Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

Imam malu bebu sve rijesavam u hodu. Nrzna sta bi zhena..i odjednom skuzi kako se dize tema na forum di se kome javi obrati..bozhe ja nikad nisam znala ta ovaj nacin komuniciranja samo iz privatnih razgovora i nikad nebi znala ni otvoriti temu ni nista..jer nemam vremenaza tomnit me zanima istaodtoga..sad imam lijepo negativnu niti unam tko je admin niti kako da mi se izbrise jer jednostavno uz malu bebu to mi nije priorutetu zivoru.. Ali hvala ako je itko i procitao stanje stvari.mjer ovo su hebulozecovjece..za 200kn necu bit gladna ni zedna..a ona koju treba biti sram sije zlo okolo.maja sak bezobrazna.. Ugodan dan svima. Lp
2021 03 17
Ajme drame, kao da se ne može riješiti za sat vremena sve. Onda neka vam ostane negativna ✌️
2021 03 17
Ovo nisu čista posla definitivno. Sreća pa se se sve može rješiti doslovno 1 slikom potvrde. Ako se želi naravno, ne treba pisat plahte od postova.
2021 03 17
Sta nikom nije cudno da se zena prozove prevarenom..pazi ti ona kao uplatila..ja na lijepu rijec i povjerenje poslala stglo njoj paket..sve tip top..a ja ni n od novaca vidjeh..jos ona ide otvarat temu da je ona prevarena..haha.. Nazalost sta drugo nego se nasmijati ..mislim i da je beba pametnija i ima veci prag postovanja nego neki ljudi ovdje
2021 03 17
> PigmyPuff: > Ili neka se priloži provedena uplata ili neka se priloži izvod računa gdje se ne vidi uplata. > I to je to, jedna mulja drugau i jedna treba dobiti blok. Ovo je uplata ljudi pise vam sta vam je laže
2021 03 17
Misel, to nije uplata Ne vidi se gdje pise da je nalog izvršen. Stavi sliku gdje pise da je nalog izvršen/proveden Ovako nema smisla
2021 03 17
Na ovoj slici sto si prilozila, iza ide datum izvršenja i status gdje mora pisati da je nalog izvršen! Ovako si stavila samo prvi dio naloga
2021 03 17
> izi1987: > I da ne zaboravim zhenska napise da je ONA PREVARENA..adoma ima nove tenisice bez da je prodavac(ja) ikad vidio navodno uplacene novce..pa ovog nema nigdje.. Evo opet laž ja sam vama rekla cim ste se vi meni prvi put javili,zašto ne pošaljete tu poruke da svi vide odma sam vam rekla da ću vam odma Vratit tenisice jer ne želim da me se optužuje za nešto sto nisam kriva jer nisam lopov ni kradljivac
2021 03 17
> piccola1208: > Misel, to nije uplata > Ne vidi se gdje pise da je nalog izvršen. > Stavi sliku gdje pise da je nalog izvršen/proveden > Ovako nema smisla Dolje na dnu pise datum izvršenja ne vodi se al sad ću rec da slika pa posaljem
2021 03 17
Hvala ti piccola..mislim da je pametnome dosta..stavite vi link razgovora ako nadete te vase rijeci.
2021 03 17
> izi1987: > Sta nikom nije cudno da se zena prozove prevarenom..pazi ti ona kao uplatila..ja na lijepu rijec i povjerenje poslala stglo njoj paket..sve tip top..a ja ni n od novaca vidjeh..jos ona ide otvarat temu da je ona prevarena..haha.. Nazalost sta drugo nego se nasmijati ..mislim i da je beba pametnija i ima veci prag postovanja nego neki ljudi ovdje Kako vas nije sram ,a di je onda ovo uplaceno 220 kn ??? Papi Franji ne razumijem,stvarno se sramite ja ću vam tenisice Vratit al samo zato sto sam poštena i to sam vam odma u prvoj poruci rekla ,a vidi Bog ,dobrima dobro ,pokvarenima pokvareno
2021 03 17
> PigmyPuff: > Ajme drame, kao da se ne može riješiti za sat vremena sve. Onda neka vam ostane negativna ✌️ Razumijete uvijek se na bebu izvlači
2021 03 17
Miselll, muljate. Prikaže se budući datum izvršenja jer ste različita banka pa ne ide odmah, a nalog se u međuvremenu može povući. Stavite potvrdu na kojoj piše da je nalog izvršen s vremenom i datumom izvršenja.
2021 03 17
I tako, i dalje se čeka ili jedan screenshot ili drugi....eh
2021 03 17
Obje pošaljite potvrde da je uzeto s računa i primljeno na računu, vidi se promet u razdoblju pa da vidimo Ne morate da se vide osobni podaci, samo iznosi
2021 03 17
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 27 Sljedeći