Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

korisnice, šta mislite o ovome?

> Odlično. To je uobičajen hodogram... Možda da ju pozoveš na temu da joj se čestita Uskrs? Je, rekla san da san na forumu...Ne da joj se, kaže, svađat na "Sveti dan"..odma se vidi da je iznimno moralna i da se ne bavi tričarijama...nego, da, nije neka znalica-kamo sreće kad bi se državno odvjetništvo bavilo njome za 80kn, kaže:) Ne zna čime se bavi državno odvjetništvo, šta su privatne tužbe, ali ok...puno ljudi to i ne zna...evo, ja npr,ne znan di je ta crna lista da je zakeljin tamo, ako ko ima link, fala mu..
2021 04 04
Ma čita ona, ne triba je pozivat i zna da joj je u utorak Dan D o:)
2021 04 04
> dobrojutro: > riješile smo, ona neće vraćat pare jer smatra da joj niko ne može ništa, a sestra će dignit privatnu tužbu u četvrtak što joj je i posal, a gospođa će sad na crnu listu. Svi zadovoljni! Bravo 😎
2021 04 04
A tko je jperhot (screen shoot razgovora iz negativne)?
2021 04 04
Ova se igra piši - briši s adminom. Admin obriše negativnu ocjenu, desigvalica upiše dvije... Nikad se toga ne bih sjetila... Bože, kako je pametna!
2021 04 04
> teehee: > Ova se igra piši - briši s adminom. Admin obriše negativnu ocjenu, desigvalica upiše dvije... Nikad se toga ne bih sjetila... Bože, kako je pametna! je, evo podilit ću s vama njen citat iz inboksa jer malo je jedna glava za toliko pameti .."nisam prevarila niti bi to ikad napravila ja imam sve slikano tag je desigual al nigdje ne piše original desigual. Tako da nisam kriva što niste čitali."
2021 04 04
Hoc3 li meni tko objasnit onaj screen shoot? Ovdje je u igri prevarena i jos tri profila...
2021 04 04
Nema se tu kaj puno objašnjavati. Pametnjakovićka je htjela pokazati kak je neka druga ženskica pitala u inboxu je li taj nofčanik zaista Desigual na što je ova odgovorila da nije. Dobrojutro nažalost nije vidoviti Milan pa ne vidi u inbox ove Krkanice (ili Krčanke, whatever) tako da nije znala kako predmet tagiran kao Desigual zapravo to nije. Bezveze... Umjesto da je pitala ovu bistricu uobičajeno pitanje prije kupovine na Krpicama: "lažeš li?", ona je išla s pretpostavkom da je opis predmeta u oglasu vjerodostojan. Pih!
2021 04 04
> Rajna123: > Hoc3 li meni tko objasnit onaj screen shoot? Ovdje je u igri prevarena i jos tri profila... ne znan, zato i ne odgovaran....to je navela valjda da dokaže kako je mogla slagat i ovu, pa nije... otkriva toplu vodu između laži i prešućivanja, pa u inboksu samu sebe satare.. sve je rekla sama, i da je fejk, dala sve dokaze, ali još to ne zna
2021 04 04
> teehee: > Nema se tu kaj puno objašnjavati. Pametnjakovićka je htjela pokazati kak je neka druga ženskica pitala u inboxu je li taj nofčanik zaista Desigual na što je ova odgovorila da nije. Dobrojutro nažalost nije vidoviti Milan pa ne vidi u inbox ove Krkanice (ili Krčanke, whatever) tako da nije znala kako predmet tagiran kao Desigual zapravo to nije. Bezveze... Umjesto da je pitala ovu bistricu uobičajeno pitanje prije kupovine na Krpicama: "lažeš li?", ona je išla s pretpostavkom da je opis predmeta u oglasu vjerodostojan. Pih! Aha, ono je neki 2 razgovor. Kako jadno staviti screen shot prepiske s 10om osobom. A kako je Eisen upala u priču? Mislim, Vi ste nju tagirali, a teehee ovu drugu. Koja koma.
2021 04 04
> Rajna123: > > teehee: > > Nema se tu kaj puno objašnjavati. Pametnjakovićka je htjela pokazati kak je neka druga ženskica pitala u inboxu je li taj nofčanik zaista Desigual na što je ova odgovorila da nije. Dobrojutro nažalost nije vidoviti Milan pa ne vidi u inbox ove Krkanice (ili Krčanke, whatever) tako da nije znala kako predmet tagiran kao Desigual zapravo to nije. Bezveze... Umjesto da je pitala ovu bistricu uobičajeno pitanje prije kupovine na Krpicama: "lažeš li?", ona je išla s pretpostavkom da je opis predmeta u oglasu vjerodostojan. Pih! > Aha, ono je neki 2 razgovor. Kako jadno staviti screen shot prepiske s 10om osobom. > A kako je Eisen upala u priču? Mislim, Vi ste nju tagirali, a teehee ovu drugu. Koja koma. ma meni se gadi iti komunicirat s prodavačicon, pa san prestala jer ima ko će, a da je tila vratit pare, ne bi ih uzela nego san mislila da odu u nešto humanitarno...Elsenici, ali da, Elsen je razumnija:)
2021 04 04
Onda, ako sam ja dobro razumjela stil oglašavanja prodavačice, prodavačica ima samo jednu jedinu original stvar u ormaru? Jer samo kod jedne stoji "original", kod drugih artikala nema toga upisano......?????
2021 04 04
Jasno mi je sve. Zaista ružno....
2021 04 04
> VeraM36: > Molim vas, malo je jasnije pišite postove. Prvo sam pomislila da je Eisen prevarila ženu, pa sam ostala šokirana jer nisam vjerovala da bi ona to napravila. Jest, površno sam čitala post, vidila link na profil...... > Eisen, upravu si, nek te se ne diraju, još ti samo povlačenje po forumu treba u životu. I ja sam pomislila da je Eisen u pitanju,da...
2021 04 04
A da je odmah upitamo jesu li ostali artikli original, čisto informacije radi. 🙄
2021 04 04