je budala.. I sama ide otvarati temu..znajuci da laze jer nema drugog objasnjenja..mislim da imam malo puno visepozitivnih komentara od nje..nikad nijedan problem sve se sa svima uspije dogovoriti ili rijesiti ali ovakav nacin odnosa sa nekim koga ne poznajes.. Evo izvoli mischell prilozi tvoju " potvrdu ' iz bankeda je novac prebacen i transakcija izvrsena..evo ti prilike..jer ja nemam sta priloziti kad uplate ni novacanimad nije bilo.. Toliko od mene.. Uzivajte zenske u danu..ostanite uvijek covjek u svemu i sacuvajte bonton i obraz jer to vam niko nemoze uzet.
2021 03 17
u prilozenoj kao potvrdi nije slika cijela pise da je to zahtjev za uplatom..prekrizilaime..jer ime nije njeno..ali evo meni dusa na mjestu sta sam samo ako je ikad ikogi zanimalo pojasnilao cemu se u svemu radi.. Lp
2021 03 17
I da ne zaboravim zhenska napise da je ONA PREVARENA..adoma ima nove tenisice bez da je prodavac(ja) ikad vidio navodno uplacene novce..pa ovog nema nigdje..
2021 03 17
U svakom slučaju, uvijek je dobro čuti i drugu stranu.
2021 03 17
Ili neka se priloži provedena uplata ili neka se priloži izvod računa gdje se ne vidi uplata. I to je to, jedna mulja drugau i jedna treba dobiti blok.
2021 03 17
Da, treba na potvrdi pisati da je nalog IZVRŠEN ovako moze biti samo predložak i sl.
2021 03 17
Miselll, imate li potvrdu da je uplaćeno s vremenom i datumom izvršenja? ovo što ste poslali nije potvrda, već samo nalog koji se može povući na mzaba aplikaciji nakon što ste napravili screenshot. pošaljite potvrdu koju tvrdite da imate prodavačici.
2021 03 17
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 ... 27 Sljedeći