Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Velika promjena na Krpicama

Nadam se da ce SVI BLOKIRANI PROFILI kao i oni koji nisu aktivni a eto barem godinu dana biti obrisani. Ili ih ne brisete da bi stranica na prvu djelovala kao da ima vise korisnika nego sto ih zapravo ima? Tako da bas zbog ovog navedenog mislim da te profile necete brisat.
2021 03 22
Kategorije Žene i Muškarci nemaju smisla kod parfema, posebno niche, nama koji koristimo najviše podkategoriju kozmetike tj. parfema ovo će samo zakomplicirati upotrebu.
2021 03 22
> MadeleineBB: > Kategorije Žene i Muškarci nemaju smisla kod parfema, posebno niche, nama koji koristimo najviše podkategoriju kozmetike tj. parfema ovo će samo zakomplicirati upotrebu. Možda da ostave posebno rubriku Kozmetika
2021 03 22
odličnooooo :D
2021 03 23
Ja bi uvela registraciju sa OIB-om, da već jednom stanemo na kraj prevarama. Na svim ostalim stranicama njuškalu, aukcijama... to je već davno uvedeno. Makar mogu napisati lažni OIB ali to je već nešto u što se policija odmah uključuje za razliku od prevare gdje morate podići privatnu tužbu.
2021 03 23
> pepssi: > > embrace: > > Pa ako je vama čas posla ponovno fotkati artikle, mjeriti i objavljivati oglase, onda svaka čast, jer meni doslovno trebaju sati da to sve napravim, a neke krpičarke imaju na stotine oglasa i vjerujem da bi prekrižile krpice zauvijek, kada bi se još jednom ponovio onaj nemili scenarij. Kao što puno njih već jest. > Potpisujem ..Dok ja fotku croppam da bi ju krpice prihvatile i ne izokrenule na neku nebuloznu stranu, pa neke kolko god da croppam opet nekad nije kak spada, dok uhvatim boju realnu jer mobitel je izuzetno bezobrazan pogotovo prema crvenkastim tonivima , prenesem na laptop i da imam 10 artikala bi poludila, a još kamoli mjerenje ponovno i materijali glava bi mi eksplodirala isti tren.. tak da ne znam dal za to ima vremena itko tko radi bilo što u životu.. ,:( Pa ako ce svi stari oglasi biti obrisani, to ce sigurno biti najavljeno, pa mozete slike i tekst kopirati iz svojih postojecih oglasa x-)
2021 03 24
Što znači zeleni znakić pored naše slike? Je li to znaci da nam je potvrđena e-mail adresa?
2021 03 29
Zna li se možda kad točno stupaju na snagu te promjene? Ima nas nestrpljivih 😁
2021 03 30
> AC1996AC: > Što znači zeleni znakić pored naše slike? Je li to znaci da nam je potvrđena e-mail adresa? Možda trenutna aktivnost na stranici?
2021 03 31
Bilo bi dobro i da se prodani artikli brisu. Ne odmah ali nakon određenog vremena.
2021 04 01
> AC1996AC: > Što znači zeleni znakić pored naše slike? Je li to znaci da nam je potvrđena e-mail adresa? Zelena kvačica pored slike znači da je korisnik trenutno online.
2021 04 03
> vintage.red.cat: > Ja bi uvela registraciju sa OIB-om, da već jednom stanemo na kraj prevarama. Na svim ostalim stranicama njuškalu, aukcijama... to je već davno uvedeno. Makar mogu napisati lažni OIB ali to je već nešto u što se policija odmah uključuje za razliku od prevare gdje morate podići privatnu tužbu. Kako točno to mislite, da se policija odmah uključuje kad netko napiše lažni OIB? :D
2021 04 05
Pozdrav svima. Prvi put čitam forum i vidim da se uvode nove promjene .. pod " STANJE artikla,nema npr.jednom.nošeno bez greške. Zašto artikli koji su nošeni moraju imati oštećenja?? Opcija za tako nešto ne postoji?! Ako netko ima volje da mi objasni to što vas veseli da brendovi zara , mando odlaze u povijest. Gdje pročitati sve te info ?? Hvala puno 🤭🤭😉😉
2021 04 09
> Streetstyle4us: > Pozdrav svima. Prvi put čitam forum i vidim da se uvode nove promjene .. pod " STANJE artikla,nema npr.jednom.nošeno bez greške. Zašto artikli koji su nošeni moraju imati oštećenja?? Opcija za tako nešto ne postoji?! > Ako netko ima volje da mi objasni to što vas veseli da brendovi zara , mando odlaze u povijest. Gdje pročitati sve te info ?? > Hvala puno 🤭🤭😉😉 Stanje artikla jos uvode vjv ce biti promjena. Tagovi se nalaze ispod svakog oglasa. Evo primjera dolje na slici. Konkretno za donju sliku pravilni tag bio bi "Zara" ali cure dodaju Mango, Guess i slicno kako bi imale vecu pozornost na artiklu. Dakle ako upisete u trazilicu Guess suknja istu ovu sa slike ce vam izbaciti iako je ona Zara. A to nije u redu i zato stranica nije pregledna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9f951a53d1e119e10c1ab8bc7269d279.jpg)
2021 04 09
> Uljeshura: > > vintage.red.cat: > > Ja bi uvela registraciju sa OIB-om, da već jednom stanemo na kraj prevarama. Na svim ostalim stranicama njuškalu, aukcijama... to je već davno uvedeno. Makar mogu napisati lažni OIB ali to je već nešto u što se policija odmah uključuje za razliku od prevare gdje morate podići privatnu tužbu. > Kako točno to mislite, da se policija odmah uključuje kad netko napiše lažni OIB? :D Pa napisete krivi oib i dodje odmah marica da vas bije. 🙂
2021 04 10