Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako ste upoznale svoju bolju polovicu?

Pozdrav curke, Danas je možda malo teže upoznati pravu osobu sa kojom se vrijedi upuštati u zajednički život. Pogotovo sada u doba pandemije, primijetila sam da dosta samaca ima problem kako i gdje upoznati nekoga. Naime, zanima me kako ste i gdje upoznali svoga odabranika/odabranicu. :) Često ima jako zanimljivih i čudesnih priča pa ako ste voljni podijeliti svoju vrlo rado bih ih čula (pročitala)! Moguće da bi i samci htjeli čuti kako je baš sve moguće! Veseli me čuti vaše životne situacije!!! :")
prije 11 dana, 12:24
Ja sam svog sadašnjeg dečka upoznala u srednjoj školi. Išli smo skupa u razred. Nakon srednje škole ja sam otišla na faks, a on nije. Nismo se čuli ni vidjeli 2 godine. Povezali smo se preko zajedničkog prijatelja koji je išao s nama u školu, s kojim sam ostala dobra. I eto malo prije 5. godišnjice mature mi smo prohodali. Sad smo evo već 4 godine u vezi
prije 11 dana, 13:20
Upoznala ga preko zajedničke prijateljice, pojavila sam mu se na kućnom pragu u bezizlaznoj situaciji i sa djetetom u rukama. Prihvatio nas je, pomaže nam i voli nas onakve kakvi jesmo. Makli smo se od svih, zajedno prolazimo kroz dobro i loše već 3. godinu, samo nas troje, jer ništa drugo nama ne treba.
prije 11 dana, 19:38
Upoznala sam ga na rođendanu najbolje prijateljice (za vrijeme pandemije). Evo, još malo pa će nam biti godinu dana veze i zaista mi je i dečko i najbolji prijatelj :D
prije 11 dana, 20:01
> malllaaaa: > Upoznala ga preko zajedničke prijateljice, pojavila sam mu se na kućnom pragu u bezizlaznoj situaciji i sa djetetom u rukama. Prihvatio nas je, pomaže nam i voli nas onakve kakvi jesmo. Makli smo se od svih, zajedno prolazimo kroz dobro i loše već 3. godinu, samo nas troje, jer ništa drugo nama ne treba. Ovo je stvarno lijepo. Rijetki su takvi, bez predrasuda. :,'(
prije 11 dana, 11:05
Upoznali se prije 7 godina preko zajedničke prijateljice. Dvije godine bili na bok-bok, ponekad bi se čuli čisto da pitamo šta ima novog dok ga nisam odlučila pozvati na maturalnu kao pratnju. Tad smo se počeli češće družit i evo nas vec 5 godina zajedno. I definitivno je osoba koju vrijedi imati u životu 😊
prije 10 dana, 11:26
Radio je s mojom mamom u dućanu, moja mama ga je učila raditi, a ja sam dolazila po nju na posao :) i tako :)
prije 10 dana, 12:51
Upoznali se prije godinu i pol u Bla bla caru, vozio je mene i psa u Smartu iz Splita u Zagreb, pa nazad za Split 2 dana kasnije 😂 kaze da sam ga osvojila tijekom te voznje izjavom da su konji nestabilni jer su im noge pretanke s obzirom na tijelo 🤦🏼‍♀️ Inace sam introvert ali znam dijeliti izjave ovog tipa ako mi je s ljudima ugodno
prije 9 dana, 00:54
Upoznala sam ga u restoranu u kojem je radio. Uzasno me nesto vuklo prema njemu, skupila sam snage i prisla mu. Vec sljedećeg dana smo kliknuli i postali nerazdvojni. Nikada tako nesto nisam u zivotu osjetila. Nakon godinu dana veze smo se vjencali jer smo bili i jos uvijek smo uvjereni da je to to :)
prije 4 dana, 11:27