Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Vikend u Dubrovniku

Pozdrav cure, Imate li kakve preporuke za restorane i kafiće u dubrovniku gdje zalaze domaći gosti odnosno gdje nisu napuhane cijene? Što preporučate vidjeti osim glavnih atrakcija?
2021 03 28
nije li Dubrovnik u nekoj vrsti lockdowna?? Kafići u ovoj situaciji ??? NIsam sigurna da je Dubrovnik pravi izbor ,:(
2021 03 28
> FlyGirl5: > nije li Dubrovnik u nekoj vrsti lockdowna?? Kafići u ovoj situaciji ??? > NIsam sigurna da je Dubrovnik pravi izbor ,:( A jeli? nisam to znala/provjerila , hvala na info S obzirom da sam planirala 2 dana ići nije mi sada to toliko bitno ali sam pitala čisto da znam ako bi sjeli negdje, a i nisam još odlučila kada točno idem tamo ali planirano je sada u 4mj
2021 03 28
Dubrovačko neretvanske županija je u lockdownu, ne rade ni kafići ni restorani. Možda vam je bolje pričekati malo.
2021 03 28
:( hvala na informaciji. A inače imate li kakve preporuke?
2021 03 28
Stradun i stari grad imaju prenapuhane cijene, tako da u đir obavezno pođite a jelo i piće ostavite za izvan stare gradske jezgre. Šetnica uvala Lapad je puna kafića i restorana po ok cijenama. Recimo restoran Tutto bene uvijek ima neke akcije i super je hrana. Obavezno pođite na Srđ odakle vam je Dubrovnik kao na dlanu, super mjesto za fotkanje. Trenutno žičara ne radi ali odlazak na Srđ žičarom je još veći doživljaj. Ne znam idete li svojim autom ili kako ali trenutno su cameo i eko taxi najpovoljniji. Nije Dubrovnik velik, možete puno toga i pješke obići recimo od gruške luke šetnicom do Lapada. Nadam se da sam malo pomogla😁
2021 03 29
Naravno da ste pomogli, hvala puno :)
2021 03 29