Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubari Osijek

zanima me koji su dobri zubari preko hzzo-a? ako netko ima nekakve preporuke,i koliko se dugo ceka
prije 29 dana, 23:04
> Froglina: > zanima me koji su dobri zubari preko hzzo-a? ako netko ima nekakve preporuke,i koliko se dugo ceka Ordinacija dentalne medicine Saša Đukić, sve preporuke, već godinama sam kod njega
prije 29 dana, 00:40
Ja naprimjer uopce nemam lijepog iskustva kod Saša Đukić,toliko mi je sve lose napravio da sam morala ic popravljat vec popravljeno.Meni je izvadio zub,ali je ostavio korijen koji se zapetljao unutra za meso i kost i na kraju sam zavrsila na operaciji jer mi se sve zakompliciralo.Kolegicu je zub bolio otisla kod njega popraviti, nakon toga ju jos vise boljelo i ode kod drugog zubara, oni joj tamo naprave snimak,a na snimku se vidi kako je ostao dio igle u mesu i zato ju je boljelo. Cula sam jos losih iskustava ljudi koji su isli kod njega. A pozitivna iskustva sam cula za Dental centar Čes i Dragaš dental design oni se nalaze u Čepinu,sad ne znam jel oni idu preko hzzo
prije 28 dana, 11:00
Slažem sa @ MajaNikolic, Saša Đukić je katastrofa!I ja sam bila godinama,super je kada nema problema,a kada nastane problem e onda se sve vidi! Loš dijagnostičar (ono što drugi utvrde za 1 minutu) on ni nakon 3 pregleda, uz to ne primjeti 3 karijesa!Redovno smo išli na kontrole, a nikada nije primjetio da dijete ima “tet a tet” ili zub na zub zagriz i da je preporucio ortodonta i nosenje aparatica. Takodjer je naplacivao plombe djeci dok nije dobio vise prijava u HZZO! Nikako ga ne preporucam!!!
prije 28 dana, 11:25
Dr. Mirela Veselinović Fingler, Ul. Bartola Kašića 48 u Osijeku, naša obiteljska liječnica dentalne medicine više od 10 godina.
prije 28 dana, 21:38