Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Velika promjena na Krpicama

Ne znam jeste li vidjeli obavijest ali ja sam odusevljena i nadam se da ce stranica napokon biti preglednija 😍😍 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6ecfa7b63d8e091b60d5a4d1e78fe3df.jpg)
2021 03 19
Pročitala! Veselim se i nadam promjenama na bolje. A posebice me veseli što najčešći tagovi "Mango" i "Zara" odlaze u povijest. :)
2021 03 19
> ivana985: > Pročitala! Veselim se i nadam promjenama na bolje. A posebice me veseli što najčešći tagovi "Mango" i "Zara" odlaze u povijest. :) Vec vidim kako pisu pod "materijal" Zara 😂
2021 03 19
Nadam se samo da nam pri ovoj dobrodošloj i dugoočekivanoj promjeni neće nestati svi artikli.... dešavalo se već svašta! :o ,:(
2021 03 19
Drago mi je! :) Od sugestija: možda bi bilo dobro uvesti još nešto nakon ''novo bez etikete'' jer već vidim da će haljine nošene 3 puta u izlazak biti označene pod ''novo bez etikete'' iako to nije točno, nego ''nošeno, ali skoro kao novo'' ili još bolje '''nošeno par puta'' ili ''nošeno do 5 puta''
2021 03 19
Meni zvuci super. Mozda uspijemo naci ono sto trazimo jer od pustih zara se sav pogubis. Odlicno, bas sam zadovoljna. 🥰👍🏻
2021 03 19
> FlyGirl5: > Nadam se samo da nam pri ovoj dobrodošloj i dugoočekivanoj promjeni neće nestati svi artikli.... dešavalo se već svašta! :o ,:( Ja se isto nadam da se to nece dogoditi, najvise zbog onog sto planiram kupiti iz omiljenih :') Jeste svi dobili onaj mejl za potvrdu profila? Meni jos nije dosao, valjda mi nece izbrisati profil zbog toga
2021 03 19
> ivana985: > Pročitala! Veselim se i nadam promjenama na bolje. A posebice me veseli što najčešći tagovi "Mango" i "Zara" odlaze u povijest. :) I mene 😂😂😂🔝
2021 03 19
ne nadam se ničemu posebno. Kao ni dosad...
2021 03 19
> Danijela707: > ne nadam se ničemu posebno. Kao ni dosad... Jedino što bude zaista poboljšano budu njihove usluge koje se plaćaju ;)
2021 03 19
Nisam dobila mail...a vi ?
2021 03 19
> Chanella: > > ivana985: > > Pročitala! Veselim se i nadam promjenama na bolje. A posebice me veseli što najčešći tagovi "Mango" i "Zara" odlaze u povijest. :) > Vec vidim kako pisu pod "materijal" Zara 😂 🤣🤣🤣🤣🤣 to mi je prvo palo napamet al fali i Roberto 😅
2021 03 19
Nisam ni ja dobila mail..,
2021 03 19
"Kliknite ovamo" :D Pozdravljam svaku promjenu koja će poboljšati stranicu. Voljela bih kad bi se uvela mogućnost pregleda negativnih i neutralnih ocjena bez beskonačnog listanja. Puno puta je to bilo predloženo, ne znam zbog čega se napokon ne uvede ta opcija.
2021 03 19
Ako imate potvrđenu e-mail adresu na Krpama otprije, ne razumijem zašto bi Vam se sada ponovno slao e-mail oko toga? Nego, neka ostane upamćeno (u cijelosti), kao predizborno obećanje :P ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f9d49edc79da87cc718a64c657af4d32.jpg) Čisto da ne bude priča rekla-kazala...
2021 03 19
1 2 3 4