Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Prasina iz odjece

Drage djevojke, imam pitanje vezano uz dlacice/prasinu koja se nakuplja na odjeci. Uselili smo u novi stan prije cca 2 mjeseca koji je u potpunosti adaptiran i cak mi je i normalno da prasine ima u stanu ali isto tako nakon sto odjecu operem u perilici rublja, izvadim i stavljam susit na njoj ima sitnih “dlacica”. Cak sam pomislila da je to od novih rucnika koji su onako pufasti ali iako perem rucnike odvojeno od ostale odjece, ta, nazvala bi ju prasinom je jos uvijek tu. Jel imala koja slicnu situaciju i koji je moguci uzrok i rjesenje? Hvala unaprijed na savjetima 😊
prije 20 dana, 16:13
Gdje sušite odjeću? U stanu ili vani?
prije 20 dana, 17:07
Kakvo je grijanje u stanu? Klima? Podno grijanje?
prije 20 dana, 17:45
Susim na balkonu, a grijanje je na gradsku toplanu, imamo radijatore.. evo bas mi je roba se osusila i doslovno prasi iz nje kad ju otresem
prije 20 dana, 17:48
Meni se znalo dogoditi ako u perilici/sušilici (kombinirano) osušim ručnike pa je sljedeća roba, što god stavila unutra na pranje, obavezno puna njihovih sitnih dlačica, koje su zaostale nakon sušenja, bez obzira na to što sam očistila filter... A ako ste sigurni da nije to da ti novi ručnici ne onečiste robu svojim otpuštanjem dlačica (jer su novi), onda je zagađenje tu gdje živite veliko i prašina se donosi vjetrom. Ili niste dosad obraćali pažnju, ali svaka roba malo dlačica otpušta.
prije 20 dana, 18:05
Meni se tako nešto desilo kad sam zajedno prala mucastu vestu sa ostalim vešom - robom..
prije 20 dana, 18:27
Zna biti praška od detrdženta po robi isto. Da li perete sa praškastim detrdžentom ili tekućim?
prije 20 dana, 22:24
Imam kombinirano perilicu/susilicu i postoji mogucnost da je mozda i od toga, ali zadnji put sam te nove rucnike susila prije cca mjesec i pol dana, ne znam jel moguce da i nakon toliko po robi ostaje od njih 😏 filter sam cistila nakon susenja.. kako ste vi to rijesili? Perem sa praskastim ali mi ne ostaje po odjeci bijelo od njega, to bi skuzila jer mi je prije doma znalo ostati..
prije 19 dana, 13:21
Oprati masinu sodom bikarbonom. Osim ako ima neki program da se sama opere, onda tako.
prije 19 dana, 14:50
Hvala na savjetu, jucer sam stavila program pranja masine pa cemo vidjeti iduce pranje odjece 😊
prije 19 dana, 17:43