Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

korisnice, šta mislite o ovome?

> dobrojutro: > > malllaaaa: > > @dobrojutro > > Svaka čast što ste dotjerali priču do kraja! > > Nego, sa obzirom da su novci vraćeni, što ćete napraviti sa oriđiđi novčanikom? > pa vratit ću ga gospođi, podrazumijeva se. Ili ima više točnih odgovora:)? Ne znam, možda odnijet carini na uništavanje na trošak gđe?
2021 04 06
> Ne znam, možda odnijet carini na uništavanje na trošak gđe? Taj novčanik je sad vlasništvo gospođe. Di ću uništavat tuđe stvari..
2021 04 06
> dobrojutro: > > Ne znam, možda odnijet carini na uništavanje na trošak gđe? > Taj novčanik je sad vlasništvo gospođe. Di ću uništavat tuđe stvari.. Nećete Vi, nego državna služba kojoj je to i posao. Čisto da se opet ne dogodi ista stvar kao @Nefertiti111... EDIT: https://mojekrpice.hr/forum/t/263016/uvaljena-fejk-i-ostecena-roba-korisnica-se-pravi-grbava?page=1&
2021 04 06
Kad se prašina slegla, ta ista majica iz te teme se ponovno našla na portalu u prodaji pod novim profilom jer je stari bio blokiran. Sva sreća, makar je tema ostala...
2021 04 06
Kako je ova osoba skupila 250 pozitivnih?! Al ovdje ima svasta, al stvarno..
2021 04 06
1 2 3 4 5